Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, jak szybko schudnąć

odchudzanie tabletki na odchudzanie acai berry skuteczne tabletki na odchudz pigułki na odchudzanie jak szybko schudnąć

263 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~muzka~

~muzka~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 14:43:27

Ja biorę figurę extraslim spalającą tkankę tłuszczową + piję herbatkę figura detox (oczyszczanie toksyn). Dają bardzo dobre efekty, a najważniejsze, że to naturalne preparaty, więc nie strach zażywać ;)

#22 ~Luiza~

~Luiza~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 08:39:14

no właśnie zastanawiam się, czy nie zacząć stosować tego 2 be slim, nie jest drogi w porównaniu z innymi suplementami diety, a czasem na forach o odchudzaniu, diecie itd. spotykam się z pozytywnymi opiniami na jego temat. 

#23 enamalia

enamalia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 maj 2014 - 18:19:43

Nie dość, że jecie za dużo i niezdrowo, to jeszcze chcecie się truć tabletkami...

#24 ~anna pasek~

~anna pasek~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2014 - 09:58:13

Tabletki działają, zakładając, że rozumiecie o co chodzi w ich stosowaniu. Brałam foreverslim, straciłam 14 kg, a rolą tabletek było zmniejszenie głodu i poprawa przemiany. Ten efekt uzyskałam - tabletki nie odwalają za nas całej roboty.

#25 Kot_Behemot

Kot_Behemot

07A-002

• PipPipPipPip
  • 3806 postów

Napisano 10 czerwiec 2014 - 19:04:58

Świetliki - Karol Kot

#26 Kot_Behemot

Kot_Behemot

07A-002

• PipPipPipPip
  • 3806 postów

Napisano 10 czerwiec 2014 - 19:05:57

Tabletki działają, zakładając, że rozumiecie o co chodzi w ich stosowaniu. Brałam foreverslim, straciłam 14 kg, a rolą tabletek było zmniejszenie głodu i poprawa przemiany. Ten efekt uzyskałam - tabletki nie odwalają za nas całej roboty.

A piwo też ograniczylas 609?

#27 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2014 - 14:42:01

Ja miałam kiedyś sporą nadwagę, udało mi się schudnąć ponad 15 kg. Po prostu zrezygnowałam z pieczywa, smażonych potraw, napojów gazowanych i fast foodów. Niestety ostatnio coraz częściej zdarza mi się podjadać coś wieczorową porą i waga zaczyna niebezpiecznie iść w górę... Macie jakieś skuteczne sposoby / skuteczne tabletki wspomagające metabolizm. Przydałyby się też takie po których nie ma się ochoty na słodycze...

#28 ~Róża~

~Róża~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 17:14:38

Najlepiej to po prostu zawziąć się w sobie, ale wiem, że nie jest łatwo. A łatwo mówić. Ogólnie spróbuj z czymś delikatnym na początek, moim zdaniem może powinnaś spróbować czegoś najbardziej naturalnego. Fajne są np 2be slim, łykasz tabletki rano i wieczorem, przyspieszają metabolizm i na pewno poczujesz, że nie masz aż takiej ochoty na słodycze. Powodzenia!

#29 ~marwinski~

~marwinski~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 10:04:31

Tabletki swoje robią - ograniczają głód, będziecie chudły, ale do utraty całej nadwagi potrzebny jest ruch. Nie myślcie sobie, że siedząc na tyłku i nic nie robiąc, nagle wrócicie do normalnej wagi. Sens działania tabletek też trzeba zrozumieć. 

#30 ~blackberry~

~blackberry~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 22:28:45

różnie bywa z tabletkami i trzeba uważać. Ja, żeby schudnąć wybrałam się po poradę do dietetyka z MTTestetici. Zrobił dokładny wywiad. dobrał najlepszą dla mnie dietę. Schudłam, a nie było to ani trudne, ani nie wymagało wyrzeczeń 

#31 ~Emily~

~Emily~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 11:44:45

Ja stosuję african mango natrafiłam na nie na mango-strong.pl, jak na razie schudłam 4 kg w ciagu dwóch tygodni, nie jest to powalający efekt, ale mam nadzieję, że uda mi się jeszcze zrzucić drugie 4kg.

#32 ~marida~

~marida~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 17:55:41

nie no to co piszesz to jest niemozliwe! 3 dni brania tabletek a ty juz widzisz efekty? to w te 3 dni musialabys chyba wybrac cale opakowanie, a i jedyne co by z Toba zrobily to bys trafila pewnie z przedawkowania na oddzial szpitalny! :) no taka prawda. Ja tez zaczelam przyjmowac suplementacje, ponad miesiac, prawie poltorej. Makkadi sth, pojawilo sie na naszym rynku, polskie nie zadne zagraniczne swinstewko. Glownie hormon wzrostu pozyskany tez naturalnie robi cuda, nie dosc ze suplement ogranicza laknienie to jeszcze h. wzrostu spala tkanke tluszczowa. Wierze, ze pomoze bo widze pierwsze efekty ale to co ty piszesz ze po 3 dniach to to jakis albo cud albo przekręt :)

Oj moze i jakiś cud! haha, kto to tam wie.... ja kupilam makkadi dwa dni temu, troche pomalpowalam ale z tego co widze to moze mi pomoc. Tam tez dostalam sie diete jak zamawialam, yeaah! ;) . Tez ja dostalas? ty wiesz, ze to jakis slynny czlowiek ktory tez ma swoje tutoriale na youtube ja stworzyl? ma koles wiedze, ze az wlosy taja dęba. ktora wybralas? ja 1200 kcal :)

#33 dominikagar

dominikagar

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 18:27:10

Muszę się pochwalić , że też sporo schudlam , znajomi byli w szoku jak ładnie wyglądam :) Mi pomogły tabletki slimette , przez przypadek trafiłam na ten artykuł http://www.dziennikz...twien,id,t.html

i postanowiłam spróbować , bo zawsze brakowało mi własnie energii , żeby zacząc się odchudzać a te tabletki miały mi jej dodać i...dodały ! :)

#34 harletta

harletta

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 15:50:50

Muszę się pochwalić , że też sporo schudlam , znajomi byli w szoku jak ładnie wyglądam :) Mi pomogły tabletki slimette , przez przypadek trafiłam na ten artykuł http://www.dziennikz...twien,id,t.html

i postanowiłam spróbować , bo zawsze brakowało mi własnie energii , żeby zacząc się odchudzać a te tabletki miały mi jej dodać i...dodały ! :)

hm... porownalam sobie to i to co wczesniej pisali, o makkadi sth.i czy nie lepiej wziac cos co jak cwiczysz zdecydowanie dodatkowo pomaga ci spalic tkanke? albo jak nie cwiczysz to robi to za ciebie? bo o makkadi tak wlasnie wyczytalam. Czekaj, jak wzielam na google weszlam to i jeszcze to zobaczylam, tak jak i ty z artykulu:) 

http://www.ekosmetyc...onu-wzrostu-sth

przeczytaj sobie, bo ja sie zaciekawilam. Makkadi to nie byle co. Widac, ze jak cos polskiego to porzadnego, jak i robota ludzi. Polacy robia najlepiej. Wkoncu ktos tak na serio pomyslal o ludziach otylych a nie jakies sciemy z efektem jojo. 

#35 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 23:01:33

wierzę tylklo w novoslim bo widziałam jak koleżanka z pokoju obok się odchudzała i w końcu jej się udało przy ich pomocy ponad 10 kg schudła

#36 ~Karwita~

~Karwita~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 16:32:22

o no to pieknie! kurcze to naprawde napedza jak widac, ze ktos schudl z czyms a ty tez chcialas i ci nie szlo. Ja bez nikogo tylko bo trafilam z googli na strone makkadi zamowilam tamto wlasnie. Z poczatkiem czerwca. I wyszlom nA DZIEN dzisiejszy - 7 kg :) mysle, ze to nawet ladnie na miesiac z kawalkiem, gdzie nei cwicze bo najzwyczjaniej mi sie nie chce :) hehehe

#37 ~Aneczka~

~Aneczka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 15:14:16

Ja się wzięłąm za ćwiczenia, w sumie to kumpel opracował mi system ćwiczeń bo chodzenie na pałę na siłownie nie ma sensu dużo się energii traci a mięsni zero No i muszę powiedzieć że dodaje to powera i od razu dieta odpowiednia Novoslim trochę się wkręcilam obym wytrzymała dalej bo już 6 kg zgubione :)

#38 ~Róża~

~Róża~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 12:21:03

Ćwiczę oczywiście. tabletki same z siebie nie spowodują, że zrobią mi się mięśnie na brzuchu... ale bardzo mi pomagają, bo przecież jakbym ćwiczyła i jadła co wieczór paczkę chisów to efektu z pewnością też by nie było... 

#39 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 18:38:15

ja biegam teraz, w sumie przypomniałam sobie że kiedyś to lubiłam, jeszcze się nie ważyłam ale już czuję że jest lepiej i ciało smuklejsze się wydaje, dodatkowo wspomagam się novoslimem

#40 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 12:04:35

Też biorę Novoslim, jestem po drugim opakowaniu i mam już 3 kg mniej ale mam wrażenie, że tabletki dopiero zaczynają działać, teraz jeszcze karnet na basen i myślę że przywitam sezon zimowy w innym wydaniu, trochę późno, ale lepiej później niż wcale ;p

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, skuteczne tabletki na odchudz, pigułki na odchudzanie, jak szybko schudnąć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych