Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ODDAM PSA W DOBRE RĘCE

pies oddam za darmo sznaucer piesek dom zwierzęta

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 16:29:59

Szukamy domu dla około 3 letniego psiaka, znalezionego na ulicy. Właściciel się po niego nie zgłosił, nikt psiaka nie szuka a niestety nie może on zostać u nas na stałe. Piesek jest mały (do połowy łydki), czarny, w typie sznaucera miniaturki. Lubi się bawić, jest aktywny i radosny. Zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy, akceptuje inne psy oraz koty a także jest przyjazny w stosunku do dzieci. Piesek ze względu na to, że kocha człowieka nie nadaje się do budy – musi zamieszkać w mieszkaniu. Oddamy psa w dobre ręce.
Pies czeka na swój nowy dom pod numerami 662-283-419 oraz 886-242-656.
Poniżej w ogłoszeniu są zdjęcia psiaka:
radom.lento.pl/oddam-psa-w-dobre-rece,807867.html

#2 ~Jozin z Bazin~

~Jozin z Bazin~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 17:48:49

Przyjmę na smalczyk :D

( ludzie biorą psy , do domów a później ujada taki całymi dniami , już nie wspomnę o nocach bez opamiętania , a zgłoś na policję albo straż miejską to mają to w du*pie że czyjś pieprznięty kundel zakłóca wieczorami sen po ciężkiej pracy, gdy jest już cisza nocna- dlatego jestem jak najbardziej za tym aby takie NIEWYTRESOWANE kundle przerabiać na smalczyk lub ew. parówki do hot-dogów, a jeszcze gorszym właścicielom dawać najpierw solidne mandaty , a następnie jeśli to nie pomoże , zastosować , najpierw jeden strzał w jedno kolano , potem w drugie, a na sam koniec w kręgosłup i się może skończy głupota ludzka a przede wszystkim zakazać im oglądania TV i pojeb*anych seriali oraz jakichkolwiek propagandowych wiadomości)

Mniam

#3 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 19:07:52

Jozin z Bazin a może Ciebie przerobimy na smalczyk? Więcej pożytku będzie bo i większy jesteś od tego psa.
A co do ujadania i tego że policja czy straż nie reaguje - jeśli przeszkadza Ci wycie pieska sąsiada to po prostu idź do sąsiadów i porozmawiaj z pieskiem :) Może przestanie wyć jeśli poprowadzisz tę rozmowę profesjonalnie...
Głupota ludzka i bezduszność nie zna granic, naprawdę...

#4 ~Jozin z Bazin~

~Jozin z Bazin~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 19:28:50

Jozin z Bazin a może Ciebie przerobimy na smalczyk? Więcej pożytku będzie bo i większy jesteś od tego psa.
A co do ujadania i tego że policja czy straż nie reaguje - jeśli przeszkadza Ci wycie pieska sąsiada to po prostu idź do sąsiadów i porozmawiaj z pieskiem :) Może przestanie wyć jeśli poprowadzisz tę rozmowę profesjonalnie...
Głupota ludzka i bezduszność nie zna granic, naprawdę...

Ale to trzeba mieć fach w ręku i przynajmniej 40 parę lat doświadczenia i w ogóle się z tym urodzić żeby takiego psiurka na cokolwiek przerobić. Wątpię aby Pani podołała przerobić chociażby mnie ponieważ jestem bardzo ruchliwy. Zresztą ja wolę kotki, bo pieski są be i nadają się tylko na smalczyk albo hot-dogi. Ps. Mam do oddania tygrysa bałkańskiego nie chce ktoś??

#5 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 20:07:00

Chcecie sie pozbyc psa i taka wymówka ze znaleziony znudził sie zabawa to trzeba go oddac heh te podłe ludzie.

#6 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 20:24:21

Chcecie sie pozbyc psa i taka wymówka ze znaleziony znudził sie zabawa to trzeba go oddac heh te podłe ludzie.

Ada to Ty jesteś podła bo nic nie wiesz o sytuacji i bardzo się mylisz w swojej ocenie. Kto jak kto ale ja w życiu bym się żadnego zwierzaka nie pozbyła i nie rozumiem jak ludzie mogą tak robić. W moim domu rodzinnym zawsze były psy, teraz też są i to dwa. Jeden ze schroniska (na marginesie: z padaczką) a drugi się przybłąkał. I nigdy przez myśl nam nie przeszło żeby się pozbyć jakiegokolwiek zwierzaka!
A ten pies z ogłoszenia został znaleziony, myśleliśmy że się komuś zgubił bo biegał z kawałkiem smyczy na szyi. Wzięliśmy go więc do domu. Jednak właściciel od 19 stycznia kiedy go znaleźliśmy się nie zgłosił, chociaż ogłoszenia wiszą na mieście do dziś. Możesz sobie pojechać i sprawdzić, jeśli taki jesteś niedowiarek. I zamiast podżegać snując głupie teorie mogłabyś pomóc w szukaniu psiakowi domu, bo jest naprawdę przekochany! Gdybym tylko mogła, zostawiłabym go u siebie. Ale nie mogę i dlatego szukam mu DOBREGO domu.

#7 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 21:08:39

Podbijam, bo piesek nadal szuka domu...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pies, oddam, za darmo, sznaucer, piesek, dom, zwierzęta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych