Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ODZIEŻ CIĄŻOWA

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Monika~~

~~Monika~~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 16:24:35

Gdzie można kupić fajne ciuszki dla kobiet w ciąży? Które sklepy polecacie?
Dzięki za odp.

#2 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 16:44:21

idź do lumpexu, tam na pewno sobie coś fajnego wybierzesz :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 16:50:07

Lumpex odpada, ale dzięki Marianie za odzew:)

#4 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 06:37:10

w teczy na 2 pietrze sa ciekawe ubrania ciazowe. stylowe i oryginalne. kilka razy zapuszczalam zurawia, choc nie jestem w ciazy, bo to naprawde nie jakies wory na kartofle.

#5 ~abel~

~abel~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 16:53:16

Przeczytaj regulamin -

"echodnia.eu zastrzega, że w opinii nie mogą znaleźć się treści reklamujące. Opinia zawierająca takie treści może być niezwłocznie przeredagowana, skrócona lub usunięta."

#6 ~dorgal~

~dorgal~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2010 - 23:32:19

Witam mamuśki
Jeśli chodzi o sklepy ciążowe to spokojnie moge polecić wspomniany wcześniej-Bellamama na Sienkiewce w bramie. Szczególnie jeśli szukacie fajnych ciuszków. Kupiłam tam kilka rzeczy i jestem z nich zadowolona. Przynajmniej nie są to babcine szmatki tylko kolorowe, odjazdowe rzeczy.

#7 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 06:36:33

w tych sklepach ceny są kosmiczne 300 procent narzutu,idz na planty kup luznego ciucha kasa Ci zostanie kupisz fajne ciuszki bobasowi

#8 ~baha~

~baha~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 17:52:43

na bazarach przy seminaryjskiej jest duży wybór spodni ciazowych w przystępnej cenie.

#9 ~Agacia21~

~Agacia21~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 19:08:52

hej, ja szukalm fajnych spodni w warszawie chyba z miesiac.
Jako ze jestem z Bemowa to wkoncu zdecydowalam sie na wyprzedaz w skelpie internetowym torelle.pl i odebralam towar osobiscie.
Polecam wszystkim przyszlym mamom,spodnie okazaly sie bardzo wygodne.

#10 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2011 - 11:45:24

Polecam sklep internetowy tutaj odzież ciążowa . Korzystałam z niego przy pierwszym dziecku. Przy drugim już mniej, bo zostały ciuszki z pierwszej ciąży. Pozdrawiam Justyna ze Szczecina

#11 ~Kleo~

~Kleo~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2011 - 21:21:37

allegro i anonse- tam poszukaj jak chcesz mało kasy wydać <_<

#12 ~kik~

~kik~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 16:59:52

a ja kupiłam na Plantach w 13 tanio iladne

#13 ~Baba w ciąży~

~Baba w ciąży~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 11:00:14

w teczy na 2 pietrze sa ciekawe ubrania ciazowe. stylowe i oryginalne. kilka razy zapuszczalam zurawia, choc nie jestem w ciazy, bo to naprawde nie jakies wory na kartofle.

Prosze Cie.... chyba nie probowalas tam czegokolwiek kupic. Ja probowalam. To sa wlasnie wory. Fajniejszy sklep byl kiedys w bramie , kolo Teczy, ale sie zwinal. Pozostaje Ci albo H&M w Galerii Echo, albo C&A w tej samej galerii. HM maldniejsze rzeczy. Osobiscie kupuje tez na allegro.

#14 ~Baba w ciąży~

~Baba w ciąży~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 11:01:17

Witam mamuśki
Jeśli chodzi o sklepy ciążowe to spokojnie moge polecić wspomniany wcześniej-Bellamama na Sienkiewce w bramie. Szczególnie jeśli szukacie fajnych ciuszków. Kupiłam tam kilka rzeczy i jestem z nich zadowolona. Przynajmniej nie są to babcine szmatki tylko kolorowe, odjazdowe rzeczy.

niestety, nie ma juz tego sklepu ;-(

#15 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2013 - 20:22:17

Przeczytaj regulamin -

"echodnia.eu zastrzega, że w opinii nie mogą znaleźć się treści reklamujące. Opinia zawierająca takie treści może być niezwłocznie przeredagowana, skrócona lub usunięta."

a ja  kupiłam na Plantach w 13-tce przynajmniej można coś przymierzyć a są fajne ciuszki

#16 anetka123

anetka123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 13:42:21

Może i nie ma w Kilecach oddziału, ale tutaj http://www.mytummy.p...age/sklepy.html znajdziecie placówki fajnego sklepu Mytummy.

#17 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:43:23

w konskich przy ul armii krajowej 16 sa fajne ciuszki szefoa wysprzedaje po cenach hurtowych  spodnice od 32 pl spodnie  od 45 pl  bluzki okazjonalne i spodnie  wieczorowe  sporo zaoszczedzisz   ;   pozdrawiam

#18 PWojciechowska

PWojciechowska

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 08:42:06

Witam bardzo serdecznie. Jeżeli lubicie robić zakupy w sieci i często korzystacie z Internetu, to polecam Wam ofertę sklepu SweetMama. Kupicie tam nie tylko praktyczną odzież ciążową, do noszenia na co dzień, lecz również bardzo elegancką, przeznaczoną na specjalne wyjścia. Polecam.

#19 ~ciężarówka~

~ciężarówka~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 14:46:31

a ja na Plantach wyszukałam coś ładnego w trzynastce

pa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych