Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Odkurzacze - roboty

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~megi~

~megi~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 09:57:30

lubię gdy jest posprzątane dokładnie a przy dwóch kotach nie jest to łatwa sprawa, dlatego dla mnie najważniejsza jest skuteczność, kupiłam jakiś czas temu odkurzacz Elektroluxa dla mnie jest niezastąpiony ponieważ idealnie usuwa sierść zwierząt

#22 ~Pete~

~Pete~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 09:25:16

Ja od jakiegoś czasu mam irobota. Sprawdza to się bardzo dobrze. Ma szczotki od spodu wieć z sierścią sobie na wykładzinie radzi. Pozwala na systematyczne sprzątanie, więc to jest największa zaleta w porównaniu do jakiegokolwiek zwykłego odkurzacza.

#23 GusGusa

GusGusa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 08:33:42

Jak dla mniee to jednak jest troche za duzy wybor tych iRobotow...w zyciubym nie wiedziala na co sie zdecydowac :(( http://www.skapiec.p..._0_0_0_0_0/cena

- ceny tez rozne...ktos jest znawca?

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 12:17:51

dobre, tylko jeszcze warto zwrócić uwagę na gwarancje - to nie są produkty za przysłowiową złotówe ;)

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 16:36:59

jak dla mnie to im większa konkurencja na rynku w robotach sprzątających tym lepsze ceny dla nas :)

#26 Janina34

Janina34

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 19 luty 2020 - 14:15:48

tutaj gościu masz rację ^^

#27 arek.f

arek.f

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 20 luty 2020 - 15:27:29

Jakie teraz są popularne odkurzacze roboty? Zastanawiam się nad kupnem takowego, ale się na tym kompletnie nie znam.

#28 Marcelina90

Marcelina90

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 luty 2020 - 07:45:18

Głównie 2 Roomba i xiaomi, jednak roomba wciąż jest liderem jeśli chodzi o jakość

#29 Magmann

Magmann

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 28 luty 2020 - 10:10:32

Ja mam jednak niemiłe doznania z tymi robotami. Mieliśmy dwa jednego swojego i drugiego pożyczyliśmy na próbę od znajomych. Ten nasz z niższej półki cenowej działał słabo, sporo zostawiał i potrafił zawiesić się na dywanie. Ten droższy był już lepszy ale i tak nie spełniał do końca naszych wymagań. W końcu kupiliśmy zwykły odkurzacz.

#30 irytka

irytka

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 28 marzec 2020 - 13:23:29

ja swojego zamowilam na myjki.eu , cena byla atrakcyjna a taki robot to super sprawa w domu, jesli nie ma sie czasu sprzatac na biezaco

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych