Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, jak szybko schudnąć

odchudzanie tabletki na odchudzanie acai berry skuteczne tabletki na odchudz pigułki na odchudzanie jak szybko schudnąć

262 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sansa~

~Sansa~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 19:00:19

Sama je stosowałam i w dwa miesiące schudłam 10 kg.  Wcześniej używałam innych, w tym zielonej kawy i rezultatów praktycznie żadnych nie było, dlatego te tabletki mogę każdemu polecić z czystym sumieniem. A cena też jest dużo niższa od innych, reklamowanych wspomagaczy odchudzania. Naprawdę warto spróbować.

#2 ~Omega30~

~Omega30~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 19:01:03

Substancje odchudzające na jednych działają bardziej, na innych mniej, a na jeszcze innych w ogóle;] Tabletki z powyższej strony łączą w sobie kilka składników dla lepszego efektu!

#3 ~Żanetka~

~Żanetka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 19:02:29

Po pozytywnych recenzjach w internecie zakupiłam srodek na odchudzanie Acai berry po którym schudzłam 5 kg w 3 tygodnie

#4 ~Ziutka~

~Ziutka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 19:04:44

Biorę je 3 dzień i już widzę efekty. Zmniejszyły mi sie boczki i odrobinę uda ( z tym mam największy problem) tak też polecam  :)) oprócz spalania tego tłuszczu nie odczuwam żadnych nie pożądanych efektów. 

#5 domex

domex

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 157 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 11:26:16

Co za bzdury ;-) Odsyłam --> porownaj-tabletki.pl

Ranking produktów na odchudzanie, które faktycznie dają zadowalające efekty. Zdecydowana większość środków na odchudzanie tak na prawdę nie daje kompletnie nic.

Kupujcie produkty na odchudzanie na bazarze, a zrobi się wam jeszcze ciekawiej...

#6 ~Anulka~

~Anulka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 21:48:37

Ja wybierając tabletki kierowałam się opiniami internautów i rankingiem porównaj-tabletki  Nie zawiodłam się wybierając Foreverslim.Teraz jestem lżejszao 15 kg zajeło mi to tylko trzy miesiące.

#7 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 23:30:27

Ja zamówiłam tabletki na odchudzanie ze strony: hoodiagordoniiplus .com .pl; są bezpieczne, mi i mojej znajomej nie zaszkodziły, a za to bardzo pomogły :)

#8 ~klarrra~

~klarrra~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 15:23:01

trzeba sprawdzać składy wtedy nie będzie marudzenia że coś nie działa. Ja testuje Slimcea i mam efekty takie jakie chciałam. Ważne również aby nie kupywać podróbek tylko od polecanych dystrybutorów. 

#9 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 22:07:47

polecam zerknać w lekturkę na stronie, z której korzystam od czasu do czasu, ponieważ borykam się z problemem otyłości ;/ 

dieta3dchilli.blogspot.com/2014/01/skuteczne-tabletki-na-odchudzanie-fakty.html

?

pozdrawiam

#10 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 22:08:07

polecam zerknać w lekturkę na stronie, z której korzystam od czasu do czasu, ponieważ borykam się z problemem otyłości ;/ 

dieta3dchilli.blogspot.com/2014/01/skuteczne-tabletki-na-odchudzanie-fakty.html

?

pozdrawiam

#11 ~marta boguska~

~marta boguska~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 11:02:40

Tutaj macie wymienione i porównane te produkty na odchudzanie, które działają - porownaj-tabletki.pl/ Nie bierzcie czegoś, co nie zostało sprawdzone - te tabletki są polecane przez Towarzystwo Zdrowia.

#12 ~jadwig5~

~jadwig5~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 13:26:33

jeśli te forevery są sprawdzonymi tabletkami to nie masz się co obawiać o efekt jojo pod warunkiem jeśli po kuracji nie wrócisz do starych nawyków. ja tak miałam z tabletkami slimcea. też się tego obawiałam ale nie było czego.

#13 ~korneelsia~

~korneelsia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 12:59:49

czyli po kuracji slimcea zwyczajna dieta pozwoli utrzmymać wagę ?

pytam ponieważ kończę już kuracje. jestem mega zadowolona ale boje się że jak ją skończę to skończy się efekt, ale skoro mówisz że nie to się cieszę ;)

#14 ~agucha k.~

~agucha k.~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 10:50:31

Tutaj macie opisaną kurację, która daje efekty - zmaganiazodchudzaniem.blogspot.co.at/

Całkowicie odradzam sięganie po produkty, które nie przynoszą efektów, i przede wszystkim konieczne jest wprowadzenie odpowiedniej diety, jak największej ilości ruchu. Jedynie wtedy zmiany faktycznie powinny przynieść trwały spadek wagi.

#15 ~Olika~

~Olika~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 15:28:39

hej dziewczyny troche was tutaj poczytalam i musze powiedziec ze znam lek REDUCTIL.bralam go tylko 28 dni i schudlam z wagi 70kg do 62 ...mialam wreszcie talie i z rozmiarowki 40-42 zeszlam do 36-38 .Ta swietna waga utrzymywala mi sie przez jakies 4 lata bez wiekszych wyrzeczen aczkolwiek bylo ich troche .....niestety dzis juz znowu osiagnelam ta 70kg mase i chcialabym znowu wziasc Reductil ale juz lekarze nie chca go przepisac, Kupiłem Reductil generic ( nalek podobny do reduktila) on-line na acomplia-reductil.net Nie miałem żadnych problemów z urzędu celnego.

#16 ~korena~

~korena~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 22:29:33

Mnie udaje się  schudnąć ok. 3 kilo w ciągu miesiąca, codziennie ćwiczenia w połączeniu z suplementem Therm Line Forte dają efekty. Do tego pije dużo wody mineralnej, przestałam zajadać się słodyczami ale nie głodzę się.

#17 ~haniakd~

~haniakd~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 15:40:58

ja stosuje już 2 miesiąc tabletki slimcea. jedyny preparat który sprawdzałam i mogę go śmiało polecić innym osobom które mają tego typu problemy. Pierwszy miesiąc to ustalanie diety i łatwizna w jej utrzymaniu po przez hamowanie łaknienia. Drugi miesiąc już widać bardziej spektakularne efekty w postaci spadku wagi.

#18 ~anna pasek~

~anna pasek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 10:45:55

Tabletki pomagają, ale nie na takiej zasadzie jak to opisujecie. Tym co mi dało foreverslim, było przede wszystkim zmniejszenie apetytu i poprawa w zakresie spalania - a to właśnie był mój główny problem. Efektem było 14 kg i zmiana stylu życia, ale to nie zadziała jeśli będziecie siedziały na d i nic nie robiły!

#19 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 07:45:44

zmienswojezycie1(kropka)blogspot(kropka)com

#20 ~revita~

~revita~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 11:35:53

ja się trochę boję takich tabletek. Moim zdaniem lepiej się wybrać na dobry zabieg wyszczuplający, tutaj marekwasiluk.pl/zimny-laser-krilipoliza-kawitacja-ultradzwiekowa-hifu/ czytałam ciekawy tekst o dostępnych zabiegach. Na pewno jest to bezpieczniejsze rozwiązanie niż suplementy diety.  

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, tabletki na odchudzanie, acai berry, skuteczne tabletki na odchudz, pigułki na odchudzanie, jak szybko schudnąć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych