Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

opłaca się własny warsztat?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rebuss~

~rebuss~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:17:01

trochę dorabiam przy naprawach lubię to robić jako hobby ale zaczałem myślec czy nie robić tego na poważnie, opłaca się? Dużo trzeba kasy wyłożyć żeby wystartowąc n apowaznie?

#2 ~radek majster~

~radek majster~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 06:46:17

na pewno przy własnym biznesie jest pewne ryzyko, pracując samemu raczej ciężko Ci będzie tylko z tego się utrzymać, bo jednak nie byłbyś w stanie kilku aut robić na raz, na pewno jest to spory wydatek, musisz się wyposażyć w dużo sprzetu, na pewno część już masz skoro już trochę w tym robisz, pomyśl od razu o urządzeniach akumulatorowych, do odrkęcania śrub klucz udarowy nie raz isę przyda, ja mam aeg 18V, używam częsciej niż pneumatycznego, no ilość narzędzi potrzebnych można by wymieniać iwymieniać, ale to pewnie wiesz

#3 Monika1997pr

Monika1997pr

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 21:59:24

Warsztat to duże koszta, może lepiej sprowadzać auta jak np. Import aut z USA

#4 ~7tere~

~7tere~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 13:01:55

gdzie zazwczaj zamawiacie elektronarzędzia?

#5 ~ameksan~

~ameksan~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 20:25:57

Jeśli chodzi o AEG to głównie na narzedzia.pl, duży wybór i dobre ceny. Do jakich zastosowań i jakich elektronarzędzi szukasz?

#6 Aniutek

Aniutek

Bywalec

• PipPipPip
  • 75 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 22:02:47

Moim zdaniem tak.

#7 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 23:17:31

Opaciło się kilkanaście lat temu teraz za duża konkurencja i garażowych macherów którzy robią za pół ceny bez gwarancji i faktury.

#8 ~wenzu~

~wenzu~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 19:59:07

Teraz na AEG jest niezła promocja na narzedzia.pl, przy zamawianiu w zestawe jest taniej. Mają fajne klucze udarowe, ja kupiłem u nich BSS 18C12Z LI-201C i używam bardzo często.

#9 ~rogos~

~rogos~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 22:31:17

I jak Ci się ten klucz aeg sprawdza? Chciałem kupić coś właśnie takiego do warsztatu, myślę ze z osobówkami sobie poradzi  a jak z ciężarowimi? Da radę odkręcić tym śruby?

#10 ~wenzu~

~wenzu~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 11:12:52

A bardzo dobrze, wydawało mi się, zę nie będzie aż tak często w użyciu a się okazuje że używam non stop. Mam do marki AEG spore zaufanie, są już trochę na rynku i swoją renomę mają, mój ojciec nawet w swojej firmie uzywał, a już od lat nie pracuje w zawodzie trochę mi rzezy dał w spadku i dziąłaą

#11 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 17:33:06

klucze udarowe AEG są bardzo porzadne, bez problemu poradzą sobie z ciężarowymi autami. U siebie w warsztacie właśnie takie używam i sobie je chwale. Wiesz co one dodatkowo mają dobre akumulatory  długo chodzą na pełnej parze aż do całkowitego wyczerpania baterii, kable Ci się nie kręcą w okół nog i masz wszędzie dostęp poza tym są lekkie i poręczne wiec tym bardziej je wszedzie wcisniesz 

#12 etten

etten

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 15:24:27

A ja mam krótkie pytanie czy opłaca się zamawiac ze sklepu http://www.enkodery24.pl/

robil ktos zakupy i moze napisac kilka slow bede bardzo wdzieczny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych