Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, jak szybko schudnąć

odchudzanie tabletki na odchudzanie acai berry skuteczne tabletki na odchudz pigułki na odchudzanie jak szybko schudnąć

186 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sansa~

~Sansa~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 19:00:19

Sama je stosowałam i w dwa miesiące schudłam 10 kg.  Wcześniej używałam innych, w tym zielonej kawy i rezultatów praktycznie żadnych nie było, dlatego te tabletki mogę każdemu polecić z czystym sumieniem. A cena też jest dużo niższa od innych, reklamowanych wspomagaczy odchudzania. Naprawdę warto spróbować.

#2 ~Omega30~

~Omega30~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 19:01:03

Substancje odchudzające na jednych działają bardziej, na innych mniej, a na jeszcze innych w ogóle;] Tabletki z powyższej strony łączą w sobie kilka składników dla lepszego efektu!

#3 ~Żanetka~

~Żanetka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 19:02:29

Po pozytywnych recenzjach w internecie zakupiłam srodek na odchudzanie Acai berry po którym schudzłam 5 kg w 3 tygodnie

#4 ~Ziutka~

~Ziutka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 19:04:44

Biorę je 3 dzień i już widzę efekty. Zmniejszyły mi sie boczki i odrobinę uda ( z tym mam największy problem) tak też polecam  :)) oprócz spalania tego tłuszczu nie odczuwam żadnych nie pożądanych efektów. 

#5 domex

domex

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 157 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 11:26:16

Co za bzdury ;-) Odsyłam --> porownaj-tabletki.pl

Ranking produktów na odchudzanie, które faktycznie dają zadowalające efekty. Zdecydowana większość środków na odchudzanie tak na prawdę nie daje kompletnie nic.

Kupujcie produkty na odchudzanie na bazarze, a zrobi się wam jeszcze ciekawiej...

#6 ~Anulka~

~Anulka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 21:48:37

Ja wybierając tabletki kierowałam się opiniami internautów i rankingiem porównaj-tabletki  Nie zawiodłam się wybierając Foreverslim.Teraz jestem lżejszao 15 kg zajeło mi to tylko trzy miesiące.

#7 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 23:30:27

Ja zamówiłam tabletki na odchudzanie ze strony: hoodiagordoniiplus .com .pl; są bezpieczne, mi i mojej znajomej nie zaszkodziły, a za to bardzo pomogły :)

#8 ~klarrra~

~klarrra~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 15:23:01

trzeba sprawdzać składy wtedy nie będzie marudzenia że coś nie działa. Ja testuje Slimcea i mam efekty takie jakie chciałam. Ważne również aby nie kupywać podróbek tylko od polecanych dystrybutorów. 

#9 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 22:07:47

polecam zerknać w lekturkę na stronie, z której korzystam od czasu do czasu, ponieważ borykam się z problemem otyłości ;/ 

dieta3dchilli.blogspot.com/2014/01/skuteczne-tabletki-na-odchudzanie-fakty.html

?

pozdrawiam

#10 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 22:08:07

polecam zerknać w lekturkę na stronie, z której korzystam od czasu do czasu, ponieważ borykam się z problemem otyłości ;/ 

dieta3dchilli.blogspot.com/2014/01/skuteczne-tabletki-na-odchudzanie-fakty.html

?

pozdrawiam

#11 ~experiments nofeek~

~experiments nofeek~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 20:04:36

Wszystko zależy od tego jaki kupi się produkt  ja próbowałam naprawdę wielu środków ale żaden nie przyniósł takich rezultatów jak Acai berry 900 i zielona kawa w kapsułkach, jeden i drugi produkt jest naprawdę skuteczny w miesiąc już schudłam 5 kg, stosuje te tabletki w dalszym ciągu mam nadzieje że efekty będą jeszcze lepsze. Przy zakupie produktu należy szukać oryginału dlatego ja kupiłam acai berry 900 od producenta

a zieloną kawę ze   sklep-vitality.pl

#12 ~marta boguska~

~marta boguska~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 11:02:40

Tutaj macie wymienione i porównane te produkty na odchudzanie, które działają - porownaj-tabletki.pl/ Nie bierzcie czegoś, co nie zostało sprawdzone - te tabletki są polecane przez Towarzystwo Zdrowia.

#13 ~jadwig5~

~jadwig5~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 13:26:33

jeśli te forevery są sprawdzonymi tabletkami to nie masz się co obawiać o efekt jojo pod warunkiem jeśli po kuracji nie wrócisz do starych nawyków. ja tak miałam z tabletkami slimcea. też się tego obawiałam ale nie było czego.

#14 ~korneelsia~

~korneelsia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 12:59:49

czyli po kuracji slimcea zwyczajna dieta pozwoli utrzmymać wagę ?

pytam ponieważ kończę już kuracje. jestem mega zadowolona ale boje się że jak ją skończę to skończy się efekt, ale skoro mówisz że nie to się cieszę ;)

#15 ~agucha k.~

~agucha k.~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 10:50:31

Tutaj macie opisaną kurację, która daje efekty - zmaganiazodchudzaniem.blogspot.co.at/

Całkowicie odradzam sięganie po produkty, które nie przynoszą efektów, i przede wszystkim konieczne jest wprowadzenie odpowiedniej diety, jak największej ilości ruchu. Jedynie wtedy zmiany faktycznie powinny przynieść trwały spadek wagi.

#16 ~Olika~

~Olika~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 15:28:39

hej dziewczyny troche was tutaj poczytalam i musze powiedziec ze znam lek REDUCTIL.bralam go tylko 28 dni i schudlam z wagi 70kg do 62 ...mialam wreszcie talie i z rozmiarowki 40-42 zeszlam do 36-38 .Ta swietna waga utrzymywala mi sie przez jakies 4 lata bez wiekszych wyrzeczen aczkolwiek bylo ich troche .....niestety dzis juz znowu osiagnelam ta 70kg mase i chcialabym znowu wziasc Reductil ale juz lekarze nie chca go przepisac, Kupiłem Reductil generic ( nalek podobny do reduktila) on-line na acomplia-reductil.net Nie miałem żadnych problemów z urzędu celnego.

#17 ~korena~

~korena~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 22:29:33

Mnie udaje się  schudnąć ok. 3 kilo w ciągu miesiąca, codziennie ćwiczenia w połączeniu z suplementem Therm Line Forte dają efekty. Do tego pije dużo wody mineralnej, przestałam zajadać się słodyczami ale nie głodzę się.

#18 ~haniakd~

~haniakd~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 15:40:58

ja stosuje już 2 miesiąc tabletki slimcea. jedyny preparat który sprawdzałam i mogę go śmiało polecić innym osobom które mają tego typu problemy. Pierwszy miesiąc to ustalanie diety i łatwizna w jej utrzymaniu po przez hamowanie łaknienia. Drugi miesiąc już widać bardziej spektakularne efekty w postaci spadku wagi.

#19 paulina.s

paulina.s

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 16:51:19

Wydawało mi się, że dodawałam wcześniej post do tej dyskusji, jednak chyba się nie pojawił.

Ja polecam Figurin Slim. Koleżanka mi go poleciła. Obie schudłyśmy bez wyrzeczeń (i bez ćwiczeń!!!). Bierzemy go już prawie 4 miesiące i  udało mam się stracić ok. 4-5 kg. Co więcej... normalnie jadłam nawet w Święta a mimo to nie wpłynęło to negatywnie na moją wagę. Ja jestem zachwycona!

#20 ~anna pasek~

~anna pasek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 10:45:55

Tabletki pomagają, ale nie na takiej zasadzie jak to opisujecie. Tym co mi dało foreverslim, było przede wszystkim zmniejszenie apetytu i poprawa w zakresie spalania - a to właśnie był mój główny problem. Efektem było 14 kg i zmiana stylu życia, ale to nie zadziała jeśli będziecie siedziały na d i nic nie robiły!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, skuteczne tabletki na odchudz, pigułki na odchudzanie, jak szybko schudnąć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych