Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, jak szybko schudnąć

odchudzanie tabletki na odchudzanie acai berry skuteczne tabletki na odchudz pigułki na odchudzanie jak szybko schudnąć

263 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~miki858~

~miki858~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 14:42:31

Ćwiczę pod okiem trenera personalnego i bardzo często biorę dodatkowo suplementy diety od niego. Korzystałam już z kilku różnych produktów, ale najlepszy wynik miałam po Amla Slim Max. W granicach 4 kg spadło w miesiącu, a przy innych preparatach może 0.5 kg maksymalnie. No i do tego dorzuciłam do diety sporo błonnika naturalnego, żeby zwiększyć potencjał oczyszczenia.

#242 ~wiolka8~

~wiolka8~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 13:33:57

Schudłam mocno na AmliSlimMax przed swoim weselem. Szukałam produktu, który działa szybko i jest wyłącznie naturalny. Ten produkt ma składnik bardzo zbliżony budową do efedryny. Pochodzi z gorzkiej pomarańczy i naprawdę mocno odchudza, ale bez skutków ubocznych. Niektórzy mówią, że gorzka pomarańcza potrafi w ogóle zastąpić bardzo drogie kuracje odchudzające z takimi samymi wynikami. Ja w to teraz wierzę.

#243 ~apricena~

~apricena~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 13:13:33

Efedryna i składniki do niej podobne, jakoś nie brzmią dla mnie naturalnie i bezpiecznie. Ja jestem zwolenniczką, jeśli już, to tylko herbat ziołowych, owocowych, funkcyjne z big-active bardzo mi podeszły.

#244 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 13:01:03

Mi natomiast bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. Dla mnie okazały się one najbardziej skutecznym środkiem w walce z nadwagą, jedynym, który ją pokonał

#245 ~avas~

~avas~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 09:46:45

Dla mnie prawdziwym odkryciem jest suplement Amla Slim Max, pierwsze tabletki na odchudzanie po jakich faktycznie waga zaczęła spadać bez jakiś problemów z gorszym samopoczuciem jednocześnie.

#246 ~Patrysia~

~Patrysia~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 09:05:30

nie małym zaskoczeniem jest dla mnie to, że agrest indyjski w ogóle działa. Za namową koleżanki która była juz po kuracji zamówiłam amlan forte od producenta vital progres. Po dwóch tygodniach zauważyłam pierwsze efekty, minął już miesiąc a na wadze mniej o 5 kg. Jeszcze walka nie skończona ale jestem dobrej myśli

#247 ~Domplatz LOBBLOLLY~

~Domplatz LOBBLOLLY~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 18:49:06

Mi bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. Oczywiście w połaczeniu z dieta i ćwiczeniami, W sumie w 3 miesiące schudłam 11 kilo

#248 ~sada~

~sada~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 15:10:41

Brałam dość zaawansowane suplementy diety na spalanie tłuszczu, ale słabo pomagały. Bardziej skuteczny okazał się Slim Herbal System, chociaż trzeba się pilnować z regularnym piciem herbatek. Rozwiązanie zdecydowanie dla osób systematycznych.

#249 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 17:12:30

:wacko:

#250 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 12:21:25

polecam tabletki Fitatten. Działają zdecydowanie najlepiej na mój organizm. Schudłam 12kg w 12 tygodnii.

#251 ~Inezka~

~Inezka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 13:20:33

Ja też stosowałam jeżeli chodzi o odchudzanie Slimunox. Jak dla mnie to nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o skuteczne pozbycie się wagi bez ryzykowania zdrowia, bo Slimunox jest oparty na naturalnych składnikach...

#252 kap71

kap71

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 07:43:59

Witam,
 Myślę że
najbardziej efektywnym produktem, który szybko pomaga schudnąć, jest Xenical. W moim przypadku straciłam 9 kg za 2 miesiące, to był pierwszy raz kiedy  zobaczyłam wyniki w lustrze. Po utracie wagi, stałam się bardziej dumna z mojego ciała, jestem ostrożna na to, co jem, a także zacząłam uprawiać sportem, aby zachować formę. Kupuję Xenical na stronie "all-generic-meds.com". Jest to niezawodna strona, a produkty są wysokiej jakości.

Użytkownik kap71 edytował ten post 27 marzec 2018 - 07:49:47

#253 asikdk

asikdk

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2018 - 10:49:39

Mnie w skutecznym odchudzaniu bardzo pomogły koktajle Natural Balance. Piłam je za każdym razem pomiędzy posiłkami kiedy poczułam głód. 

A na wzbogacenie diety biorę dodatkowo wellness pack oriflame - https://oriwellness....wellnesspack/.

#254 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 588 postów

Napisano 28 maj 2018 - 10:29:40

Tabletek ma pierdyliard. Patrz tylko na takie, które rzeczywiście cokolwiek dają.

Zobacz - http://tabletki-odchudzanie.net.pl/

Masz oceny poszczególnych. Sprawdź skład, zweryfikuj na co pomagają poszczególne.

To naprawdę dosyć istotne. 

#255 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 13:35:13

Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny, komunikacja miejsca - spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby sie widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Gosią, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 733 405 371. Powodzenia

#256 agata123

agata123

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 14:01:32

Ja już od roku prowadzę dietę i krok po kroku ale zbliżam się do swojej wymarzonej sylwetki, a było z czego schodzić z wagą, bo startowałam na poziomie 70 kg niespełna, a teraz mam 58 ;-) Jeśli chodzi o suplementy to korzystam tylko z TillSlim i mi w zupełności te kapsułki wystarczają. Przyśpieszają – metabolizm i tak samo spalanie tłuszczu.

#257 ~trener~

~trener~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 04:24:35

Żadnych tabletek, suplementów, herbatek. Te środki tylko portfel potrafią skutecznie odchudzić.

Skuteczny środek na odchudzanie to sibutramina albo efedryna, ale chyba legalnie nigdzie tego nie dostaniecie. Te środki zamieniają organizm w zgliszcza. Taki efekt uboczny dla tych, co chcą żreć i chudnąć.

JEDYNA skuteczna metoda na odchudzenie bez efektu jojo to normalna, zbilansowana dieta na poziomie kalorycznym zbliżonym do BMR w połączeniu z ruchem, by zapewnić deficyt energetyczny. W dodatku, żeby zacząć palić tłuszcz, a nie glikogen z mięśni musicie ćwiczyć co najmniej godzinę.

Stać was na takie wyrzeczenie ?

#258 kk001

kk001

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 10:35:02

Na ten temat mogę powiedzieć jedo:szybka utrata ciała to głupota ! Na początku zbadaj się czy możesz tego używać bo może okazać się tak,że ma alergie na niektóre składniki 

#259 ~Elina~

~Elina~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 23:43:22

Słuchajcie, nie możemy wierzyć, że jakiekolwiek tabletki sprawią, że będziemy szczupli i piękni bez zmiany diety, nawyków żywieniowych i trybu życia na bardziej aktywny. Ja zaczęłam od września, mam wpadki, ale ogólnie daję radę, dodatkowo dla podkręcenia metabolizmu kupiłam sobie krople Citrosept Slim i piję je trzy razy dziennie. Wierzę, że się uda zgubić kilogramy, ale wiem też, że to proces:)

#260 bangeroo

bangeroo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 12:49:05

A co myślicie o spalaczach tłuszczu? Stosował ktoś? Czytałem na stronie http://tluszcz-stop....uszczu-ranking/ że dobry jest Reducer Thermo Extreme, miał ktoś okazje go używać i podzieli się opinią?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, skuteczne tabletki na odchudz, pigułki na odchudzanie, jak szybko schudnąć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych