Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, jak szybko schudnąć

odchudzanie tabletki na odchudzanie acai berry skuteczne tabletki na odchudz pigułki na odchudzanie jak szybko schudnąć

263 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 08 maj 2016 - 01:05:58

Calominal na mnie nie podziałał, a kupiłam 2 opakowania. Biegam kilka razy w tygodniu a po miesiącu 1 kg w dół? To jakiś żart. Nie polecam 

Ja też jestem zdenerwowana na ten suplement. U mnie nie dość, że nie podziałał to jeszcze spowodował zaparcia. I to już po 3 tygodniach stosowania. A waga nie ruszyła się ani trochę, nie polecam!

#182 ciabatta

ciabatta

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 12 maj 2016 - 13:41:18

Ja niestety nie stwierdziłem żadnych rezultatów po różnych suplementach diety

#183 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 13:46:49

Ja niestety nie stwierdziłem żadnych rezultatów po różnych suplementach diety

A ja owszem, stwierdziłam znaczny ubytek :o  Ubyło mi w krótkim czasie, kilkaset złotych z portfela. :lol: :lol: :lol:

#184 ~doris~

~doris~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 18:56:49

@karina Ja też stosowałam jakiś czas temu iq green i pozytywnie mnie zaskoczyły swoim działaniem właśnie przedewszystkim zadziwiające było znaczące zmniejszenie łaknienia. :)

I tutaj zastanawiam się czy by ich nie kupić. Bo iq green to jak na razie jedyny preparat który zwrócił moją uwagę głównie ze względu na swoje pochodzenie oraz na jego skład. Czy ta zielona kawa jest faktycznie taaka mega mega?

#185 ~marekA~

~marekA~
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 07:39:10

Czytałem dużo o właściwościach zielonej kawy i na prawdę jestem pod wrażeniem głównie tego obniżania apetytu. Podobno sama smakuje okropnie więc myślę, też że takie tabletki jak iq green są znakomitym zamiennikiem bo jednak nie każdy wypije jakieś okropieństwo dla wyższej sprawy ;;p

#186 ~zertss~

~zertss~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 14:24:09

Nawiązałam współpracę z dietetykiem już pół roku temu i efekty są bardzo pozytywne. Zdecydowanie warto moim zdaniem w coś takiego pójść. Raz, że człowiek przestaje się odżywiać na chybił trafił, a dwa, że taka współpraca daje też dużo dodatkowej motywacji, żeby wytrwać w zmianach. Ja akurat trafiłam na Dor Diet i p. Magdę. Dobra specjalistka, z bardzo takim kompleksowym podejściem. Traktuje klienta holistycznie nie ogranicza się tylko do zwykłego przygotowania planu.

#187 vanpirek86

vanpirek86

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 07:26:03

Dla jednej osoby suplementy są niezbędne, a inna natomiast ich nie potrzebuje.

Chodziłam  po wielu dietetykach by znaleźć coś odpowiedniego i okazało się, że w połączeniu z ciężkimi ćwiczeniami efekty przyniósł Belight +. O ile mi wiadomo jest to jeden z lepszych produktów produkowany na bazie naturalnych składników. 

Ktoś z Was korzystał z Belight Plus? Czytałam o opiniach i jednak są dobre :)

Pozdrawiam! 

#188 ~Agter~

~Agter~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 09:40:26

Ja polecam wam African Mango.

#189 Steys

Steys

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 09:57:31

Cześć :)

A ja polecam zbilansowaną dietę redukcyjną + ćwiczenia + cierpliwość.

Przy niedoczynności tarczycy, po 3 miesiącach mam 10 kg mniej i 35 cm ogółem. I walczę dalej :) 

Nie sztuką jest chudnąć szybko i mieć efekt jojo. Sztuką jest nauczyć się zdrowego odżywiania :) Ma to nam służyć na całe życie, a nie na chwilę. 

#190 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 12:49:03

Żadnej rewelacji nie napisałaś. Widocznie dopiero 3 miesiące temu zaczęłaś zdrowo się odzywiac, ćwiczyć, stosować zbilansowana diete, stad ta euforia.
Całe życie stosuje te dietę, ćwiczę na silce i jeżdżę na roweze i nigdy nie miałam nadwagi. A entyrox biorę od lat :)

#191 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 12:50:44

rowerze , paskudny słownik robi psikusy :D

#192 Steys

Steys

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 14:18:55

Żadnej rewelacji nie napisałaś. Widocznie dopiero 3 miesiące temu zaczęłaś zdrowo się odzywiac, ćwiczyć, stosować zbilansowana diete, stad ta euforia.
Całe życie stosuje te dietę, ćwiczę na silce i jeżdżę na roweze i nigdy nie miałam nadwagi. A entyrox biorę od lat :)

Nigdzie nie napisałam, że to rewelacyjne odkrycie i nie przeżywam euforii :) Ale dla ludzi, którzy polecają sobie  "cudowne wspomagacze" myślę że to będzie coś nowego. Nie szukaliby tabletek na odchudzanie, gdyby zdrowo się odżywiali :) 

#193 ~hanka~

~hanka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 08:16:15

Dobrym produktem wspomagającym dla mnie był Be-Light Plus+ nie wiem czy używacie różnych wspomagaczy, ale ja po pół roku gdzie trzymałam sie diety jadłam owsianki l wody piłam, zero tłuszczu it przełamałam się i teraz przynajmniej mam szybciej jakieś efekty, dzięki czemu chce mi się, aż ćwiczyć :D

#194 chuck76

chuck76

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2016 - 15:19:57

Nic nie zastąpi odpowiedniej diety i ćwiczeń. No ale zobacz te tabletki na odchudzanie

#195 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 17:23:37

Mi udało się schudnąć 10 kg dzięki zastosowani diety Karolci. Zaczęłam zdrowo się odżywiać, jem dużo warzyw, ryb i owoców. Nie jem już fast foodów ani słodyczy. Piję dużo wody. Bardzo ważne są regularne posiłki i ruch. Ja sporo jeżdżę na rowerze i na rolkach. Czuje się o wiele lepiej

#196 ~silent343~

~silent343~
  • Goście

Napisano 01 październik 2016 - 01:08:34

ja biorę sok z maqui berry z Naturali, już 10kg za mną.

#197 ~JoAnna~

~JoAnna~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 06:14:14

Według mnie tabletki są ok, jeżeli do wszystkiego podchodzimy z umiarem i nie liczymy tylko na nie, ale ogólnie staramy się zdrowo odżywiać. Wtedy tabletki mogą działać. Mnie ostatnio zainteresowało to spalacze-tluszczu.com.pl. Wszystkie środki są przedstawiane jako bezpieczne. Chyba zdecydowałabym się na taką kurację, ale z głową, czyli w połączeniu z dietą i aktywnością fizyczną.

#198 ~Sarcia~

~Sarcia~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 02:31:45

Dużo błonnika i wody a będziecie szczupłe bez tych tabletek :-) więcej wiary a nie wydawanie pieniędzy dla złodzieji sama kiedyś kupiłam tabletki za 300 zł a tylko brało mnie na wymioty!

#199 ~lepina~

~lepina~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 10:14:03

Trzeba chudnąć z głową, ja sama nie potrafiłam osiągnąć swojego celu, więc zdecydowałam się na profesjonalną pomoc, jaką otrzymałam w Naturhouse na Puławskiej. Schudłam ponad 10kg

#200 ~sandra~

~sandra~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 12:14:13

ja na odchudzanie tylko naturalne środki stosuje. Aktualnie biorę 3 x dziennie Forskolin Optimę i z tygodnia na tydzien widzę postępy. :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, skuteczne tabletki na odchudz, pigułki na odchudzanie, jak szybko schudnąć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych