Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oceniamy radnych z gminy Wąchock :: zobacz komentowany artykuł


142 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~widzenie z boku~

~widzenie z boku~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2009 - 16:57:58

CO znalazłeś się na liście do skreślenia i szukasz winnego? Mamy dobrego burmistrza to szanujmy. Pan Samela nie daje sobą manipulować to niedobry tak? Obecny burmistrz to porządny człowiek i uczciwy. Czy to samo możesz powiedzieć o swoim kandydacie?

człowiek, który czegoś nie rozumie jak najszybciej pragnie od tego odejść i mówi, że jest to głupie, że ktos moze mieć inne zdanie niż on. Ot i cała prawda. Burmistrz jako znany ze skłócania i napuszczania na siebie jednych na drugich stał się ofiarą własnej polityki. Zostawienie go na kolejna kadencję, bez umniejszania, ze zrobił sporo dobrego byłoby ogromnym błędem. trzeba to przeciąc.

#142 ~Elektorat~

~Elektorat~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 21:27:10

Widzę, że coniektórym forumowiczom zapadło w pamięci hasło "przywróćmy normalność" z przed prawie ośmiu lat :D - jak mnie pamięć nie myli to był taki komitet wyborczy z taką nazwą. Pan Samela to chyba tego hasła nie używał w swojej kampanii wyborczej, owszem było w jego komitecie kilku takich co się tym hasłem wcześniej posłużyli.

#143 ~Jeden z nich.~

~Jeden z nich.~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 17:33:36

Jak będzie chudy Mulat odchodził też pewnie wystrzelą korki od szampanów, lokalna polityka-obiecuje się cuda a życie idzie własną drogą.
Tylko patrzeć kiedy na plakatach wyborczych obiecają kilometry dróg rowerowych, miasta partnerskie nie jakieś tam zadupie w Niemczech, Wąchock zasługuje na minimum Nowy Jork albo Rzym.
Dodać można kilka frazesów typu Ograniczenie bezrobocia w Gminie, Wsparcie dla lokalnego biznesu, Ekologiczne rozwiązanie problemów odpadków komunalnych, Aktywizacja kultury i sportu czy podobne. (Frazesy przepisane z ulotki wyborczej obecnego Przewodniczącego RM i komitetu przywróćmy normalność) .

Ile to jeszcze razy będziemy przywracać normalność?


Do skutku, czy to się komuś podoba czy nie.
Lojalność, no cóż gra się kartami takimi jakie są liczy się efekt końcowy- nowy burmistrz,nowa nadzieja na lepsze.
To jest zawsze wielka niewiadoma jak widać. :DDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych