Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

odszkodowania za wypadki komunikacyjne

anlex odszkodowania zadośćuczynienie renty

119 odpowiedzi w tym temacie

#1 Odszkodowania AnLex

Odszkodowania AnLex

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 czerwiec 2014 - 10:06:26

Kancelaria AnLex zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla ofiar wypadków:

·         komunikacyjnych

·         przy pracy

·         przy pracy w rolnictwie

·         w miejscach użyteczności publicznej (poślizgnięcia na chodnikach)

Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.

Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu.

Zajmujemy się sprawami wypadków, które miały miejsce po 10.08.1997 r.

Nasz Zespół gwarantuje wysoką jakość obsługi i skuteczne egzekwowanie odszkodowań.

Sprawdź nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę. Wyślij sms o treści WYPADEK – oddzwonimy!!!

Nawet jeśli otrzymałeś odszkodowanie zadzwoń do nas i sprawdź czy uwzględniono wszystkie roszczenia.

Prowadzimy również sprawy związane z podwyższaniem rent powypadkowych, nawet jeśli były przyznane w latach 80 – tych, 90 – tych.

Kontakt:

tel. 721 401 000 lub 22 613 33 72

#2 ~biedrona~

~biedrona~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2014 - 21:20:29

Dla mnie najlepsze jest EuCO. Mi pomogli i za to jestem im wdzięczna. Poza tym to duża i profesjonalna firma odszkodowawcza, a o was w ogóle nigdy nie słyszałam.

#3 ~zizel~

~zizel~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2014 - 20:12:24

A dla mnie Kancelaria Pionier. Naprawdę bardzo mi pomogli. Sama pewnie bym szybko odpuściła. Sprawa dzięki Pionierowi zakończyła się pomyślnie. Ubezpieczyciel wypłacił mi konkretne odszkodowanie. Ta kancelaria odszkodowawcza nie pobiera opłat z góry, więc nie trzeba być bogaczem, żeby korzystać z ich usług. Mają system prowizyjny czyli pobierają swoje wynagrodzenie dopiero po odzyskaniu odszkodowania za wypadek. Dobrze, że takie kancelarie są na rynku.

#4 ~wisieczka~

~wisieczka~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 10:53:49

ja korzystałam z usług Votum i byłam bardzo zadowolona. przede wszystkim dlatego, że firma zajęła się dosłownie wszystkim, do tego brak opłaty wstępnej i kontakt na bieżąco z informacją, jak idzie sprawa. dla mnie to było duże ułatwienie - sama po wypadku samochodowym nie miałabym tyle samozaparcia, żeby walczyć z ubezpieczycielem, który odmówił wypłaty odszkodowania.

#5 ~nina~

~nina~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 21:12:48

Ja raz korzystałam z usług tego typu firmy i było to Europejskie Centrum Odszkodowań. Agenci bardzo porządni (a przynajmniej ten, z którym ja miałam do czynienia).

#6 ~Gruszka~

~Gruszka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 08:24:52

ja korzystałam z usług Votum i byłam bardzo zadowolona. przede wszystkim dlatego, że firma zajęła się dosłownie wszystkim, do tego brak opłaty wstępnej i kontakt na bieżąco z informacją, jak idzie sprawa. dla mnie to było duże ułatwienie - sama po wypadku samochodowym nie miałabym tyle samozaparcia, żeby walczyć z ubezpieczycielem, który odmówił wypłaty odszkodowania.

a jak to w Votum wygląda z wynagrodzeniem? jaka to w ogóle półka cenowa jest?

#7 ~maisen~

~maisen~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 14:48:02

Votum pobiera prowizję jak każda firma od wywalczonej sumy. nie ma żadnych opłat wstępnych czy ukrytych.

polecam tekst w Rzeczpospolitej "Miliony za cierpienie" - Votum wywalczyło ponad 2 miliony odszkodowania dla rodziny poszkodowanej w wypadku samochodowym!

#8 22nika27

22nika27

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 12:44:36

My też dzięki Kancelarii Pionier ( http://kancelaria-pionier.pl/ )odzyskaliśmy pieniążki za ukradziony samochód. Tata chciał odpuścić bo z firmą ubezpieczeniową sam szans nie dawał sobie, ale ja poszukałam i właśnie znalazłam Pionier i super że właśnie biorą prowizję po wygraniu sprawy bo tata by się nie zdecydował, a tak odzyskał sporą sumę pieniążków. Tata zadowolony i ma już kolejne autko, a tak musiałby sporo zaczekać na kolejny zakup.

#9 alejka1

alejka1

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 14:26:09

Dokładnie, Votum pobiera prowizję od wygranej sumy po zazończeniu sprawy, takż nie trzeba bać się, że nie będzie z czego zapłacić. No i dbają o klienta. Dla mnie wywalczyli sporą sumę.

#10 ~Pchełka~

~Pchełka~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 09:05:00

Dokładnie, Votum pobiera prowizję od wygranej sumy po zazończeniu sprawy, takż nie trzeba bać się, że nie będzie z czego zapłacić. No i dbają o klienta. Dla mnie wywalczyli sporą sumę.

no a najwięcej to chyba wywalczyli tej rodzinie, gdzie matka w ciąży zginęła w wypadku samochodowym... ponad dwa miliony!!

#11 ~karlajna~

~karlajna~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 12:01:33

no to prawda, nie ma chyba na rynku firmy, która odnosiłaby większe sukcesy jeśli chodzi o odszkodowania niż votum... więc czemu nie korzystać z ich usług, zwłaszcza, że nic nie ma do stracenia :)

#12 ~bzula~

~bzula~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 10:21:11

no to prawda, nie ma chyba na rynku firmy, która odnosiłaby większe sukcesy jeśli chodzi o odszkodowania niż votum... więc czemu nie korzystać z ich usług, zwłaszcza, że nic nie ma do stracenia :)

a jak najlepiej się do nich zgłosić? przez formularz kontaktowy na stronie www czy są może jacyś przedstawiciele na regiony? ja jestem z dolnośląskiego

#13 ~Golem~

~Golem~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 13:45:03

a jak najlepiej się do nich zgłosić? przez formularz kontaktowy na stronie www czy są może jacyś przedstawiciele na regiony? ja jestem z dolnośląskiego

na pewno maja przedstawicieli - po za tym we wrocałwiu maja też glówną siedzibę :) a na stronie znajdziesz bezpłatną infolinię i można umówić się na spotkanie w biurze.

#14 ~dwerka~

~dwerka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 15:04:58

można też skorzystać z formularza kontaktowego na ich stronie. jak podasz tam numer kontaktowy to oddzwoni do ciebie konsultant :)

#15 ~medyczka~

~medyczka~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 18:58:15

no w tym Votum to pracują mądre osoby! właśnie uzyskali dla mnie całkiem spore odszkodowanie w z pozoru beznadziejnej sprawie! warto oddać takie sprawy w ręce profesjonalistów!

#16 ~zatox~

~zatox~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 20:40:19

do Votum nie mam żadnych zastrzeżeń. mądrzy ludzie tam pracują, skutecznie działają i chyba nie ma dla nich rzeczy niemożliwych...firma w razie czego do polecenia

#17 ~mamonszka~

~mamonszka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 17:25:52

prawda, wiadomo,nikt nie chce mieć problemów z odszkodowaniem i do czynienia z sądami, al jak już, to najlepiej iść do firmy - mają swoja kancelarię i są skuteczni

#18 ~orient~

~orient~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 20:07:05

Ciekaw jestem skąd tu nagle tylu Klientów VOTUM :) No właśnie Klientów, czy naganiaczy łapiduchów pracujących dla tej firmy

#19 Odi

Odi

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 15:19:22

Nie no, ja znam jednego gościa  z tej firmy, mówił że jego firma by poszła z torbami gdyby się nie starali o odszkodowania dla swoich klientów, a że czasem coś pójdzie nie tak, to życie....

#20 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 09:39:05

Polecam skorzystać z kancelarii odszkodowawczej Lex
Korzystałam z pomocy ich mecenasa i jestem bardzo zadowolona. Przy niedużych obrażeniach otrzymałam spore odszkodowanie.  Pracują tam profesjonaliści - jestem o tym przekonana gdyż moją sprawą zajęli się rzetelnie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: anlex, odszkodowania, zadośćuczynienie, renty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych