Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

oryginalny prezent

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 singnoral

singnoral

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 21:13:21

A może personalizowana piżama?

#42 k.kamilia

k.kamilia

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 12:58:48

A moze zaproszenie do fajnej restauracji?

#43 chatekpuchatek84

chatekpuchatek84

Swojak

• PipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 10:24:12

Z prezentami to tak jest, że im uważniej sie słucha innych, tym łatwiej trafić z prezentem

#44 redeni

redeni

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 13:19:37

Ja bym pomyslała nad jakimś ciuchem ;)

sklepy z modą

#45 emencypantka85

emencypantka85

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 18:21:18

Bez sensu jest zadawanie takich pytań. Kto jak nie my sami zna najlepiej naszych rodziców, chłopaków, rodzeństwo, mężów czy przyjaciół? Każdy jest inny, każdy lubi co innego.

#46 MadziaZ

MadziaZ

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 09:37:17

Proponuję zajrzeć do sklepu Dajar mają całkiem fajną ofertę i ciekawe i oryginalne prezenty na różne okoliczności. Na pewno Ci się coś spodoba co będzie odpowiednia dla mamy, może jakieś filiżanki, albo jakiś drobiazg, który przypadnie jej do gustu i z którego będzie zadowolona.

#47 koqqt

koqqt

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 28 luty 2019 - 13:36:04

No niby sa tu ciekawe pomysły na prezent dla mamy, ale ja jednak wciąż nie wiem, co kupić mamie na urodziny... Wyjatkowo marudny egzemplarz mi się trafił niestety. Chyba jeszcze żaden upominek nie sprawił jej większej radości. Ewentualnie jakiś elegancki voucher dla mamy taki jak wizyta w SPA czy voucher na kolację... https://prezentokrac...ezenty-dla-mamy

#48 Zuffaluffa

Zuffaluffa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 14:27:44

Dla mężczyzny na pewno strzałem w dziesiątkę może być jakiś gadżet motoryzacyjny. Zerknijcie w tym celu choćby na sklep 4motos.pl :)

#49 zaza1

zaza1

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 13:15:35

Sprawdź victoria's secret sklep, na pewno tam znajdziesz coś odpowiedniego ;) 

#50 ~Krool~

~Krool~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 13:32:27

Co powiecie na alkomat? Czy to dobry pomysł? Za czym się rozglądać?

#51 Martinka

Martinka

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 14:54:22

Co powiecie na alkomat? Czy to dobry pomysł? Za czym się rozglądać?

w sumie niegłupi pomysł, jeśli ktoś dużo jeździ a czasem lubi sobie wypić. Ale to już prezent, który kosztuje minimum 300 złotych (jeśli ma być dobry).

#52 ~Jozzef~

~Jozzef~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 22:31:01

Jak ma być dobry to musi mieć sensor elektrochemiczny, wtedy będzie i dokładny, i cena też przystępna. Do tego powinien mieć możliwość kalibracji, czyli sprawdzenia i zweryfikowania ustawień. Ja mam swój osobisty alkomat już kilka lat. Kosztował trochę ponad 400 zł, ale warto było

#53 ~pebola~

~pebola~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 11:18:06

możesz napisać jaki masz model i jak często go używałeś przez ten czas? Używałeś tylko ty czy też inne osoby?

#54 ~krool~

~krool~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:09

w sumie niegłupi pomysł, jeśli ktoś dużo jeździ a czasem lubi sobie wypić. Ale to już prezent, który kosztuje minimum 300 złotych (jeśli ma być dobry).

Ok. Trzysta, czterysta. To wystarczy? Chodzi o taki, który podaje prawdziwą zawartość alkoholu, bo przecież chodzi o to, żeby przy kontroli drogowej alkomat policyjny potwierdził, że alkohol w normie. Co jaki czas jest sens wymieniać alkomat na nowy? I co jeszcze trzeba pamiętąc.

#55 ~Jozzef~

~Jozzef~
  • Goście

Napisano dziś, 13:51

możesz napisać jaki masz model i jak często go używałeś przez ten czas? Używałeś tylko ty czy też inne osoby?

Alkohit x5. Czasami korzystałem kilka razy w miesiącu, czasami kilka razy w tygodniu, bywało że i przez miesiąc był nieużywany. Różnie bywało w zależności od okoliczności. Generalnie jak były imprezy to na drugi dzień dawałem też do sprawdzenia innym kierowcom. Ustniki są wymienne więc nie było problemu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych