Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

opiekunka osób starszych w Niemczech

praca za granica

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marija~

~Marija~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 11:31:06

hej wszystkim :) zastanawiam się nad tym by zmienić branzę i zacząć pracę w charakterze opiekunki osób starszych. W Polsce te stawki godzinowe są takie sobie dlatego biorę pod uwagę wyjazd za granicę, do Niemiec. Czy ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisku i podzieli się swoim doświadczeniem ?

#2 ~adela50~

~adela50~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 14:48:45

Marija tak ja pracuje w tym zawodzie od kilku dobrych lat i wiem, ze najważniejsze jest znalezc dobra agencje pracy, z której bedziesz dostawac zlecenia. ja akurat pracuje w uk wiec na temat Niemiec nie bede sie wypowiadac bo nie znam tego rynku. Tych agencji jest całkiem sporo najlepiej zadzwon do kilku z nich i podpytaj o szczegoly :)

#3 ~berada~

~berada~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 09:50:28

adela50 ma rację. ja wyjezdzam do Niemiec i pracuje dla agencji Dolce Vita. Szczerze ich polecam - stałe i sprawdzone zlecenia, dobra opieka koordynatora, zapewniają dojazd na miejsce pracy itd. Jakbyś miała jakieś konkretne pytania to dawaj znac, chętnie odpowiem :)

#4 ~Marija~

~Marija~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 11:33:25

berada bardzo Ci dziękuje za informacje :) napiszesz coś wiecej na temat agencji ? szukają teraz ludzi do pracy ? jak zarobki, czy jest umowa itd? no interesuje mnie dosłownie wszystko :) czy taka komunikatywna znajomosc jez niemieckiego wystarczy ?

#5 ~berada~

~berada~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:17:47

no pewnie, że wystraczy :) ja zrobiłam sobie jakiś tam kurs przypominący ale jesli komunikujesz się bez problemu to spokojnie wystarczy :) Ogólnie agencja jest bardzo dobra, oferują dobre stawki, umowę, są nawet dodatkowe premie przed świętami. I tak z tego co wiem to szukają ludzi do pracy wiec startuj :)

#6 ~Marija~

~Marija~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 14:09:52

ok dzięki to mnie uspokoiłaś  :) ja raczej swobodnie rozmawiam po niemiecku ale myślałam, że moje jakieś specjalistyczne umiejętności są potrzebne  :)

#7 ~berada~

~berada~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 10:08:53

berada no coś Ty na pewno dasz sobie rade :) jak uda się coś załatwić albo podpisac umowę to koniecznie daj znać :)

#8 temari01

temari01

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 maj 2019 - 23:17:09

Jeżeli byłoby mi to potrzebne to raczej bym się zdecydował. Wygląda to na wartościową usługę.

#9 ~Marija~

~Marija~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 17:03:36

no wszystko wskazuje na to, że po wakacjach wyjade po raz pierwszy :) super, jeszcze raz dziękuje Wam bardzo za namiary :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca za granica

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych