Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Odkurzacz do mieszkania

odkurzacz mieszkanie sprzątanie

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 warna

warna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 maj 2019 - 13:48:48

Nie ma tutaj żadnych wątpliwości. Zgadzam się z Wami w stu procentach.

#22 goodmenx

goodmenx

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 maj 2019 - 19:13:30

Nie znam się na tym zbytnio. Ciekawe co inni tutaj doradzą.

#23 nelcia

nelcia

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 13:18:58

Też zastanawiam się nad zmianą odkurzacza. Na rynku jest teraz tyle różnych odkurzaczy, że nie wiadomo który będzie najlepszy. Czy ktoś z was posiada robota odkurzającego? Jestem ciekawa jak się sprawdzają? Na tej stronie znalazłam fajny robot http://4robotics.com.pl/neato-2/

#24 ~Dobrusia~

~Dobrusia~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 08:54:57

chciałam kupować przewodowego odkurzacza. Kupiła roombę e5, sama śmiga po domu i sprząta, ja nie muszę jej pomagać

#25 nelcia

nelcia

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 18 październik 2019 - 21:46:14

Jeszcze nie dokonałam żadnego wyboru, nadal zastanawiam się jaki odkurzacz wybrać. Czy słyszeliście o takiej marce jak Hizero? Na tej stronie znalazłam nowoczesny mop, który odkurza, zmywa i także sam się czyści http://hizero.pl/o-nas/ Co powiecie o takim urządzeniu? 

#26 irytka

irytka

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 10:24:03

ja swoj odkurzacz kupowalam tutaj https://myjki.eu/ bardzo fajny sklep,dobrze zaopatrzony, do tego szybka wysylka, na drugi dzien juz mialam sprzet w domu, polecam

#27 Zadbana Anna

Zadbana Anna

Bywalec

• PipPipPip
  • 68 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 13:16:04

Ja mam zwykły zelmer odyssey i jest naprawdę spoko. Fajnie pracuje nie psuje się a mam już go 3 lata. 

#28 Biznesmen1990

Biznesmen1990

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 11:27:58

Każdy z nas chciałbym pracować z domu i być swoim szefem. Prace zaczynać o 10 i kończyć o 16 ewentualnie w wybranych przez siebie godzinach. Ja właśnie tak zarabiam przez ostatnie miesiące 5 lat pracowałem w firmie zajmującej się marketingiem.
Pewnego dnia przyszedł do nas klient aby wykonać projekt strony, która daje możliwość zarabiania mu wysokiego wynagrodzenia. Naszym celem w firmie było przygotowanie dla niego strony, która będzie miała bardzo wysoki współczynnik zainteresowania i przyciągnie do siebie jak najwięcej zainteresowanych ludzi.

Jak to w branży marketingowej zawsze mamy wgląd do statystyk panelu i widzimy dokładnie ile klient zarabia... To co zobaczyłem wtedy uświadomiło mi że muszę jeszcze bardziej zainteresować się zarabianiem dodatkowych pieniędzy.

Wiem że to możliwe dlatego chce wam powiedzieć jedno skorzystajcie jeżeli macie budżet na początek w wysokości 1000zł na inwestycje.

Czy poradnik zarabiania 5000 zł w tydzień działa ?
Odpowiedź jest oczywista. Tak poradnik działa i faktycznie można zarobić ale musisz być ostrożny ponieważ możesz również stracić... Dlatego na początek nie inwestuj więcej niż 1000 zł - przekonaj się że poznałeś cały poradnik i wiesz jak już korzystać. Zawsze będziesz mógł doszkolić się u upewnić.

Jak to możliwe że zarobisz 5000 zł w tydzień ?
Skorzystaj ze strony 5000zlcotydzien.pL w której zostaniesz poproszony o podanie swojego adresu @ i skontaktuje się z Tobą z celu dalszego Twojego rozwoju.

Ważna informacja - Dla mnie nie płacisz ani złotówki za poradnik. Jeżeli masz więcej pytań czekam na nie po otrzymaniu od Ciebie zapytania na adres @.

#29 ~sandrula~

~sandrula~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 15:18:19

W moim niewielkim mieszkaniu odkurza iRobot, dostałam go od znajomych z pracy na parapetówkę. Nie wiem skąd oni wiedzieli, że to czynność, której aż tak nie lubię wykonywać. 

#30 brie

brie

Swojak

• PipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 10 styczeń 2020 - 09:53:46

Kiedyś nie bylam przekonana do odkurzaczy automatycznych ale poważnie zastanawiam się nad kupieniem sobie takiego.Za sprawą moich znajomych, którzy mają taki odkurzacz. Sa bardzo zadowoleni oraz uruchamiaja go co drugi gdzień. Przez telefon jak są w pracy ( odkurzacz im w tym czasie sprząta mieszkanie) No i takie sprytne urządzenie ma również funkcję mopowania.

Jestem zainteresowana firmą Piri. Jakie macie zdanie na temat ich odkurzacza? Czy ktoś moze posiada ten model? NIe zawiesza się?

https://sklep.gkpge....m-piri-x500-pro

Użytkownik brie edytował ten post 31 styczeń 2020 - 07:30:52

#31 Janina34

Janina34

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 19 luty 2020 - 14:24:32

Myślę że lepszego odkurzacz niż Roomba nie ma. Kto widział roboty odkurzające w akcji ten wie :) ja nie odkurzałam od kilku lat bo robi to za mnie ten stwór :P

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odkurzacz, mieszkanie, sprzątanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych