Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oferty pracy z PUP Staszów

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 15:53:49

Dlaczego nikt nie weryfikuje ofert pracy?Część potencjalnych pracodawców niemal stale ogłasza się w PUP.Nikt głośno nie chce powiedzieć,iż oszuści i tak nie zatrudnią chętnych na uczciwych warunkach.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 21:45:17

Dlaczego nikt nie weryfikuje ofert pracy?Część potencjalnych pracodawców niemal stale ogłasza się w PUP.Nikt głośno nie chce powiedzieć,iż oszuści i tak nie zatrudnią chętnych na uczciwych warunkach.

Idź do pracy do Rytwian przy klasztorze a po tygodniu pracy dowiesz się dlaczego ich oferty pracy wciąż wiszą na tablicy ogłoszeń w PUP!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 21:47:16

są oferty - tylko ludzi nie ma

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 22:35:58

No trzeba przyznać że ksiądz K. ma wysokie wymagania. Już parę lat nie może znaleźć odpowiedniego kandydata.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 22:38:49

No trzeba przyznać że ksiądz K. ma wysokie wymagania. Już parę lat nie może znaleźć odpowiedniego kandydata.

Dyspozycyjność 24 godziny na dobę, nie ważne na jakim stanowisku jesteś tam robi się wszystko.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 07:58:46

te same ogłoszenia od wielu miesięcy tych samych pracodawców, są już znani w Staszowie i nikt nie chce się u nich zatrudnić ewentualnie dają robotę za najniższą krajową, niektórzy maja węża w kieszeni a wymagania mają qwa takie jakby byli międzynarodową korporacją

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 08:07:01

niech sobie sami pracują ,skoro zapewniają takie warunki płacy i pracy, niewolników i tak u nas dużo, i nowobogackich coraz więcej kosztem pracy niewolniczej, Niech sobie zatrudnią własne dzieci za to wynagrodzenie.

#8 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 09:25:23

Chyba rekordowo długo szuka pracowników jedna z połanieckich firm.A chyba nikt nie sprawdza co naprawdę oferuje taki "dobrodziej".

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 09:59:41

jak dla mnie to te oferty pracy są chyba dla picu, może Pani Zosia z PUP prosi tych prywaciarzy żeby zamieszczali takie lipne ogłoszenia? inaczej nie można tego wytłumaczyć, jeśli przez taki długi czas nie mogą znalezć pracownika to coś jest nie halo

#10 ~Wezyr~

~Wezyr~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 10:30:02

jak ten urzad pracy toleruje takie cudaczne ogloszenia , to moze najpierw trzeba zamknac urzad pracy i za zaoszczedzone pieniadze wynajac agencje + dac pieniadze na aktywne formy.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 20:48:14

Czasami oferty są Nieodpowiednie dla pracowników z różnych wzglądów. Czasami nieodpowiednie dla Pracodawców. Co w tym dziwnego? Załozyc firme Kazdy moze i będzie wtedy przebierał w podaniach chetnych o prace. A odnośnie płacy...
to już taki kraj ta Polska, gdzie zarobki poniżej sredniej europejskiej . Ceny produktów, materiałów, podatków itp. b. wysokie. Ale to wina Rządów które przez 20lat doprowadzily do tego.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 20:51:19

jak ten urzad pracy toleruje takie cudaczne ogloszenia , to moze najpierw trzeba zamknac urzad pracy i za zaoszczedzone pieniadze wynajac agencje + dac pieniadze na aktywne formy.

O, ja bym chętnie skorzystał z agencji.A jest taka możliwość?

#13 L'organisation

L'organisation

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 31 maj 2011 - 09:54:27

gdyby nie ogłoszenia w PUP to panie tam urzędujące nie miałby co robić.
jakiś czas temu sprawdzałem jedną z ofert pracy wystawioną przez PUP w Staszowie. Gdy skontaktowałem się z pracodawcą oferta była już nieaktualna. Pomyślałem sobie, że pewnie już kogoś znaleźli, a tu psikus. Od następnego tygodnia na liście ofert widniała ta sama oferta pracy. No cóż może ktoś się przyjął i od razu zrezygnował, okazuję się że nie...

#14 L'organisation

L'organisation

Swojak

• PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 01 czerwiec 2011 - 08:37:36

podejrzewam ze panie w PUPie mają bezrobotnych za analfabetów, mam taki dzisiejszy mały smakołyk z jednej z ofert pracy:

Dołączona grafika

#15 ~karolek~

~karolek~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 10:30:02

ojjj widze małe niedoinformowanie Swojak, zgłoszenia ofert pracy wypełniają PRACODAWCY a nie Panie urzędniczki

#16 L'organisation

L'organisation

Swojak

• PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 01 czerwiec 2011 - 10:50:00

o_O czyli nikt w PUPie nie weryfikuje ofert pracy? no więc do czego ten urząd jest stworzony? to lepiej postawic tablice ogłoszeń i sami pracodawcy beda tam kleić swoje ulotki...
to rzeczywiście temu pracodawcy potrzebny "pracownik biórowy"

Użytkownik L'organisation edytował ten post 01 czerwiec 2011 - 10:51:08

#17 L'organisation

L'organisation

Swojak

• PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 11 czerwiec 2011 - 12:01:44

moze nie bezpośrednio o PUP, ale o prace na pewno
z wczorajszych Anonsów swietokrzyskich:

Dołączona grafika

#18 ~kiero~

~kiero~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2011 - 13:29:20

No,dobre.A tak na poważnie-pora z Połańca uciekać.Szukałem pracy w okolicy (kierowca C+E) i niestety to co spotkałem woła o PIP i prokuratora.Albo jazda na czarno,albo bocznymi dróżkami aby ITD unikać,albo auta totalnie niesprawne.I co ciekawe-prawie wszystkie firmy "wiszą" w staszowskim PUP.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2011 - 15:39:13

No to wiesz czemu wiszą jak nikt nie chce u nich pracować. A wiesz, ze Staszów ma swojego szefa wójewodzkiego ITD? Może go tym zainteresujesz. Wiesz kto to?

#20 ~kiero~

~kiero~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 19:50:51

Układziki,znajomości,wspólne balety itp.Trudno kogoś większego ruszyć a łatwo komuś nadepnąć na odcisk.Zobacz kogo ITD łapie a kogo nie widzi.Jedynie ITD jest groźne poza terenem naszego województwa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych