Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ortopeda dziecięcy

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 09:44:44

Poszukuję namiarów i opinii o ortopedzie dziecięcym. Do poradni preluksacyjnęj dostanie się graniczy z cudem. Gdzie przyjmuję prywatnie lekarz. Proszę o pomoc.Dziękuję

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 10:24:23

Pani Gorostowicz przyjmuje na ul .Długiej w Staszowie, tam gdzie ZUS.

#3 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 10:36:37

najlepsi ortopedzi są w Busku wystarczy wpisać w google i coś znajdziesz!!!

#4 ~kulka~

~kulka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 10:51:32

z ortopedami w staszowie daj sobie spokoj, wogole sie nieznaja (grostowiczka jest do bani) poszukaj w busku lub kielcach

#5 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 14:11:31

z ortopedami w staszowie daj sobie spokoj, wogole sie nieznaja (grostowiczka jest do bani) poszukaj w busku lub kielcach

A ja własnie słyszałam, ze jest dobrym lekarzem. Więc jak to jest? W ogóle ortopedia staszowska ma bardzo dobrą opinię.

#6 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 15:22:44

Nie wiem dlaczego uważasz że Grostowiczka jest do bani,ja uważam że to dobry ortopeda i ordynator tego oddziału.
byłem leczony na tym oddziele: jest tam: BARDZO DOBRA OPIEKA- lekarzy i pielęgniarek.

#7 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 21:38:52

Nie wiem dlaczego uważasz że Grostowiczka jest do bani,ja uważam że to dobry ortopeda i ordynator tego oddziału.
byłem leczony na tym oddziele: jest tam: BARDZO DOBRA OPIEKA- lekarzy i pielęgniarek.

Długo szukałam namiarów na dr Grostowicz, w końcu mi się udało.Jednak pani dr idzie na urlop. Jadę z dzieckiem do Kielc do dr Siudy. Korzystał ktoś może z pomocy tego doktora?

#8 ~fend~

~fend~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 07:44:34

Długo szukałam namiarów na dr Grostowicz, w końcu mi się udało.Jednak pani dr idzie na urlop. Jadę z dzieckiem do Kielc do dr Siudy. Korzystał ktoś może z pomocy tego doktora?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 09:46:44

Dobry ortopeda i prawdziwy lekarz z powołania , to Pan Zabranny w Staszowie, chyba też w Połańcu przyjmuje. Jedyny lekarz z powołania, tacy to dzisiaj rzadkość. Bardzo dobry specjalista, konkretny, a przy tym uprzejmy, grzeczny. Podkreslam bardzo kompetentny !!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 13:19:36

Szpital na ,,Górce " w Busku -- zdecydowanie polecam w naszej okolicy

P. Stefan Podesek - ale nie jest sie łatwo dostać na wizytę nawet prywatną

#11 ~urszula~

~urszula~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 18:07:43

Dobry ortopeda i prawdziwy lekarz z powołania , to Pan Zabranny w Staszowie, chyba też w Połańcu przyjmuje. Jedyny lekarz z powołania, tacy to dzisiaj rzadkość. Bardzo dobry specjalista, konkretny, a przy tym uprzejmy, grzeczny. Podkreslam bardzo kompetentny !!

chciałabym wiedziec jak sie do niego dostac prywatnie

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 18:24:39

zdecydowanie popieram !
tam są naprawdę specjaliśći - ortopedzi jeśli chodzi o nasz rejon

#13 ~QWERTY~

~QWERTY~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 17:54:03

też się z tym zgadzam,a pani Gorostowicz to może na dorosłych się zna,ale do dzieci nie polecam-wszystkie chce w szyny wkładać!

#14 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 16:17:27

ja tylko wiem, że w Warszawie można iść tu : http://forus.co dobra diagnostyka no i od ręki a nie jak w państwowej przychodni

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych