Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~brawo pani premier~

~brawo pani premier~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 18:42:28

PEŁNA ZGODA! Sędziowie kradną, biorą łapówki i pozostają bezkarni! Sprawy ciągną się latami. W dotychczasowym stanie prawnym

nie można było ich odwołać. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Mam nadzieję, że nowa ustawa zmieni ten stan rzeczy. Brawo PIS.Protestują same stare ubeki
  i ormowcy w pampersach.Pampersy pełne, idźcie do domu zmienić, bo ich zawartość wycieknie na ulicę!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 19:41:26

Nie przypuszczałem, że przyznam opozycji totalitarnej rację, ale ten Duda to rzeczywiście budyń i maliniak. Dodam, że od początku nie podoba mi się narodowość jego teścia Kornhausera. Uważam, że Pan Prezes Jarosław Kaczyński powinien zastanowić się nad wyborem POLSKIEGO kandydata PiS na prezydenta POLSKI w następnych wyborach.  

My prawdziwi Polacy nie lubimy takich prawników, których rodzina zalatuje koszernym czosnkiem i którzy palą jakieś dziwne świeczki w pałacu.

#3 ~Beata pójdziesz siedzieć~

~Beata pójdziesz siedzieć~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 13:21:46

Beata kiedyś pójdziesz siedzieć za to że rozwaliłaś trójpodział władzy w Polsce. 

#4 ~po co PiSowi sądy~

~po co PiSowi sądy~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 22:26:16

Dwa dowody w sprawie wypadku premier Beaty Szydło w Oświęcimiu z lutego 2017 roku zostały uszkodzone. Jeden z nich może być kluczowy - to nagranie z monitoringu, na którym zarejestrowany jest przejazd kolumny z ówczesną premier.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych