Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, jak szybko schudnąć

odchudzanie tabletki na odchudzanie acai berry skuteczne tabletki na odchudz pigułki na odchudzanie jak szybko schudnąć

263 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~`komansjero~

~`komansjero~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 13:36:37

brałam kiedyś tabletki linea i były to pieniądze wyrzucne w błoto natomiast Novoslim faktycznie wspomaga odchudzanie a przejawia się to głownie mniejszym apetytem i lepsza przemianą materii i w przeciwieństwo do błonnika nie działa tak gwałtowownie tyle cudownie reguluje

#62 sarwules

sarwules

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 14:53:38

polecam w wolnej chwili - tabletki na odchudzanie

acai berry na pierwszym miejscu :)

dla mnie najlepsze:)

#63 oresek

oresek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 17:33:59

tabletki są przereklamowane i przekłamane, one kompletnie nic nie dają tylko mieszają ludziom w głowie dlatego zdecydowanie nie warto nawet ich brać, zresztą podrzucam artykuł na te tematy http://www.osytalia....ic-posladki.htm

czy warto czy nie warto...

Użytkownik oresek edytował ten post 19 grudzień 2014 - 17:34:23

#64 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 11:04:04

Z pewnością tabletki na odchudzanie takie jak African Mango najlepszadieta24.pl/african-mango pozwalają schudnąć i co najważniejsze sa bezpieczne. Natomiast trzeba pamiętać, że oprócz tego należy pamiętać o prawidłowym odżywianiu. Ja właśnie w ten sposób schudłam po 4 miesiącach 21 kg bez większego problemu i co najfajniejsze w tym unormowałam swój tryb żywieniowy.

#65 ~werkaa~

~werkaa~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 09:35:06

ja postawiłam na suplement be slim zielona kawa, do tego siłownia dwa razy w tygodniu, daj emi to duzo energii i siły :)

#66 ksiezniczkaanastazja

ksiezniczkaanastazja

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 19:34:39

Czesć! Słuchajcie czytając te wasze wpisy dochodze do wniosku, że na prawdę niektóre z was nie mają pojęcia o tabletkach odchudzających. Owszem niektóre są niebezpieczne, ale tylko te z niewiadomoego pochodzenia. Ja zaufałam IQ GREEN, które sa pochodzenia amaetykańskiego i mają atest na sprzedaż w całej UE czyli to jest jakiś punk odniesienia. Biorę od kilku tygodni w połączeniu z znakomitą dietą widać efekty gołym okiem. Więc się tam nie bójcie takich herezji, które niektóre z was głoszą ;)

#67 ~~~lucy~

~~~lucy~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 13:44:06

dla mnie Novoslim jest super schudłam na nim 7,5 kg bez problemu i czuję się o niebo lepiej

#68 ~~Werkas~

~~Werkas~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 14:06:47

ja też! to jest jedyny suplement, który mi pomógł

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 11:06:56

warto wspomóc swoją dietę bądź sportowe doznania suplementem który pomoże osiągnąć lepszą sylwetkę. 
Polecam preparat Slimcea. Są to tabletki na odchudzanie, dość popularne w sieci. Biorę je 3 miesiąc. Pierwszy tydzień nic, później zaczeło się hamowanie łaknienia, a po nim przyszły pierwsze efekty spadku wagi. Slimcea daje rade.

#70 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 13:36:10

novoslim jest fajny zwłaszcza jak się ma problem z trzymaniem diety jak ja, bo jak tylko się zdenerwuję podjadam a odkąd biorę Novoslim nie mam tego nerwowego tiku

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2015 - 16:44:42

czy słyszeliście może o tabletkach slimette? wyczytałam o nich na blogu diety-odchudzajace.info.pl/najlepsze-suplementy-na-odchudzanie/ i mam zamiar sobie zamówić. w składzie są same naturalne składniki, a na forach jest wiele pozytywnych opinii na temat tego suplementu, co Wy myślicie?

#72 ~syla~

~syla~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 13:49:43

novoslim jest fajny zwłaszcza jak się ma problem z trzymaniem diety jak ja, bo jak tylko się zdenerwuję podjadam a odkąd biorę Novoslim nie mam tego nerwowego tiku

siotra też poleicła mi Novoslim bo mnie do szału doprowadza fakt że nie mogę zrzucić ani grama i odkąd go biorę to zauwazyłam dużo pozytywnych zmian ale obiecałam sobie że zważe się dopiero pod koniec miesiąca

#73 ~KasiaTee~

~KasiaTee~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 21:29:58

Moim problemem od zawsze był zbyt wystający brzuszek i zbyt masywne uda. Na szczęście poznałam kapsułki acetomale, dzięki swojej przyjaciółce, która namówiła mnie do zakupu. Podjęam ryzyko i opłaciło się, gdyż po brzuszku nie mam sladu a uda są zdecydowanie suklejsze.

#74 ~berret~

~berret~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 15:59:19

Spore możliwości daje pakiet o nazwie Oaza (CWS, Platforma Schumanna, generator fa Schumanna). Można to zamówić ze strony medicavolla.eu. Mam, stosuję i wyniki są rewelacyjne. Pozbyłam się kilku zbędnych kg, no i czuję się lepiej. Odchudzanie jest zdrowe, regularne, bez efektu jojo i szkody dla organizmu.

#75 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2015 - 14:15:15

ja wole tablety - zielona kawe piłam raz i to był pierwszy i ostani feeeeee. Kupuje Therm Line fast i tak sobie pomagam w zrzucaniu zbednych kilogramów. Połowe mojego celu już osiągnełam - w 3 tyg zjechałam 5 kg!! jeszcze 5 i bede w niebie!!

#76 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 12:32:09

a ja musze powiedzieć że brałam termogeniki polecane przez moją trenerkę i w ogóle nie pomagały, efekt placebo Potem natknęłam sie na Novoslim i w życiu bym nie powiedziała że ten suplement daje takie efekty!- pozytywne zaskoczenia SParwdza się reguła że nie wszystko co drogie musi być dobre

#77 Gaby

Gaby

Swojak

• PipPipPipPip
  • 187 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 12:07:49

Dobrze, że zdrowe !

#78 ~wanda~

~wanda~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 12:44:27

novoslim najlepszy a probowałam wielu ale tylko na nim osiągam takie wyniki to znaczy po ponad 10 kg

#79 ROZMOWA

ROZMOWA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3181 postów

Napisano 05 kwiecień 2015 - 17:12:06

Najlepszy sposób na odchudzanie: zawiesić koryto wysoko przy suficie i powynosić wszystkie krzesła z domu.  :wacko:

#80 ~Paulisia~

~Paulisia~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 13:43:40

hej, zastanawiam się właśnie czy kupić jakiś suplement, ograniczam jedzenie ćwiczę 3 razy w tygodniu na fitnesie a do tego jadę na Mazury na wczasy odchudzające i Spa do zalesia. Tym trybem będę chudła wolniej ale może to będzie zdrowsze. Nie macie jakichś skutków ubocznych od tych tabletek?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, skuteczne tabletki na odchudz, pigułki na odchudzanie, jak szybko schudnąć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych