Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinie o restauracjach i domach weselnych w Szydłowcu i okolicy

127 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2012 - 03:20:26

Odnośnie Ballatonu w Chustkach: 2 czy 3 razy byliśmy tam z rodziną na niedzielnym obiedzie i zawsze pźniej byly jakies problemy żołądkowe. Poza tym oszukują: zamowiliśmy litr soku Cappy a dostaliśmy napój.

Wiecej nie zajrzymy.

DZiwne bardzo że zawsze odpisujesz wtedy kiedy widzisz że tam jest jakaś impreza,piszesz jedno i to samo,zmieniasz imiona jeśli temat spada piszesz ,odnowa kłamstwa poto żeby temat poszedł jako pierwszy i był widoczny piszesz że ktoś płaci łapówki za usuwane posty a tak naprawde nie czytałeś regulaminu .Obserwuje twoje pisanie postów od dawna i powiem ci tylko że za pomówienia zostaniesz ukarany,i nie myśl że jesteś anonimowy bo samych twoich postów pod innymi nickami jest 69 a 2 posty przez inną osobę i 1zalogowaną.Zastanów się co robisz !I Zajmij się swoimi interesami,pracownikami itd.pamiętaj że kto czym wojuje tym samym ginie..........jeszcze jedno kolego skoro za pierwszym razem niby twoja rodzina chorowała i cię tak strasznie oszukali to po co idziesz kolejny raz .Kolejny raz piszesz to co pisałeś w innych postach................

#42 ~Ollinka~

~Ollinka~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 04:22:08

Do tej osoby powyżej:

Masz jakąś manię prześladowczą :))))) Wyrażając opinię o Balatonie pisałam tu pierwszy raz.Nie wiem o jakich imprezach piszesz, bo nie mam bladego pojęcia czy i jakie imprezy odbywają się w Ballatonie. I szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi. Co do pomówień, to mimo wszystko sugeruję ostrożność. Wytaczając powództwo o pomówienie musisz udowodnić, ze Cię pomówiłam, tj. udowodnić, ze nie chorowaliśmy ani że nie oszukiwano nas na napojach. ;) Trudno Ci będzie :)

A co do powtórnego pójśćia z rodziną na obiad to wybraliśmy się tam powtórnie albowiem postanowiliśmy da knajpie jeszcze jedną szansę. Po numerze z sokiem wróciliśmy do Pani Meli na Świerczku - tam nas nie bolą brzuchy po jedzeniu:)

Co do zajęcia się własnymi pracownikami i interesami - jak tylko otworzę działalność i zatrudnię ludzi z pewnością to uczynię ;)

A tak przy okazji - jakoś nerwowo reagujesz na krytykę jakiejś tam knajpy, jednej z wielu stojących przy szosie :) Czyzby właściciel? :) Miłego dnia życzę.

Ollinka

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 17:45:15

Niedziwię się że polecasz Melę na Świerczku skoro sam jesteś właścicielem, niezła taktyka kogoś zgnoić żeby się samemu polecać Zajmij się lepiej prawdziwą reklamą a nie oczernianiem kogoś. Żenada

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 19:14:14

Ollinka po twoim szczerym pisaniu odezwała się właścicielka Ballatonu, która prowadzi oszukańcze taktyki zdobycia klienta jak sama napisałaś podaje napoje zamiast soku to jest żenada, ale świnie tak mają. Ja proponuje byś wszystkim opowiedziała co tam robią i każdy normalny człowiek już tam nie zajży. Co do Meli nie mam nic z tego co mi wiadomo każdy sobie chwali a tym Ballatonem oszustwem ich ktoś wreszcie powinien się zająć. Pozdrawiam cię .

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 19:41:10

Na temat Ballatonu to dużo by pisać. Każdy już wie co tam podają a tobie lub kolejnemu ich klientowi proponuje jeśli zostaniesz oszukana weź paragon wezwij policje z Radomia bo te miejscowe to szkoda gadać pokaż im co ci podali spiszą protokół i zrób z nimi porządek w odpowiednim urzędzie.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 10:25:25

Ollinka po twoim szczerym pisaniu odezwała się właścicielka Ballatonu, która prowadzi oszukańcze taktyki zdobycia klienta jak sama napisałaś podaje napoje zamiast soku to jest żenada, ale świnie tak mają. Ja proponuje byś wszystkim opowiedziała co tam robią i każdy normalny człowiek już tam nie zajży. Co do Meli nie mam nic z tego co mi wiadomo każdy sobie chwali a tym Ballatonem oszustwem ich ktoś wreszcie powinien się zająć. Pozdrawiam cię .

DZiwne bardzo że zawsze odpisujesz wtedy kiedy widzisz że tam jest jakaś impreza,piszesz jedno i to samo,zmieniasz imiona jeśli temat spada piszesz ,odnowa kłamstwa poto żeby temat poszedł jako pierwszy i był widoczny piszesz że ktoś płaci łapówki za usuwane posty a tak naprawde nie czytałeś regulaminu .Obserwuje twoje pisanie postów od dawna i powiem ci tylko że za pomówienia zostaniesz ukarany,i nie myśl że jesteś anonimowy bo samych twoich postów pod innymi nickami jest 69 a 2 posty przez inną osobę i 1zalogowaną.Zastanów się co robisz !I Zajmij się swoimi interesami,pracownikami itd.pamiętaj że kto czym wojuje tym samym ginie..........jeszcze jedno kolego skoro za pierwszym razem niby twoja rodzina chorowała i cię tak strasznie oszukali to po co idziesz kolejny raz .Kolejny raz piszesz to co pisałeś w innych postach................

#47 ~dolcevita12~

~dolcevita12~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:17:09

Potwierdzam. Bardzo dobry lokal, wspaniała kuchnia, bardzo sprawna, przyjemna obsługa. Polecam karkówkę z grilla, łososia w sosie koperkowym, pstrąga faszerowanego, szarlotkę na gorąco.
Porcje duże, wszystko świeże a ceny przystępne. Byliśmy tam na weselu, kilku imprezach i prywatnie. Za każdym razem wszystko bez zastrzeżeń.

.............gosciu widac ze nie masz pojecia ogastronomi..........bylem tam na weselu....lokal jak centrum handlowe.obsluga mierna i do tego chodzi w sandalach co jest niedopuszczalne..........

#48 ~Ollinka~

~Ollinka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 22:29:51

:) Nie , nie będę wzywała żadnej Policji, bo już tam nie zamierzam jadac. Ja "głosuję" nogami:)

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 11:30:27

czytam te niegatywne opinie i nie moge pojąc,dlaczego właścielka lokalu zatrudnia kucharkę,która nie umie gotowac?,klienci są niezadowoleni z kuchni,bolą brzuchy,a własciciel nic z tego nie robi.Kuchnia to podstawa lokalu,dobre i swieże jedzenie przyciąga klientów,więc trzeba zadbac o nią,zatrudnic dobrego kucharza,przecierz teraz ludzi szukają prace,można przebierac i wybierac,dac ogloszenie,zrobic casting i poprawic wizerunek lokalu.

Wizerunku lokalu już sie nie poprawi bo zatrudniona kucharka to rodzina z właścicielką. Jedyne wyjście to omjać ten burdel

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 15:21:02

Odnośnie Ballatonu w Chustkach: 2 czy 3 razy byliśmy tam z rodziną na niedzielnym obiedzie i zawsze pźniej byly jakies problemy żołądkowe. Poza tym oszukują: zamowiliśmy litr soku Cappy a dostaliśmy napój.

Wiecej nie zajrzymy.

Ballaton w Chustkach to speluna, która powinna dawno zostać zamknięta z uwagi na jakość podawanego tam jedzenia i oszukiwaniu klientów przez obsługę i przez właścicielkę tego lokalu. Każdy inny lokal słynie z miłej obsługi , świeżego jedzonka a oni? z oszustwa.

#51 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 23:22:19

A ja tam Ballatonu nie lubie!! Wstretna wlascicielka. ponoc ledwo od ziemi odrosla a wygadana ze hoho! Za to kazda impreze czy chrzciny, urodziny itp robie u Melki i jedzenie godne polecenia:) ludzie i obsluga bardzo zyciowa :)

#52 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 07:58:36

wszyscy piszą negatywnie o Ballatonie, że jedzenie takie nie dobre, to może niech właściciele zaproszą do siebie Gesslerową i przekonamy się czym ta kuchnia pachnie:) wkółko wałkujecie jedno i to samo, robi się to nudne, ileż można!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53 ~KTOŚ~

~KTOŚ~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 15:18:18

to prawda, tylko Ballaton i Ballaton, to tak jakby była tylko jedna restauracja w okolicach Szydłowca. Wszyscy już wiemy, że jest on do niczego, że żarcie nie dobre, więc może porozmawiajmy o innych restauracjach czy lokalach weselnych. Ten Kto zadał na początku pytanie nie wiele się dowiedział.

#54 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 18:07:00

no właśnie pogadajmy na temat innych lokali ktoś pisał i polecał igusia he he speluna po całości jedzenie do kitu,wszystko do kitu a upodabniają się do ballatonu więc zaliczmy ich do najgorszych lokali he he niech się nauczą gotować,być miłym,dla wszystkich ,no i przedewszystkim sprzątać bo mają bałagan sami nie wiedzą za co się zabrać kurczczek?,dom weselny? czy to bar? czy restauracja ? stacja paliw? he he jeden wielki bałagan

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 18:41:28

Witam was czytam opinie od jakiegoś czasu o Ballatonie i szlak mnie trafia , że taki lokal jeszcze nikt nie zlikwidował. Znam od dawna ich taktyki na temat jedzenia to pisali już dużo , ale jak można oczerniać inne porządne restauracje? np bar u Meli? do tego zdolna jest tylko właścicielka Ballatonu.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 18:43:06

Witam was czytam opinie od jakiegoś czasu o Ballatonie i szlak mnie trafia , że taki lokal jeszcze nikt nie zlikwidował. Znam od dawna ich taktyki na temat jedzenia to pisali już dużo , ale jak można oczerniać inne porządne restauracje? np bar u Meli? do tego zdolna jest tylko właścicielka Ballatonu.

#57 ~Gregory~

~Gregory~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 21:34:02

Czytasz, bo piszesz a taktyki widać ty masz jakieś dziwne. Szlak cie dopiero trafi jak w niedługim czasie odpowiesz za oczernianie i pomówienia przed sądem .Z chęcią pomogę namierzyć cię właścicielowi Ballatonu (piszesz o bredniach a nie wiesz kto nim jest przeczytaj paragon a będziesz wiedzieć). Jadam w wielu miejscach i nie mam nic do zarzucenia ani Melce choć nie wiem kto to jest ani ,Ballatonowi,czy np,Witoskiemu pozdro i miłego oczerniania :)

#58 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 00:34:51

ale się Ktoś uwziął na ten Ballaton......jeżeli chodzi o jedzenie w naszych okolicach,to polecam z całą odpowiedzialnością Igusia;)Jest tam smaczne,świeże jedzenie i miła atmosfera;)Pozdrawiam

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 15:44:22

Czytasz, bo piszesz a taktyki widać ty masz jakieś dziwne. Szlak cie dopiero trafi jak w niedługim czasie odpowiesz za oczernianie i pomówienia przed sądem .Z chęcią pomogę namierzyć cię właścicielowi Ballatonu (piszesz o bredniach a nie wiesz kto nim jest przeczytaj paragon a będziesz wiedzieć). Jadam w wielu miejscach i nie mam nic do zarzucenia ani Melce choć nie wiem kto to jest ani ,Ballatonowi,czy np,Witoskiemu pozdro i miłego oczerniania :)

Jesteś pewnie właścicielem albo właścicielką tego Ballatonu ciągle się udzielasz jak ktoś negatywnie napisze o was jedynie co potrafisz to straszyć ludzi sądem, ale pamietaj jak ktoś ciebie postraszy to z majtek wyskoczysz. Strasząc forumowiczów sądem straszysz też potencjalnych klientów więc w takim razie ten kto ma się zamiar wybrać do Ballatonu niech się zastanowi czy warto? bo jak jedzonko nie będzie wam smakowało to właściciele do sądu was zaciągną ja w takim razie polecam inne miejsca odwiedzajcie bo tam czekają was same kłopoty ze strony właścicieli.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 23:43:39

Wiecej nie zajrzymy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych