Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

orztrzezenie dla tych co wybieraja sie do pracy w dek meble

95 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gulczas~

~gulczas~
  • Goście

Napisano 28 maj 2009 - 23:50:00

wpis usunięty

#2 ~eNERGIS~

~eNERGIS~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2009 - 14:47:00

Rany boskie.Jak ktoś chciał przyjąć do pracy takiego analfabetę.Tylko podziwiać gościa że dał ci prace i trzymał tam dwa lata.

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2009 - 16:59:40

********** traktuje ludzi jak śmieci, a sam uważa się za nie wiadomo kogo. nie polecam tam iść do pracy.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 11:23:54

jak ja sie ciesze ze macie odwage pisac o tym GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co do tego gosicia energis, ktory wyzywa GULCZASA od anafalbetow nie rozni sie od tego szefa dek-a! kazdy moze miec wady ale te gulczasa sa lepsze niz ponizanie blizniego. tak jak to robi szef dek i Ty energis!smutno ze swiat sklada sie z takch aj szkoda slow nawet... trzeba by nagrac deb***a i poruszyc w inny sposob!!!!!!!!

#5 ~były pracownik~

~były pracownik~
  • Goście

Napisano 14 październik 2009 - 20:22:58

Ja tam pracowałem pięć lat temu , ale widzę,że nic się nie zmieniło. Gość sam o sobie ma wysokie mniemanie ale wejść z nim w jakieś sensowne rozmowy to słabe szanse. Tylko ********** mu najlepiej wychodzi. W tamtych czasach i tacy ludzie mogli się dorobić . Jego szczęście dzisiaj raczej takiej firmy by niezbudował.

#6 ~Raben1989~

~Raben1989~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 23:55:48

Jestem praktycznie świeżo co po szkole i jestem z zawodu stolarz. Poszukuje pracy właśnie w tym kierunku i miałem złożyć CV i podanie do firmy DEK Meble ale po tym co ja tutaj przeczytałem od razu rezygnuje. 6,00zł brutto za godzine to jest straszne.

#7 ~~stokrotka~~

~~stokrotka~~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 20:15:26

WITAM PREZESA.TO CO NAPISAŁEŚ TO JEDNA WIELKA BZDURA.TU NIE CHODZI O TO ŻE KOMUŚ NIE CHCE SIE PRACOWAĆ BO W DEKU JEST WIELU LUDZI KTÓRZY DAJĄ Z SIEBIE DUŻO(CZASAMI WIĘCEJ NIŻ POWINNI),TYLKO O TO ŻE NIE DOCENIA SIE ICH.ALBO UWAŻNIE PRZECZYTAJ TO CO NAPISAŁAM ALBO NIE PISZ PIERDÓŁ.A JABOLA TO MOŻE TY OTWIERASZ POD SKLEPEM SKORO JESTEŚ TAKI ZORIENTOWANY.CHYBA NIE ZNASZ SYTUACJI W TEJ FIRMIE SKORO MASZ TAKIE ZDANIE O JEJ PRACOWNIKACH. :angry:

#8 ~bpdeku~

~bpdeku~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 21:20:08

Witam ja też pracowałam w deku i co mogę powiedzieć na temat pracy.A więc nikomu nie polecam tam pracy.Jest tam okropnie można dostać nerwicy seriooo ja współczuje tym ludziom którzy tam jeszcze pracują.Na szczeście moi koledzy i koleżanki którzy pracowali w tym samym okresie co ja już nie pracują;))Ludzie nie idzicie tam do pracy!!!!To co opisują wyżej to jest prawda ja potwierdzam;)))

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 22:04:17

ja pracowalem tam na przelomie 2007/2008 i na reke mialem ponad 2 tys bo jedna wyplata byla za godziny a druga "od kursow" a co do atmosfery to miedzy pracownikami atmosfera byla naprawde ok a wiadomo gora to gora

#10 znad_wisły

znad_wisły

Ostro i na temat

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2955 postów

Napisano 19 luty 2010 - 07:57:06

takich firm które płacą po 5-6zł jest pełno

#11 ~blady~

~blady~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 22:00:09

tak mysle ciekawe kto i co zrobi porzadek w deku z wlascicielem i kierownictwem!!!!moze znajdzie sie jakas instytucjia ktora sie wezmie za to!!!!!!

#12 ~giertych~

~giertych~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 17:37:20

dajcie mu po pys**jak taki rasista :/ (w woju go chyba ostro napierd***** o ile był? albo żona mu już nie daje, a za usługi dziw** nie będzie płacił bo okropny sknerus sie zrobił cyfry na koncie mu nie pozwalają w morde i dla tego nie ma jak spuscic skrzyza to sie spuszcza na pracownika)

#13 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 22:30:37

witam,
ja też pracowałam w Deku i potwierdzam wszystko co piszą moi poprzednicy, ale moi kochani zrozumcie że prowadząc tak dużą firmę nie trudno o nabawienie się nerwicy, wtedy człowiek (De....ko) ma dobre dni raz na jakiś czas, albo i rzadziej dlatego apeluje o OKAZANIE WSPÓŁCZUCIA.

#14 ~łatka~

~łatka~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 09:05:02

A ten właściciel to jest z Ostrowca czy z Kielc???

#15 ~Nowy~

~Nowy~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2010 - 11:08:13

Baton dobra rada dla następnych praktykantów , ale z braku laku i tak przyjdą.

#16 ~Baton~

~Baton~
  • Goście

Napisano 03 maj 2010 - 10:12:29

Baton dobra rada dla następnych praktykantów , ale z braku laku i tak przyjdą.

A niech przychodzą, im większa rotacja, tym większy burdel, tym powszechniejsza wiedza na temat kołchozu. Cóż jeśli jest zatrudniany z założeniem wyciśnięcia do ostatniej kropli potu, to może warto odwrócić sytuację. Kto powiedział że praca tam nie jest opłacalna, zależy jaki cel ci przyświeca. Moim celem było uzyskanie zdolności kredytowej i zaraz po osiągnięciu założeń zmieniłam pracę. Wiem że kilka dziewczyn po przyjęciu na umowę zaszło w ciążę, kilku kolegów zarobiło na bilet na wyspy. My, pracownicy mamy własne cele a pracodawcy są tylko drogą do ich osiągnięcia. Czasem tylko jest nam po drodze.

#17 znad_wisły

znad_wisły

Ostro i na temat

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2955 postów

Napisano 16 maj 2010 - 11:58:47

Podobne rzeczy albo nawet gorsze dzieją się się w firmie scandic food. temat do zobaczenia na radomski forum miast lipsko. zapraszam!

#18 ~Baton~

~Baton~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 20:37:33

nigdy więcej nic wspólnego z DEK-iem, ani jako klient, ani jako pracownik, ani jako przechodzień. Na widok czarnego napisu na żółtym tle D E K to mi się rzygać chcę. ja również tam pracowałam, 4 miesiące, ale o 4 miesiące za długo!!!! zwalniają ludzi jak zobaczą że stoisz chwilę a nie zapier.....sz na nich, a co dopiero mówić o tym żeby usiąść na chwilę. masz 20 minut przerwy, gdzie połowę tego czasu to ci zajmuje przejście z innego pawilonu do szatni po jedzenie!! jak trafisz do pielenia trawników to możesz usłyszeć przy pochylaniu się nad nim (od tak zwanego szefa) - "pani to nawet na k**wę do burdelu się nie nadaje"!!! ktoś powinien tam zrobić w końcu porządek, jakąś prowokację dziennikarską proponuję, bo zwykłymi kontrolami PIP nic się nie wykaże, wtedy nie używa się takich zdań względem pracowników a w papierach wszystko dobrze ukryte. po 9 godzinach pracy i kolejnej godzinie zebrań przed i po tzw pracy nie czułam nóg, rąk, ciężko było dotrzeć do domu. a te kamery obserwujące każdy ruch pracownika powinien sobie w d**ę wsadzić i szukać robaków!!! klientela tez już się poznała na tej firmie i mam szczere nadzieje że szybko firma padnie.

Obawiam się że niestety długo nie padnie ale jeśli już to z dużym hukiem. Tego rodzaju molochy mają dużą bezwładność. Jeśli każdy z byłych pracowników zrobi odpowiednią "reklamę" i dodatkowo swoje pieniądze wyda u konkurencji to facet traci a dodatkowo te pieniądze zasilają jego konkurencję. Wszędzie tylko nie tam. Myślę że w długim okresie nasza praca na rzecz wiadomą odniesie pożądany skutek.

#19 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 20:04:40

Niestety ale taka jest prawda, zero szacunku dla pracownika ze strony tzw. kadry kierowniczej, która w większości jest chyba z łapanki, brak podstawowej kultury świadczy o poziomie tych ludzi, nie mówiąc już o szefie tego całego bardachu. Cóż z tego że firma Dek Meble dostaje różne nagrody i wyróżnienia skoro to wszystko odbywa się kosztem zwykłych pracowników, którzy pracują na ten sukces a nie usłyszą nawet za to dobrego słowa. Płace są tak niskie że szkoda gadać, jedyny plus że pracownicy są dla siebie w większości przypadków w porządku. Generalnie ta firma to porażka i pomimo, że z pracą w Ck ciężko to radzę jednak rozglądać się usilnie za innym miejscem zatrudnienia gdzie bardziej szanują pracownika a nie traktują jak uniwersalnego żołnierza - bez rodziny,obowiązków i gotowego tyrać 24h na jaśnie Pana...A swoją drogą to inspekcja pracy mogłaby tam zajrzeć bez uprzedzenia i zobaczyć jak to wygląda od środka wszystko...

#20 ~Malenka~

~Malenka~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 17:32:36

yhym. Jestem tego samego zdania co wszyscy.
Z tym kagancem przesadzil ale to nie raz dochodzi do takich sytuacji. Rozne rzeczy sie dzieja. Np kopanie murka przy klientach... Nikt na niego nie nafrajerzy bo kazdy mimo ze jest zle, boi sie utraty pracy. Chodzi o stalych pracownikow...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych