Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, jak szybko schudnąć

odchudzanie tabletki na odchudzanie acai berry skuteczne tabletki na odchudz pigułki na odchudzanie jak szybko schudnąć

263 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Kasiasta~

~Kasiasta~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 09:40:43

Ktoś wcześniej wspominał o kaplanexie. Sama też z niego korzystam i w tym momencie mija miesiąc od początku kuracji, w tym momencie moja waga spadła o 7 kilogramów, bez żadnych negatywnych następstw! Jak było w waszym wypadku?

#222 ~Jola87~

~Jola87~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 08:38:26

poczytałam trochę w internecie i skusiłam się na african mango z vital progres. Mają mnóstwo pozytywnych opinii i moja też taka będzie. Jestem po miesiącu stosowania, schudłam już 8 kg  bardzo się cieszę. Spróbuj może Tobie też pomoże 

#223 ~irek2x~

~irek2x~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 10:47:07

Być może postaw na kaplanex? Jestem już miesiąc na diecie którą wzbogacam suplementem i udało mi się zrzucić 9 kilogramów w zaledwie 1.5 miesiąca. Nie ma żadnych negatywnych następstw, polecam!

#224 ~dix22~

~dix22~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 11:03:45

Popieram i podpisuje się dwoma rękoma xD Też korzystam z kaplanexu, mimo że ostatnio używałem meridian, po którym miałem bardzo złe samopoczucie. Wracajac do kaplanexu... polecam!

#225 ~Adnrey~

~Adnrey~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 11:30:22

Też korzystam z tego suplementu, zrzuciłem już 10 kilogramów, a co najlepsze, nie jestem na żadnej diecie, wyłącznie suplement plus czasem jakiś sport. Polecam!

#226 ~Kassiaste~

~Kassiaste~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 11:04:08

Jak dla mnie warto zainteresować się suplementem kaplanex, bo w przeciągu zaledwie trzech tygodni, udało mi się spalić aż 8 kilogramów, a to wszystko bez zadnych wyrzeczeń.

#227 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:18:14

Witam . jak sie nazywaja te tabletki na odchudzanie ?

#228 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 08:27:00

ostatnio zamówiłam fitt spray i normalnie jestem w szoku, przez dwa tygodnie schudłam 6 kg! Zastanawiałam się jak to się stało i porozmawiałam z moim trenerem. Stwierdził, że substancje zawarte w nim są przede wszystkim w płynie i organizm lepiej je przyswaja. Cieszę się, bo już nie muszę łykać tych tabletek :)

#229 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 12:24:38

Wypowiedzi nacciagane az szczypi! 3 dni i zaraz schudłas masakra bzdury jakich malo zjadlam cale opakowanie i strata pieniedzy schudlam na portfelu tylko

#230 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 10:28:42

Wypowiedzi nacciagane az szczypi! 3 dni i zaraz schudłas masakra bzdury jakich malo zjadlam cale opakowanie i strata pieniedzy schudlam na portfelu tylko

nigdzie nie doczytałam, że ktoś schudł po trzech dniach. a co brałaś?

#231 ~danuta~

~danuta~
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 11:11:24

Myślę, że fajnym wyborem będzie zainwestowanie w herbaty Slim Herbal System. Sama piję te napary od dwóch tygodni i widzę dużo pozytywnych zmian. Nie mam na myśli jedynie odchudzania, ale też czuję się lepiej, mam więcej energii, łatwiej mi rano jest wstać z łóżka, nie jestem taka ociężała jak przed zaczęciem diety.

#232 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 09:50:58

popieram przedmówczynię, też stosuję fitt spray i jestem z niego bardzo zadowolona. Jak na razie 6 kg w dół. Ktoś z Was jeszcze stosuje fitt spray?

#233 ~selenkaa~

~selenkaa~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 15:04:35

Kupiłam sobie za ponad sto złotych zestaw herbat Slim Herbal System i jestem pozytywnie zaskoczona. To pierwszy preparat na odchudzanie po którym rzeczywiście widzę i czuję różnicę. Lepiej trawię, nie mam takiego parcia, żeby podjadać między głównymi posiłkami i to wszystko sprawia, że moja waga w końcu się odblokowała i zaczęła lecieć w dół.

#234 ~LAna~

~LAna~
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 10:06:13

popieram przedmówczynię, też stosuję fitt spray i jestem z niego bardzo zadowolona. Jak na razie 6 kg w dół. Ktoś z Was jeszcze stosuje fitt spray?

też go mam :) jest niezastąpiony! ratunek dla podjadania między posiłkami. Czasem mam słabszy dzień i ciężko mi trzymać się w ryzach. Wtedy sięgam po fitt spray i za chwilę przechodzi 

#235 ~halinkaaaa~

~halinkaaaa~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 15:14:27

Udało mi się jak do tej pory schudnąć już 10 kilo i na tym pozostanę raczej, bo dobrze się czuję w swoim ciele teraz. W zasadzie wszystko zaczęło się dziać odkąd kupiłam herbaty Slim Herbal System. Wcześniej próbowałam chudnąć na innych suplementach i efekty były mizerne. Tutaj świetnym rozwiązaniem jest łączenie różnych ziół i ich podawanie o konkretnych porach dnia. Organizm ma czas, żeby przyswoić napar i się też do różnych substancji przyzwyczaić.

#236 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 09:07:00

Moim zdaniem najlepiej wybrać się do dobrego dietetyka, wykupić sobie karnet na siłownię i do tego zabiegi, np. kriolipolizę. Jeśli nie słyszeliście o nich to warto poczytać, w Vici Clinic na św. Sebastiana wykonują takie zabiegi, a także inne wspomagające odchudzanie - redustim, venus freeze, arosha bandaże. Warto o tym poczytać.

#237 ~Katarzyna_Peks~

~Katarzyna_Peks~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 14:00:03

Popieram to co napisali koledzy wyżej. Dieta jest dobrym pomysłem, ale warto też wzbogacić ją jakimś środkiem odchudzającym. Ja tak zrobiłem z kaplanexem i efekty widoczne są gołym okiem.

#238 ~Patrici2~

~Patrici2~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 10:20:56

Ktoś wcześniej poruszał kwestię kaplanexu, czy może napisać więcej odnośnie tego? 

#239 ~ida~

~ida~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 10:35:30

B Shape sa bardzo dobre tzn dobre pod wzgledem efektu bo w smak sie nie wczuwałam za bardzo. mi sie udalo schudnac 5 kg w pierwszym miesiacu ale wazyłam troche za duzo mialam 70kg teraz jest 65kg i idzie w dol ale juz troche wolniej 

#240 ~miki858~

~miki858~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 14:42:06

Ćwiczę pod okiem trenera personalnego i bardzo często biorę dodatkowo suplementy diety od niego. Korzystałam już z kilku różnych produktów, ale najlepszy wynik miałam po Amla Slim Max. W granicach 4 kg spadło w miesiącu, a przy innych preparatach może 0.5 kg maksymalnie. No i do tego dorzuciłam do diety sporo błonnika naturalnego, żeby zwiększyć potencjał oczyszczenia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, skuteczne tabletki na odchudz, pigułki na odchudzanie, jak szybko schudnąć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych