Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

odszkodowania za wypadki komunikacyjne

anlex odszkodowania zadośćuczynienie renty

119 odpowiedzi w tym temacie

#21 nina125

nina125

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 luty 2015 - 11:29:41

Znam Kazus, kancelarię z Warszawy przy Komorskiej 48a. Działają we wszystkich dziedzinach prawa i mają jeszcze działy windykacji i odszkodowań. Wiadomo jak jest w dziejszych czasach - masz wypadek i dostajesz zaniżone odszkodowanie. Ta kancelaria wywalczyła dla mojej znajomej odszkodowanie za wypadek w pracy. Są skuteczni, więc może warto się do nich zgłosić.

#22 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 07:27:10

Kilka miesięcy temu uległam wypadkowi, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa. Moja samodzielna walka z ubezpieczycielami nie przynosiła rezultatów, dlatego też z polecenia skorzystałam z pomocy p. Iwony, specjalisty ds. odszkodowań. Dzięki pomocy uzyskałam wysokie odszkodowanie. Wszystkim zainteresowanym pozostawiam namiary do p. Iwony - 882-127-772.

#23 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 07:28:02

Kilka miesięcy temu uległam wypadkowi, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa. Moja samodzielna walka z ubezpieczycielami nie przynosiła rezultatów, dlatego też z polecenia skorzystałam z pomocy p. Iwony, specjalisty ds. odszkodowań. Dzięki pomocy uzyskałam wysokie odszkodowanie. Wszystkim zainteresowanym pozostawiam namiary do p. Iwony - 882-127-772.

#24 ~Roman Chomik~

~Roman Chomik~
  • Goście

Napisano 02 maj 2015 - 19:28:17

W 2011 r. w wieku 53 lat miałem poważny wypadek  samochodowy.Potężny ciągnik rolniczy z naczepą zjechał nagle na przeciwległy pas drogi i wjechał na mój samochód - po czym przwrócił się na bok. Dwa tygodnie leżałem w szpitalu na OJOMie ,dwa miesiące na neurochrurgi w Polanicy.Uszkodzony kręgosłup szyjny(C3 i C4),dwa inplanty w szyi.Od tego czasu rechabilitacja  dwa razy w tygodniu + basen.Na porządne odszkodowanie  nie miałem co liczyć-nie miałem zapiętych pasów bezpieczeństwa. W stanie wojennym widziałem- jak wojskowy SKOT wjechał na zaparkowane samochody osobowe i zmiażdżył górę kabin.Gdyby ktoś siedział w tym momęcie to został by zmiażdżony. Utkwiło mi to w pamięci na zawsze.W tym krótkim momęcie-na sekundę przed najechaniem - odpiąłem pas i rzuciłem się przed przednie siedzenia.Wiedzałem że tak mogę uratować życie.Z punktu widzenia  HDI było to przyczynienie się do tak wielu obrażeń. Na moje szczęście  trafiłem na Auxilię.Na początku  oszacowano ostrożnie wysokość odszkodowaniana kilkadziesiąt tys.Sprawa była trudna.Na bieżąco byłem informowany o postępach w sprawie. Ku mojemu zaskoczeniu  Auxilia wywalczyła dwukrotnie większą kwotę niż ustalona na początku i to na rękę.Jestem bardzo zadowolony z Auxili.Polecam  wszystkim .Bez problemu można Firmę znależć w internecie(wygooglać). Nie trzeba  mieć pieniędzy.Auxilia wykłada kasę na wszystkie koszta  związane ze sprawa.

Roman Chomik

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 12:20:23

Współczuję panu. Nie chciałbym być w pana skórze, ale dobrze że wszystko sie skończyło w miarę pomyślnie. I moim zdaniem dobrze że są takie firmy co pagaja ludziom w odzyskaniu pieniędzy, zwłaszcza jak ktoś jest w szpitalu i sam nie da rady tego załatwić, a wiadomo - trzeba działać szybko. ja mam doświadczenia z firmą votum sa - jak byłem po wypadku to działali w imieniu moim i mojej rodziny.

#26 ~Osterrich~

~Osterrich~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 12:50:24

Votum działa dobrze i skutecznie. Patrzą na dobro klienta - nie tylko na swój zysk - ja takie wrażenie odniosłam ze współpracy z nimi.

#27 ~Andrew~

~Andrew~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 10:18:45

W 2011 r. w wieku 53 lat miałem poważny wypadek  samochodowy.Potężny ciągnik rolniczy z naczepą zjechał nagle na przeciwległy pas drogi i wjechał na mój samochód - po czym przwrócił się na bok. Dwa tygodnie leżałem w szpitalu na OJOMie ,dwa miesiące na neurochrurgi w Polanicy.Uszkodzony kręgosłup szyjny(C3 i C4),dwa inplanty w szyi.Od tego czasu rechabilitacja  dwa razy w tygodniu + basen.Na porządne odszkodowanie  nie miałem co liczyć-nie miałem zapiętych pasów bezpieczeństwa. W stanie wojennym widziałem- jak wojskowy SKOT wjechał na zaparkowane samochody osobowe i zmiażdżył górę kabin.Gdyby ktoś siedział w tym momęcie to został by zmiażdżony. Utkwiło mi to w pamięci na zawsze.W tym krótkim momęcie-na sekundę przed najechaniem - odpiąłem pas i rzuciłem się przed przednie siedzenia.Wiedzałem że tak mogę uratować życie.Z punktu widzenia  HDI było to przyczynienie się do tak wielu obrażeń. Na moje szczęście  trafiłem na Auxilię.Na początku  oszacowano ostrożnie wysokość odszkodowaniana kilkadziesiąt tys.Sprawa była trudna.Na bieżąco byłem informowany o postępach w sprawie. Ku mojemu zaskoczeniu  Auxilia wywalczyła dwukrotnie większą kwotę niż ustalona na początku i to na rękę.Jestem bardzo zadowolony z Auxili.Polecam  wszystkim .Bez problemu można Firmę znależć w internecie(wygooglać). Nie trzeba  mieć pieniędzy.Auxilia wykłada kasę na wszystkie koszta  związane ze sprawa.

Roman Chomik

Miałem podobny wypadek, co prawda nie leżałem aż tak długo w szpitalu. Mi pomogła kancelaria Guarda z Warszawy. Zajęli się moją sprawa profesjonalnie i sprawnie uzyskali dla mnie odszkodowanie i zadośćuczynienie. Bez ich pomocy ubezpieczyciel chciał mi wypłacić kilka razy niższą kwotę, dlatego uważam, że warto skorzystać z usługi takiej firmy jak Guarda

#28 ~AG AnLex~

~AG AnLex~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 10:38:03

Pan Anlex jest nieprofesjonalnym jedynie radcą .Nie posiada nawet aplikacji radcowskiej, co może i zapewne skutkuje błedną i nieprofesjonalną analizą akt szkody.Przekonałam sie o tym na własnej skórze, zaniżone odszkodowanie i zadośćuczynienie , tylko po to ,żeby jak najszybciej dostać prowizję.

Proponuję poszukać profesjonalnego adwokata i powalczyć o godziwe odszkodowanie, a nie pana Anlex do "szybkiej" i nierzetelnej wysokości przysługujących nam roszczeń.

Szanowna Pani Karolino (o ile tak ma Pani na imię),

Jeśli ma Pani dowody na potwierdzenie swoich słów, to proszę opisać sprawę, podać na czym polegał błąd w prowadzeniu sprawy??? Skoro należy ostrzgać przed naszą firmą w internecie to niech to będą konkretne zarzuty, w przeciwnym razie trzeba Panią traktować jako sfrustrowaną hejterkę, która zapewne jakiś cel w tego typu wpisach ma, być może zajmuje się Pani nieudolnie odszkodowaniami i to taka próba zdyskredytowania kogoś innego ;)

Tak się składa, że zadałem sobie trud i przejrzałem wszystkie sprawy, gdzie Klientem była osoba o imieniu Karolina i okazuje się, że 3 sprawy są w toku w sądzie, a 1 zakończona w 2013 r. i Klientka była zadowolona z obsługi, szczególnie, że poszkodowana brała udział nie w wypadku ale kolizji, praktycznie bez uszczerbku i leczenia - kwota zadoścuczynienie wyniosła 4.000,00 zł. Klientka nie chciała kierować sprawy do sądu.

Więc proszę zmienić w negatywnych komenatrzach imię, może będzie Pani bardziej wiarygodna.

Zapraszam zatem do kontaktu i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, o ile one faktycznie są, i o ile w ogóle był Pani naszym Klientem.

Z poważaniem Andrzej Gryczka Kancelaria AnLex

#29 ~kala~

~kala~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 20:48:08

Nie znam powyższej firmy. Po wypadku 2 lata temu korzystałam z usług EuCO. Nie wiem na jakim poziomie są usługi innych firm, ale EuCO mi pomogło.

#30 ~august~

~august~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 09:57:53

Votum generalnie to chyba największa tego typu forma w pl, a przynajmniej tak mi sie wydaje. Sam nie korzystałem ale znak kogoś kto tam przez nich załatwiał sprawę. Nawet to ciężkie było bo kierowca zbiegł z miejsca wypadku, więc o odszkodowanie było ciężko. Ale jakoś się udało podobno wynegocjować i to nawet dobre pieniądze. Tak że może warto powierzyć sprawę takiej firmie

#31 ~Janek543~

~Janek543~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 12:19:03

Mnie polecono kancelarię Advoco i rzeczywiście było warto. Bardzo szybko i sprawnie zajęli się moją sprawę i co najważniejsze udało się odzyskać odszkodowanie.

#32 ~marysia~

~marysia~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 17:45:38

ja kiedyś zgłosiłam się do Votum, załatwili wszytsko z profesjonalny sposób, praktycznie za mnie, już nie miałam nerwów i siły, żeby samej się wyklócać o należne mi pieniądze, a tak, zleciłam im sprawę, podpisałmam umowę i po jakimś czasie wszytsko się wyjaśniło, dobrze, że są formy zajmujace się takimi sprawami za zwykłych ludzi

#33 ~orangowy~

~orangowy~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 14:28:39

a możesz npaisać, jak się z nimi kontaktowałeś? formularz wystarczy? bo ja własnie jestem w podobnej sytuacji...

#34 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 18:10:53

oczywiście, ze wystarczy formularz - dbają o to by można było się prosto z nimi skonsultować!  dzięki nim nie musiałam się o nic martwić - wiedziałam, ze wszystko przygotują szybko i sprawnie - poleciła mi ich koleżanka

#35 ~Mirabelka~

~Mirabelka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 16:17:34

Z takich agencji ,które wypłacaja odszkodowania za wypadki komunikacyjne polecam firme Votum . Odszkodowania wypłacane sa na czas i nie ma żadnych opłat wstępnych .

#36 ~Melania~

~Melania~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 08:01:32

Zgadzam się tutaj z opiniami . ,Votum jest to bardzo dobra firma / agencja która pomaga uzyskać odszkodowania . W przypadku mojego kuzyna było tak ,ze miał wypadek , Ogólnie długa historia. Miał cięte rany głowy , ogólnie 100% uszczerbku na zdrowiu . Na początku sąd zasądził ,ze odszkodowania będzie 50 tys zł , Votum wywalczyło 150 tys zł ;) więc jeżeli tyle wywalczył tzn ,ze sa na prawde w porządku ;)

#37 ~gerda~

~gerda~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 21:35:33

U nas doskonale sprawdziała się firma EuCO. Oczywiście każdy ma wolny wybór.

#38 ~Iwona Białas~

~Iwona Białas~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 11:28:50

Jasne ,ze każdy ma wolny wybór ;) Każdy wybiera taką agencje /kancelarie  o której wczęsniej słyszał np, od znajomego , czytając opinie itd . Ja również polecam Votum . Zwłaszcza po tym jak nie umiałam wyegzekwować pieniędzy od powoda .

#39 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 11:36:27

Ja mam doświadczenia z Votum pozytywne . Interesowali się kją sprawą i mnie nie olali przynajmniej . Ile ludzi tyle opinii ;)

#40 ~Amelia B.~

~Amelia B.~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 22:52:51

Ja natomiast mam dobre doświadczenie z Kancelarią ASUM, sprawę prowadzili mi  na etapie przedsądowym i sądowym. Mimo, że było ciężko,było dużo świadków i 3 opinie biegłych a ubezpieczyciel uparcie zaniżał świadczenie, wywalczyli mi godne pieniądze. Dla mnie ważne bylo, że pracują tam sami prawnicy, którzy mają doświadczenie w tym co  robią i nie musiałam nic robić oprócz stawienia się ze swoim pełnomocnikiem w sądzie. Nikomu nie życze wypadków i stresów z tym związanych ale jak juz sie przytrafi to warto skorzystać z usług profesjonalisty.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: anlex, odszkodowania, zadośćuczynienie, renty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych