Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Optyk Morawica

Optyk i okulista optyk Okulista Specjalista Oprawki Szkła korekcyjne Oko Ekspert

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paweł445

Paweł445

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 17 maj 2019 - 09:57:15

Cześć wszystkim! 

Chciałbym poznać Waszą opinię na temat Salonu Optycznego Oko Ekspert  na Kieleckiej 1A w Morawicy. 

Słyszałem o nich dużo dobrych opinii. Ale może ktoś więcej może mi coś powiedzieć o tym Salonie? 

Potrzebuję dobrego specjalisty od chorób oczu, mam podejrzenie jaskry. Słyszałem, że  Pani dr Kamila Brachan-Tworek jest dobrym specjalistą do chorób oczu. Czy może ktoś z Was był u Pani doktor i może mi coś więcej powiedzieć? 

Analizowałem rodzaj badań, które wykonują i wygląda na to, że są bardzo profesjonalni 

http://okoekspert.pl/

#2 ~Katarzynka~

~Katarzynka~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 14:15:24

Ja mogę Ci polecić ten Salon z czystym sumieniem.  Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi oraz kompleksowego badania wzroku! Już dawno nie trafiłam, na tak świetne podejście do klienta! 

Pani dr. bardzo profesjonalnie podeszła do mnie i wszystko wytłumaczyła! 

Zresztą cała obsługa salonu jest świetna! 

#3 Paweł445

Paweł445

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 27 maj 2019 - 09:34:39

Byłem i polecam! Dam znać jak odbiorę okulary!

Użytkownik Paweł445 edytował ten post 27 maj 2019 - 09:35:55

#4 ~Oleczka~

~Oleczka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 14:25:13

Też polecam OkoEkspert! 

Pierwszy raz spotkałam się z tak prefesjonalnie przeprowadzonym bandaniem wzroku, a do tego dr. Barchan-Tworek to cudowana kobieta! 

Dziewczyny w salonie pomogły dobrać mi oprawki idealne do kształtu mojej twarzy więc wyglądam i czuję się w nich świetnie! 

#5 ~Małgosia~

~Małgosia~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 09:40:58

Również mogę polecić ten salon.Fajnie, że w Morawicy jest tak dobry salon optyczny. Mój wzrok badałam Pani Agnieszka Woźniak. Jestem zadowolona z jakości przeprowadzonego badania. 

Dodatkowo pierwszy raz zdecydowałam się na okulary a nie soczewki, mają tam świetny wybór markowych oprawek. 

#6 ~Lucynka~

~Lucynka~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 14:42:07

Polecam! Świetne markowe oprawki! Wybrałam dla siebie oprawki Maxa Mara. Są świetne i dodatkowo najmodniejsze w tym sezonie!

#7 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 15:09:41

Przede wszystkim trzeba wspomnieć o Pani doktor, która bada wzrok w OkoEkspert.

Dr. Barchan-Tworek jest świetnym sepcjalistą.Równiez cała obsługa salony profesjonalnie podchodzi do swojej pracy oraz doradzają kształt oprawek względem kształtu twarzy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie. 

#8 Paweł445

Paweł445

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 09:45:59

Świetna jakość oprawek, odebrałem okulary i pierwszy raz nie miałem zawrotów oraz bólu głowy. Polecam każdemu, dodatkowo bardzo miła i kompetentna pani dr. Kamilla Barchan-Tworek. Świetny wybór i na pewno będę wracać :) 

#9 ~Michalina~

~Michalina~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 08:55:17

Również mogę Wam polecić ten salon. Zostałam bardzo dokładnie przebadana, Pani doktor dobrała mi idealne szkła i jestem bbardzo zadowolona :)

#10 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 13:31:59

Świetny salon, fachowa obsługa, profesjonalny sprzęt do badania wzroku oraz bardzo konkurencyjne ceny!

#11 Cykada

Cykada

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 17 październik 2019 - 14:45:04

Chętnie zajrzę bo muszę wymienić ! 

#12 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 13:48:30

Ja 3 tygodnie temu odebrałem od nich okulary i jestem bardzo zadowolony. Są solidnie wykonane i kupiłem je w bardzo dobrej cenie. Polecam okoekspert 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Optyk i okulista, optyk, Okulista, Specjalista, Oprawki, Szkła korekcyjne, Oko Ekspert

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych