Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odszkodowania / wypadki - pomoc prawna

wypadek zadośćuczynienie odszkodowanie renta

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anlex~

~anlex~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 07:42:40

Kancelaria AnLex zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla ofiar wypadków:

·         komunikacyjnych

·         przy pracy

·         przy pracy w rolnictwie

·         w miejscach użyteczności publicznej (poślizgnięcia na chodnikach)

Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.

Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu i nie przekracza 17 % + VAT.

Zajmujemy się sprawami wypadków, które miały miejsce po 10.08.1997 r.

Nasz Zespół gwarantuje wysoką jakość obsługi i skuteczne egzekwowanie odszkodowań.

Sprawdź nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę. Wyślij sms o treści WYPADEK – oddzwonimy!!!

Nawet jeśli otrzymałeś odszkodowanie zadzwoń do nas i sprawdź czy uwzględniono wszystkie roszczenia.

Prowadzimy również sprawy związane z podwyższaniem rent powypadkowych, nawet jeśli były przyznane w latach 80 – tych, 90 – tych.

Kontakt:

tel. 721 401 000 lub 22 613 33 72

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 23:14:40

Pierwsze słyszę, że taka kancelaria istnieje. Myślałam, że tylko EuCO zajmueje się takimi sprawami.

#3 Odszkodowania AnLex

Odszkodowania AnLex

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 14:56:11

Pierwsze słyszę, że taka kancelaria istnieje. Myślałam, że tylko zajmueje się takimi sprawami.

Jest wiel firm / kancelarii które zajmują się sprawami odszkodowań, a od wymienionej firmy różni nas wiele: od psosbu działania, poprzez wysokość wynagrodzenia i podejście do Klienta.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam do zerknięcia naszej strony www można przeczytać o naszej działalności, zapoznać się z umowa i warunkami działania. Bardzo przejrzyście i jasno :)

#4 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 11:03:19

Polecam i dziękuję p. Kasi za poprowadzenie mojej sprawy.

Jola

#5 ~dżi~

~dżi~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 22:49:24

Pierwsze słyszę, że taka kancelaria istnieje. Myślałam, że tylko EuCO zajmueje się takimi sprawami.

Ja też nam tylko EuCO.

#6 julia12

julia12

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 wrzesień 2014 - 11:20:54

A mi pomógł dojść odszkodowania radca prawny z http://arkana-lex.eu/. Świetna organizacja pracy, profesjonalni prawnicy. Naprawdę warto było poradzić się właśnie ich ^_^

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 13:09:53

W dzisiejszych czasach niestety jest sporo nieuczciwych firm. Tym bardziej warto mówić o tych, które są warte zaufania. Mnie w odzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego pomogła kancelaria Advoco z Warszawy. Polecam i pozdrawiam.

#8 jolioner033

jolioner033

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 11:23:12

Właśnie coraz częściej się zastanawiam czy jest sens się ubezpieczać i płacić składki skoro potem muszę się szarpać o należne mi odszkodowanie.

#9 erma

erma

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 26 lipiec 2015 - 14:35:33

Ja korzystałam z usług firmy Lex Fortis, bo miała rozsądne stawki i mogę ją polecić, bo wysokość odszkodowania w pełni mnie satysfakcjonuje

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek, zadośćuczynienie, odszkodowanie, renta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych