Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okna do domu

okna

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 18:53:53

Potrzebuję okien do domu jednorodzinnego i mam pytanie czy ktoś może mi polecić dobrą firmę w Kozienicach?

#2 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 22:15:29

Tylko firma EDMAX. Zamówiłem tam okna do całego domu w profilu VEKA Alphaline, ponieważ zaoferowali najlepszą ofertę w okolicy i słyszałem o nich same pochlebne opinie i nie zawiodłem się. Pan Edmund fachowo doradził najlepsze rozwiązania, dzięki czemu mam pewność, że cała stolarka będzie bezproblemowo służyła długie lata

#3 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 11:55:03

Również kupiłem okna w firmie Edmax. Odwiedziłem w Kozienicach kilka innych firm z oknami i tylko w firmie Edmax zostałem profesjonalnie obsłużony i spośród wielu profili okiennych jakie posiadają, sprzedawca doradził mi najlepsze okna do mojego budynku. Po kilku miesiącach zamówiłem tam również drzwi wewnętrzne firmy Porta i jestem bardzo zadowolony :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 13:37:26

Potrzebuję okien do domu jednorodzinnego i mam pytanie czy ktoś może mi polecić dobrą firmę w Kozienicach?

Zamówiliśmy w firmie EDMAX okna i drzwi wejściowe Gerdy do naszego mieszkania w bloku i bardzo polecam tę firmę. Ekipa monterska zdemontowała wszystko, zamontowała, "obrobiła" tynkiem i zostawili po sobie porządek. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy i na wiosnę na pewno zamówię tam drzwi pokojowe :)

#5 ~Niezadowolony~

~Niezadowolony~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 19:54:08

Nie poleceń TYMEXU nie dość, że trzeba samemu wymierzyć okna przed zamówieniem, to zanim pojawi się PAN żeby pomierzyć "po swojemu" i zrobić korektę zamówienia to czas oczekiwania jest dość długi.

Ekipy nie robią montażu w soboty -ogólnie firma nie jest dla klienta -tylko pod pracowników. Robią kiedy im pasuje, a nie kiedy klientowi - nie polecam

#6 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 21:33:05

Ja polecam  firme Bastion na swiatłach, kiedyś w tym miejscu była Aluplasti okna firma. Dosyc szybko i sprawnie u nich sie  załatwia sprawy z pomiarami wycena i montazem

#7 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 08:30:16

Brałam okna w Tymexie i to był mój błąd. Kolejną część okien zamówiłam w firmie Edmax i jestem bardzo zadowolona. Okna dobrze zmierzone i zamontowane i przede wszystkim po montażu zostawili porządek. Mój brat zamawiał również ostatnio okna w firmie Edmax i dostał aż 45% "zimowego" rabatu, także myślę, że mają naprawdę najlepszą ofertę w okolicy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 10:34:50

Nie poleceń TYMEXU nie dość, że trzeba samemu wymierzyć okna przed zamówieniem, to zanim pojawi się PAN żeby pomierzyć "po swojemu" i zrobić korektę zamówienia to czas oczekiwania jest dość długi.

Ekipy nie robią montażu w soboty -ogólnie firma nie jest dla klienta -tylko pod pracowników. Robią kiedy im pasuje, a nie kiedy klientowi - nie polecam

Ja też nie polecam -okna źle zamontowane -wieje w rogach okien. Latem to jest ok. ale zima porażka, po roku od montażu silikon przy łączeniu okno-parapet odkleił się. Nie polecam !!!

Tymex postawił na reklamę, a jakość ZERO !!! Biorą zadatek i przetrzymują klienta - czas oczekiwania nawet miesiąc !!! Nie polecam

#9 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 18:22:43

Ja również polecam firmę Edmax na Warszawskiej. Doradzili mi bardzo dobre okna firmy Petecki, które zamówiłem wraz z montażem parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Montaż został wykonany fachowo, nigdzie nic nie wieje, okna są solidne i ciepłe. Dlatego jak najbardziej polecam.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 13:33:09

Ja również polecam firmę Edmax na Warszawskiej. Doradzili mi bardzo dobre okna firmy Petecki, które zamówiłem wraz z montażem parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Montaż został wykonany fachowo, nigdzie nic nie wieje, okna są solidne i ciepłe. Dlatego jak najbardziej polecam.

A czy też biorą zadatek po pomiarach i długo się czeka ?

#11 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 01:16:12

Chyba Edmax nie ma klientów. Taki sam post na forum Zwolenia i takie samo wychwalanie.

#12 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 09:19:20

Ja czekałem około 3 tygodni. I zapłaciłem zadatek podczas spisywania zamówienia, a resztę po montażu.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 13:29:43

Chyba Edmax nie ma klientów. Taki sam post na forum Zwolenia i takie samo wychwalanie.

Też tak sądzę i taki sam post na forum w Radomiu - sami siebie wychwalają...

#14 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 11:09:49

Zgadzam sie.Omijac ta firme szerokim łukiem.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 15:08:35

Wow ale podbicie tematu po kilku latach ciszy.

#16 ~rttkj~

~rttkj~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 14:13:24

Zadowolona jestem z okien pcv OknoPlus. Tłumią hałasy, zatrzymują nam ciepło w domu – co zimą było bardzo dobrze zauważalne, poza tym samo sterowanie, uchylanie itp. jest proste, praktyczne. W Sanoku można okna kupić u p. Tomasza w Sigma na Piastowskiej.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:18:16

moim zdaniem najlepsze są okna od inter-house.co.uk

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych