Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, jak szybko schudnąć

odchudzanie tabletki na odchudzanie acai berry skuteczne tabletki na odchudz pigułki na odchudzanie jak szybko schudnąć

263 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2014 - 08:20:26

Używałam jagód przez miesiąc. Nie schudłam wcale, ani deka. Wynika z tego, że nie działa to na wszystkich. Nie liczę na zwrot pieniędzy, jak zapewniano przed zakupem, bo to na pewno ściema. Ostrzegam, że jesli ktoś liczy na spadek w ciężarze ciała, to może się przeliczyć.....

#42 ~Kalina~

~Kalina~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 18:40:16

też u mnie nie działało, jedyne co się okazało skuteczne to Novoslim, choć działanie zauważyłam dopiero po miesiącu ale później to już gołym okiem widać było, i tani ten suplement szkoda że tak późno się na niego natknęłam

#43 ~verkka~

~verkka~
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 10:59:30

Novoslim ma spoko skład jak na tą cenę bo działa kompleksowo uwierzyłam dopiero jak spróbowałam, darzę go wielką miłością za ro że wróciłam po ciązy do normalnej sylwetki :)

#44 adele21

adele21

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 październik 2014 - 19:38:30

jasne, jasne - ładujcie w ludzi tabletki, wmawiajcie, że jak się przegłodzą to będzie ekstra. mądra dieta wymaga dobrego ułożenia, bo inaczej awitaminoza od razu wchodzi. proszę: Ell
 - prosty artykuł o tym, jak sie konczy brak magnezu. dodajcie do tego sobie wszystkie witaminy, żelazo, wapn, fosfor, kwas foliowy...

Dokładnie, ja zdecydowanie bardziej cenię odżywki na odchudzanie, dostępne w G-Supplements. Są to substancje wspomagające styl życia, a nie wymuszające ten styl. Na bazie ekstraktów z roślin, więc nijak nie podrażniają, ale trzeba pamiętać, że samo ich zażywanie niczego nie zmieni, jeśli nie zacznie się trenować. Warto się jednak przemóc, bo można dzięki temu szybciej uzyskać te kształty, jakich się pragnie.

#45 ~zdegustowana~

~zdegustowana~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 08:18:53

bzdury, a pózniej afera w tv ze sie ludzie pala od srodka

#46 ~Bastian~

~Bastian~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 11:33:49

tabletki działają, jeśli ich skłądniki działają ;) wiadomo, że jagody acai i zielona herbata mają udowodniony efekt, więc warto wybierać takie tabletki, które posiadają je w swoim składzie. mi akurat pomogły slimette pl. wczesniej dokładnie studiowałem ich skład i wiedziałem, że efekty być musza, no i były. ważne są też opinie internautów, tu były pozytywne

#47 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 15:37:34

ale mi tez pomógł Novoslim! tyle się wcześniej starałam i nic a zaczęłam brać Novos i waga stopniowo zaczęła spadać i teraz już trzymam się w ryzach

#48 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 21:37:59

Po pozytywnych recenzjach w internecie zakupiłam srodek na odchudzanie Acai berry po którym schudzłam 5 kg w 3 tygodnie

czy normalnie jadlas?

#49 ~Ternia~

~Ternia~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 15:14:27

Stosowałam novoslim jakieś 2 lata temu i jest to naprawde dobry suplement choć na początku w ógle nie wiedzialam efektów dopiero po drugim opakowa iu ale schudłam 8 kg :)

#50 nurka

nurka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 10 listopad 2014 - 17:45:33

wybaczcie moje drogie, ale na odchudzanie nie ma tabletek i chyba prędko nie będzie... przynajmniej takich które bezpiecznie i spokojnie pomogą zrzucić kg. jak bardzo chcecie już się odchudzać i nie umiecie same to może się wybierzcie na jakiś turnus czy coś w tym stylu? widziałam takie wczasy o podrzucam wczasy zdrowotne

#51 ~Szczupła Ania~

~Szczupła Ania~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 20:22:41

Serio wierzycie, że można schudnąć od tabletek? Jeśli od czegoś można schudnąć to najprędzej od ruchu i mądrego komponowania posiłków. Pierwszych 14 kg zgubiłam na diecie cambridge, a potem po prostu pilnowałam się - zmieniłam nawyki żywieniowe, przestałam jadać fast foody i słodycze, ruszałam się chociaż 2-3 razy w tygodniu i poleciało kolejnych 5 kg. Tabletki to zbędna chemia, zaśmiecanie organizmu i... nie oszukujmy się - żadna gwarancja powodzenia w odchudzaniu. :)

#52 ~Małgosia~

~Małgosia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 13:10:50

zależy Jak byłam na znajej wszystkim diecie na H nie schudłam w ogóle a koszta były spore i trezmałam się zasad wytyczonych przez dietetyka, potem jak już przestałąm bo bym zbankrtutowała z poelcenia zaczęłam brać Novoslim oczywiście starałm się przy tym odżywiać zdrowo dodatkowo sporo ruchu zapewnia mi wnuk i schudłam całe 8,5 kg także nie ma reguły

#53 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 15:00:04

Ja również stosowałam Novoslim i jedyne co mogę o nim powiedzieć to to że jest to jeden z najskuteczniejszych suplementów jakie stosowałam włącznie z chlorella i spirulinyą. To były pierwsze mądrze zainwestowane pieniądze bo schudłam 9 kg zero skutków ubocznych zero efektów jojo

#54 ~luiza~

~luiza~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 18:56:51

Czy wy na prawdę wierzycie że tabletki za was schudną???  Możecie łudzić się dalej. Samo się nic nie robi. Z dobrych zbilansowanych diet polecam dietę cambrigde, mi się udało na niej schudnąć i to sporo.

#55 karoljakubiak

karoljakubiak

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 24 listopad 2014 - 18:45:20

Sama długo miałam problemy z nadwagą. W końcu znalazłam wiarygodne porównanie tabletek na odchudzanie i skusiłam się na tabletki z tego testu. Efekty były niesamowite. Schudłam prawie 8 kg w 3 tygodnie. To był najleszy możliwy wybór. Należy pamętać, że tabletki na odchudzanie serio mogą działać, trzeba tylko wiedzieć jakie wybrać.

#56 ~Balbina~

~Balbina~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:37:42

a ja tez polecam Novoslim oczywiściee jak byłam na kuracji nie jadałam tyle co zwykle więcej warzyw i schudłam 8 kg ha!

#57 ~zentex~

~zentex~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 12:02:04

wg mnie Novoslim jest naprawdę dobrym suplemenetem za tę cenę to aż szok że w polsce można coś dostać dobrej jakości

#58 Tomasz ww

Tomasz ww

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 21:38:11

Tabletki trzeba wybierać z głową, dlatego polecam artykuł chudzianka.pl/po-czym-rozpoznac-skuteczne-tabletki-na-odchudzanie/ w którym napisane jest, jak mądrze wybrać suplement diety.

#59 ~marek.L~

~marek.L~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 15:19:24

Mnie osobiście bardzo podpasowała metoda równowagi metabolicznej. Choć powiem, że początkowo to tak średnio wierzyłam, że bez diety o wodzie i chlebie razowym można osiągnąć wyniki:P A jednak, schudłam 8 kilogramów przez dwa miesiące odkąd wdrożyłam nowe nawyki żywieniowe oparte o tą metodę i ciągle idę w dół. Super sprawa, bo odżywiam się dobrze, przez co nie brakuje mi energii i jestem zdrowa, a waga leci :) Warto sobie wykupić abonament na spotkania grupy ze strony klubrownowagi.pl się wszystkiego już dowiesz z pierwszej ręki. Pozdrawiam i powodzenia.

#60 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 12:29:34

podzielam zdanie Novoslim jest dobry i w przystepnej cenie , dobry skład ziołowy nic nie podrażnia nic nie uczula

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, skuteczne tabletki na odchudz, pigułki na odchudzanie, jak szybko schudnąć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych