Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinie o restauracjach i domach weselnych w Szydłowcu i okolicy

143 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2011 - 13:46:59

Podpowiedzcie mi czy jest w Szydłowcu lub okolicy jakiś dobry dom weselny, restauracja? kiedyś jakaś kobieta powiedziała, że jest Ballaton w Chustkach , jak głupia uwierzyłam pojechałam tam na obiad z bratem, co się okazało?, że tą kobietą, która tak mnie namawiała jest właścicielka. Będąc tam zamówiłam frytki, schabowego i zestaw surówek po spróbowaniu stwierdziłam , że kotlet to miał już ze trzy tygodnie i kilka razy już był odgrzewany. Jak można coś takiego podawać?! . ODRADZAM WSZYSTKIM TEN LOKAL.

#2 ~driver~

~driver~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 20:19:37

Bzdura! W tej chwili to jest najlepsza kuchnia na drodze od Szydłowca do Radomia. Wiem, bo sam już kilkakrotnie sprawdziłem. Większość pozostałych lokali na tym odcinku też znam i mogę porównywać.

#3 foo

foo

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano 22 grudzień 2011 - 10:36:26

Dobrut też jest całkiem, całkiem.

#4 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 15:59:16

Jestem kucharką z zawodu jadłam już jedzenie w różnych restauracjach i z całą pewnością potwierdzam, że restauracja Ballaton w Chustkach posiada najgorsze jedzenie, ale trudno się dziwić jak kucharka lubi zaglądać do kieliszka a właścicielka jest tylko nastawiona na duży zysk. Byłam tam na kilku weselach i widziałam co się tam robi z jedzeniem jakie się podaje jedzenie. W każdej porządnej restauracji szanują klienta, ale nie w Ballatonie jedzenie tam podawane powinno trafiać do kosza a niestety trafia na talerze to skandal!!! Mam nadzieję, że zanim dojdzie tam do zbiorowego zatrucia to wcześniej sanepid to zamknie . Wcześniej ktoś pisał, że mają oni znajomości w sanepidzie to fakt mają, ale tak dłużej to nie powinno być.

#5 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 14:08:09

Podpowiedzcie mi czy jest w Szydłowcu lub okolicy jakiś dobry dom weselny, restauracja? kiedyś jakaś kobieta powiedziała, że jest Ballaton w Chustkach , jak głupia uwierzyłam pojechałam tam na obiad z bratem, co się okazało?, że tą kobietą, która tak mnie namawiała jest właścicielka. Będąc tam zamówiłam frytki, schabowego i zestaw surówek po spróbowaniu stwierdziłam , że kotlet to miał już ze trzy tygodnie i kilka razy już był odgrzewany. Jak można coś takiego podawać?! . ODRADZAM WSZYSTKIM TEN LOKAL.

#6 ~Tomek K.~

~Tomek K.~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 14:12:22

Byłam z mężem na Sylwestrze w restauracji Ballaton w Chustkach to co tam zobaczyliśmy i to co tam podali do jedzenia to były kpiny ze strony właścicieli.Napisze wam to w skrócie,brudne talerze a właściwie nie domyte na których podaje się jedzenie, które smakuje jak stare dla zwierząt,kelner i kelnerka łażą jak święte krowy i są pod wpływem alkocholu o właścicielce już nie wspomnę. W łaźience brud,smród. Ten lokal to czysta kpina i wizerunek polskiej restauracji.Stanowczo odradzam ten lokal!!!

Z racji anonimowości "forum" można wypisywać różne bzdury - osoby zainteresowane (właściciele) mogą czuć się urażeni i bronić się ze wszystkich sił a konkurencja będzie to wykorzystywać.
Nie reprezentuję ani jednych ani drugich ale jako uczestnik różnych imprez towarzysko-rodzinnych pozwolę sobie ocenić kilka publicznych miejsc z Szydłowca i okolic zaliczanych do restauracji:
Szydłowiec:
- Ratuszowa - wizyta rodziny sprawiła wypad na obiad - dzieci dostały do naleśników a potem do lodów zfermentowane brzoskwinie (na moją uwagę obsługa nie zareagowała) - tam już nie pójdę,
- Oleńka - jedzenie OK,
- Primagor - jedzenie OK,
- Iguś - dobra ryba,
Okolice Szydłowca:
- bar w Świerczku - super jedzenie, świeże i dosyć tanio,
- Balaton w Chustkach - nie byłem ale od kolegów w pracy słyszałem wiele nieprzyjemnych opinii - raczej się nie wybiorę,
- Dobrut - z jedzeniem bywa różnie, jadłem kilka razy i nie zawsze mi smakowało (nie zawsze też było świeże).
- Wasik za Orońskiem - nie mam uwag.
Reasumując temat - osobiście polecam: w Szydłowcu - Primagor, poza Szydłowcem - Świerczek (na obiad), Wasik - na imprezę.

#7 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 18:00:02

Prawdę ci koledzy mówili w pracy restauracja Ballaton w Chustkach posiada w swojej ofercie stare jedzonko a właścicielka jak i obsługa są flegmatyczni liczą na duży zysk małym nakładem pracy dziwie się tylko tym co tam się jeszcze zdecydowali zrobić swoje wesele, ale pewnie nie wiedzą jak tam jest. Moja koleżanka tam zamówiła termin a teraz ma problem z właścicielką bo chce zrezygnować, ale tacy są ludzie pseudo biznesmeni, którzy wykorzystują naszą naiwność. Jeśli chodzi o Wasika to w budynku już przerażają nas te pękające ściany, które ciągle są naprawiane , ale w kilka miesięcy stawiane więc trudno się dziwić, że tak się dzieje.

#8 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 20:18:05

Prawdę ci koledzy mówili w pracy restauracja Ballaton w Chustkach posiada w swojej ofercie stare jedzonko a właścicielka jak i obsługa są flegmatyczni liczą na duży zysk małym nakładem pracy dziwie się tylko tym co tam się jeszcze zdecydowali zrobić swoje wesele, ale pewnie nie wiedzą jak tam jest. Moja koleżanka tam zamówiła termin a teraz ma problem z właścicielką bo chce zrezygnować, ale tacy są ludzie pseudo biznesmeni, którzy wykorzystują naszą naiwność. Jeśli chodzi o Wasika to w budynku już przerażają nas te pękające ściany, które ciągle są naprawiane , ale w kilka miesięcy stawiane więc trudno się dziwić, że tak się dzieje.

hej, czy moglby mi ktos powiedziec o hotelu "Wasik"? Interesuje mnie glownie opinia o jedzeniu, w balatonie bylam na sylwestrze, bardzo sie zrazilam, niektore potrawy niejadalne, mieso sie rozpadalo, takie przesuszone, wiec z organizacji wesela tam zrezygnowalismy...., bardzo prosze o jakies opinie ze wzgledu na to ze o Wasiku malo sie mowi.

#9 Iloncia703

Iloncia703

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 luty 2012 - 02:04:11

Witam serdecznie
Obecnie poszukuje sali weselnej tak na 200+ osób, dlatego chcę wynająć lokal z opcją własny kucharz i kelnerzy. Wiecie może w jakich lokalach jest to możliwe?? Wiem, że można wynając samą salę w Miejcowości Garno - Amor. Gdzieś jeszcze?? Proszę o pomoc. Dziękuje :)

#10 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 08:26:21

Witam serdecznie
Obecnie poszukuje sali weselnej tak na 200+ osób, dlatego chcę wynająć lokal z opcją własny kucharz i kelnerzy. Wiecie może w jakich lokalach jest to możliwe?? Wiem, że można wynając samą salę w Miejcowości Garno - Amor. Gdzieś jeszcze?? Proszę o pomoc. Dziękuje :)

#11 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 08:28:20

hej! proponbuję Ci salę w Kowali albo w Wierzbicy. Poza tym w okolicy jest jeszcze parę sal , ale zbytniej rewelacji tam nie ma

#12 Iloncia703

Iloncia703

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 20 luty 2012 - 12:47:07

Hej. Masz na myśli dom weselny Aster w Wierzbicy? Pojadę tam obejrzeć sale jednak już teraz słyszałam, że jest za mala na 200 osób, ponadto właścicielka jest bardzo drobiazgowa i upierdliwa gdy oddaje się sale.

Dom weselny w Kowali?? Pierwsze słyszę, gdzie to jest?? :) :)

Znacie może jeszcze inne sale weselne gdzie można mieć swoją obsługę?

Dziękuje :)

#13 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 14:10:14

Hej. Masz na myśli dom weselny Aster w Wierzbicy? Pojadę tam obejrzeć sale jednak już teraz słyszałam, że jest za mala na 200 osób, ponadto właścicielka jest bardzo drobiazgowa i upierdliwa gdy oddaje się sale.

Dom weselny w Kowali?? Pierwsze słyszę, gdzie to jest?? :) :)

Znacie może jeszcze inne sale weselne gdzie można mieć swoją obsługę?

Dziękuje :)

Nie wiem jak ten dom weselny w Kowali się nazywa ale jadąc z Szydłowca skręcając w prawo w Młodocinie jedziesz cały czas prosto i on jest po prawej stronie. z zewnątrz nie wygląda na dom weselny i w sumie nie wiem jak teraz ale z zewnątrz też niby jakiegoś szału nie ma ale w środku jest naprawdę ładnie. a w wierzbicy to nie mam pojęcia jak ten dom weselny się nazywa

#14 ~Gosia i Edi~

~Gosia i Edi~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 19:39:25

Zajechalismy dziś po raz pierwszy z Mężem do Ballatonu. Zostaliśmy mile zaskoczeni - sprawna i sympatyczna obsługa, jedzenie pyszne, porcje po prostu gigantyczne, a ceny wyjątkowo przyzwoite. Mąż jest bardzo doświadczonym i świetnym kucharzem i też był pod wrażeniem. Jesteśmy mocno zaskoczeni negatywnymi opiniami.
My z całego serca polecamy!

#15 ~konsument~

~konsument~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 23:05:35

primagor--------------- jedzenie ok ceny kosmos ale własciciel górecki wraz z kobita prawie zaglada w talerz przy konsumpcji albo nadsłuchuje oczym sie gada mógłby poprostu zajac sie robota albo kobita

świerczek-------------- jedzenie ok ale melka tak zaczeła zdzierac ze szok flaki w szklance 10pln? niewiem moze wliczone w cene sa tyłki pań po 30-ce do ogladania a sa niezłe jak chodza podawac

iguś------------------jedzenie ok od lat zreszta karta dan taka sama to pewnie minus ale swierzo i smacznie i cenowo ok wyboru niema bo i konsumenta terz niema w miescie dziadostwa jednak cisza spokoj i wspaniała obsługa za barem jak cos nie pasuje to dziewuchy nadskakuja jak ta lala

kufel---------------- fast food moze byc

oleńka--------------- zalezy za ile pln tanio nie jest ale lux

motel ok-------------- lepiej idz do lasu i zapoluj na zwierzyne

ratusz----------------drogo jak cholera i schabowy w 15 odmianach

balaton-------------- lokal nowy młody ale nie tedy droga no przykro mi

dobrut-------------- od lat to samo bez zmian jest ok swierzo

antoni--------------- duzo po chłopsku ok ale talerze mogli by zmienic !!

#16 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 18:18:38

hej! proponbuję Ci salę w Kowali albo w Wierzbicy. Poza tym w okolicy jest jeszcze parę sal , ale zbytniej rewelacji tam nie ma

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 18:20:43

tak ja też jestem za sala w Kowali:) ładna i cena nie az tak wygórowana:)

#18 ~gość obserwator~

~gość obserwator~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 08:28:02

Powyższa wypowiedź zszokowała mnie i mojego męża. Jak można takie bzdury pisać? ten post taki zachwalający to sami właściciele nam napisali.Ja napiszę tak: jesteśmy z mężem kucharzami prowadzimy restaurację w Warszawie, tydzień temu jechaliśmy do Buska naszym dzieciom zachciało się jeść po drodze zatrzymaliśmy się w restauracji Ballaton w Chustkach dzieci chciały pizze a my z mężem zamówiliśmy po kawie i flaki.Takiego okropnego jedzenia to my nigdy u siebie byśmy nie podalii bo byśmy stracili klientów a sanepid by nam zamknął restaurację. Mała nawet bardzo mała porcja flaków, które cuchnęły starością, tego nie dało się zjeść a jeśli chodzi o pizze to twarde ciasto zaślimaczała wędlina na niej co gorsze widać było, że mąka z której była pieczona była stara z robakami. Więc teraz sami państwo widzicie jak potrafią perfidnie zachęcać właściciele do swojej restauracji a napiszę, że jak zajechaliśmy tam to restauracja świeciłłła pustkami więc trudno się dziwić po tym co tam podają , że do takich podłych metod uciekają się właściciele a napis "domowe obiady" wiszący na ogrodzeniu nijak się ma do rzeczywistości. My odradzamy tą restaurację i prosimy sanepid by tam częściej zaglądał a właściwie najlepiej zamknął taki lokal.

Marna prowokacja.
Co wielmożni restauratorzy z Wa-wy robią na Szydłowieckim forum?

#19 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 22:35:37

Miałem w Ballatonie wesele 10 września 2011 i było SUPER. Nie wiem czy od tamtego czasu jakość miałaby tak polecieć na łeb na szyje jak piszecie, ale ja zapamiętałem ten dom weselny bardzo dobrze.

#20 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 14:14:38

A jednak to prawda co ludzie mówią DESPERACJA!!!! i nic tego nie zmieni trzeba się nauczyć kontrolowac swoją zazdrość, a jesli nie to po poradę do specjalisty. Pozdrowienia dla pana

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych