Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, jak szybko schudnąć

odchudzanie tabletki na odchudzanie acai berry skuteczne tabletki na odchudz pigułki na odchudzanie jak szybko schudnąć

263 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 11:46:12

Ja bym doradzała preparat naturalny Regenerum Vitae. Tam jest nic więcej poza ostropest, guaranę i morszczyn. Jeśli chodzi o ten morszczyn, bo pewnie mało kto wie co to w ogóle jest, to zawiera dużo naturalnego jodu, który jest bardzo pomocny przy metabolizmie. Także same naturalne składniki, bez chemii. Mi pomaga, jestem już minus 12 kilo i nie zamierzam na tym się zatrzymać. Dobrze znoszę dietę, mam więcej sił, nie denerwuję się tak łatwo jak kiedyś gdy się odchudzałam.

#202 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 13:58:50

Tylko naturalna dieta z ewentualnym wspomaganiem suplementami. na przykład coś w  stylu diety Holdona plus błonnik i powinno zadziałać jak należy.

#203 ~ninaaaa~

~ninaaaa~
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 12:05:51

cześć. To może ja opiszę swój sukces, który ciągle jeszcze trwa:) Na razie schudłam 16 kg, zamierzam jeszcze 10:D i wiem, że to mi się uda. Jakiś czas temu koleżanka poleciła mi panią dietetyk, która pomogła jej w diecie z Hashimoto. Ja nie mogąc już patrzeć w lustro napisałam do tej dietetyczki i to była na pewno najlepsza decyzja w moim życiu. Nie wiem co by się teraz ze mną działo, może ważyłabym trzy razy tyle ehh... A więc napisałam do niej, wykupiłam jadłospis, swoją drogą bardzo, bardzo smaczny i dalej już poszło. Cały czas utrzymujemy kontakt, jeśli miałam chwilę zwątpienia to zaraz do niej pisałam i ona mi pomagała, motywowała i radziła jak mogę zastąpić chęć na coś słodkiego. Teraz już nie mam chwil zwątpienia,sama wiem co mogę:) Jeśli więc macie jakieś problemy zdrowotne, gdzie dieta może pomóc albo ważycie za dużo śmiało piszcie do pani dietetyk. Nazywa się Sylwia Sobczak-Piżuch, wystarczy wpisać w internet. Dieta jest online także luz. Polecam wszystkim.

#204 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 21:55:55

Czy biorac tabletki acai berry 3200 zeby bylo widac efekty trzeba cwiczyc czy to da jakis szybszy efekt. Powiem szczeze kupilam tabletki jakis xzas temu wzielam kilka tabletek ale stwierdzilam ze brz treningu nic to nie da. Waze 64 kg niestety jak kazdej mamie zostalo po dzieciaczkach . Chcialabym schudnąć okolo 10 ,kg tak jak przed ciaza ,prosze pomozcie

#205 ~Smiley~

~Smiley~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 16:24:33

A piperyna? Ten składnik bardzo dobrze wpływa na metabolizm. W połączeniu z odpowiednim odżywianiem czy aktywnością fizyczna daje niesamowite efekty. Sama zażywałam Piperine Max, dzięki czemu schudłam 10 kg. I żaden do mnie nie powrócił, a teraz ciężko o suplement, który nie zafunduje nam efektu jojo.

#206 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 10:26:53

Ja polecam od siebie HIPNOZĘ NA ODCHUDZANIE - bardzo mi to pomogło w motywacji do odchudzania i samym odchudzaniu - w efekcie zrzuciłem aż 12 KG

#207 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 11:14:00

większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

#208 ~Kasiax~

~Kasiax~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 21:29:46

W moim przypadku utrata wagi była na poziomie 6 kilogramów w okresie 7 tygodni, jestem zachwycona tym wynikiem, dlatego zdecydowanie polecam!

#209 ~daria~

~daria~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 13:17:18

B Shape jest bardzo dobry, biore sobie juz z 3 miesiace i poza tym że lepiej mi sie cwiczy to na co dzien sie duzo lepiej czuje i przyspiesza metabolizm. nie chce sie po tym jesc, jest na bazie ekstraktu z nasion fasoli, kupowalam na allegro

#210 ~daria~

~daria~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 13:17:37

B Shape jest bardzo dobry, biore sobie juz z 3 miesiace i poza tym że lepiej mi sie cwiczy to na co dzien sie duzo lepiej czuje i przyspiesza metabolizm. nie chce sie po tym jesc, jest na bazie ekstraktu z nasion fasoli, kupowalam na allegro

#211 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 12:42:21

a stosowałyście Amlan forte? dla mnie jest niezawodny, biorę go już drugi miesiąc. Wiadomo łącze go z ćwiczeniami i dietą i efekty sa widoczne schudłam już 7 kg wiem że to może nie jest jakiś wielki wynik ale mnie zadowala

#212 ~nata~

~nata~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 22:32:40

Tabletki powinny wspomagać odchudzanie, tak też będzie jeżeli zastosujecie GojiBerry1200, które rewelacyjnie spisują się z każdą dietą, dziewczyny chwaliły się że chudły na nich prawie 4 kg w miesiąc :)

#213 ~Adula~

~Adula~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 13:21:27

​podpinam się pod poprzedniczkę, alman jest super, biore go dwa tygodnie i już schudłam cztery kilo gorąco polecam

#214 ~pablito~

~pablito~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 17:11:14

najlepiej zmienić odżywianie + wysiłek fizyczny a nie łykać pigułki

#215 ~pablito~

~pablito~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 17:21:26

​podpinam się pod poprzedniczkę, alman jest super, biore go dwa tygodnie i już schudłam cztery kilo gorąco polecam

Przestaniesz brać pigułki i efekt yoyo , odpowiednie odżywianie i najlepiej 4 lub 5 posiłków w mniejszych ilościach + jakiś wysiłek i będzie efekt i wyjdzie na zdrowie a Wy pigułkami się faszerujecie i trujecie a  dodatkowo napełniacie kabzę firmą farmaceutycznym

#216 ~Zuzia~

~Zuzia~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 18:59:30

ja również polecam i potwierdzam działanie amlan forte 6 kg w 3 tygodnie!

#217 ~Adula~

~Adula~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 10:06:39

Przestaniesz brać pigułki i efekt yoyo , odpowiednie odżywianie i najlepiej 4 lub 5 posiłków w mniejszych ilościach + jakiś wysiłek i będzie efekt i wyjdzie na zdrowie a Wy pigułkami się faszerujecie i trujecie a  dodatkowo napełniacie kabzę firmą farmaceutycznym

jestem po kuracji z agrestem indyjskim, schudłam 12 kg , nie łykam już tabletek i nie mam efektu jojo. Naturalny ekstrakt z agrestu indyjskiego nie truje organizmu, bo jak sama nazwa wskazuje jest on naturalny czyli bezpieczny i zdrowy. Jedynym "efektem ubocznym" jest to, że poprawiła się jakość moich włosów, są gęstsze i błyszczące, więc uważam, że nie trułam swojego organizmu tylko mu pomogłam. Należy uważać na podróbki, których jest pełno w sieci. Sugerując się opiniami w internecie zamówiłam swój agrest z vital progres i jestem bardzo zadowolona

#218 ~fiona~

~fiona~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 11:26:28

mi tez sie udalo calkiem szybko schudnac, ale na poczatku nie mialam zadnego treningu, zaczelam dopiero po miesiacu od rozpoczecia brania B SHAPE, hamuje apetyt i przyspiesza metabolizm, juz wtedy mi troche waga spadla ale po miesiacu 5 kg poszlo jak od ręki 

#219 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 21:41:09

Mój sprawdzony wspomagacz odchudzania to agrest indyjski, który można znaleźć w tabletkach "Amlan Forte". Zamówiłam dwa opakowania z Vital Progres i efekty są ekstra. Zostało mi do zrzucenia jeszcze 5 kg, ale i tak jestem zadowolona z dotychczasowych rezultatów.

#220 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 09:27:34

Dziwna ta strona z komentarzami, od razu zapala się reklama, nie można jej wyłączyć tylko trzeba w link wejść. Nie widziałam komentarzy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, skuteczne tabletki na odchudz, pigułki na odchudzanie, jak szybko schudnąć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych