Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oceniamy radnych z gminy Wąchock :: zobacz komentowany artykuł

142 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~8D8C22~

~8D8C22~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2009 - 19:49:08

AKURAT JEST 3 LIDERÓW Z KTÓRYCH RACZEJ ŻADEN NICZYM SIĘ NIE WYRÓŻNIŁ. JEDEN NIE ZABIERA GŁOSU, CHYBA ŻE W SPRAWIE DIET KOLEGÓW X 3 LUB MEDYCYNY WSI X2 PRZEZ 3 LATA, DRUGI ŚLEPO WIERZY I ROBI TO CO MU NAKAZUJE BURMISTRZ ZE STARCHU PRZED UTRATĄ FUCHY DLA NARZECZONEJ, TRZECI NADRABIA MINĄ, UDAWANYM WYWAŻENIEM I PODPOWIEDZIAMI PRAWNIKÓW Z POWIATU. OT LIDERZY. DIZIWNE ŻE RADNY PAJĄK, MAZURKIEWICZ I WOJTACHNIO JESZCZE NIE GŁOSOWALI W TEJ SONDZIE?

#22 ~hm.~

~hm.~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2009 - 22:54:00

dla mnie to śmieszne jest to ocenianie, nie wiadomo o co chodzi a zmienia sie strasznie szybko-liderzy tez są nieźli....... trudny wybor tych radnych bo oni nic nie robia.....może pomyście o zmianie w radzie na bardziej inteligentnych, młodych ludzi....czas na poważne zmiany....

#23 ~LICZNIK~

~LICZNIK~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 14:02:18

Dziwna sprawa wchodziłem jakieś 1.5 godziny temu i R. Janus Miał około 5% głosów teraz ma około 25 % głosów ilość głosów wzrosła z 83 do 114.

co to, a radny mazurkiwicz to nie ma rodziny i internetu? ostatni w grupie który ma 0 głosów. bieżcie przykład ze śmigasa. wystrzelił na lidera i trzyma. zaskakująący dobry wynik jana czaja. przecież to jest radny który już nawet dobrego wrazenia nie robi. radny janus - czyli kolejny lider, specjalizujący się w trzymaniu swoim głosem w szachu cała rade. nigdy nie wiadomo jak zagłosuje

#24 ~~sprawiedliwy~~

~~sprawiedliwy~~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 21:09:31

Zarobił to i owszem. Ale na budowie boiska na złotym rogu w parszowie. Ten pan radny buduje juz trzydziesci lat boisko dla nieistniejacych czarnych parszow, a boiska ani slychu ani widu.

#25 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 23:30:18

c radny janus - czyli kolejny lider, specjalizujący się w trzymaniu swoim głosem w szachu cała rade. nigdy nie wiadomo jak zagłosuje

Co Wy chcecie od Radnego Janusa gość jest w porządku, ma firmę jest sprawdzonym samorządowcem no i w dodatku syna ma zdolnego.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 00:30:36

Co Wy chcecie od Radnego Janusa gość jest w porządku, ma firmę jest sprawdzonym samorządowcem no i w dodatku syna ma zdolnego.

KTOŚ KTO TO PISZE NIE WIE, ŻE NIE O TEGO BYŁEGO RADNEGO CHODZI, KTÓRY MA ZDOLNEGO SYNA, ALE O DRUGIEGO, KTÓRY .............. O KURDE ALE SIĘ ZAKAMUFLOWAŁ, CIEKAWE DLACZEGO SKORO MA ZDOLNEGO SYNA TO DO DZIŚ JEST KAWALEREM ( A ALIMENTY PŁACI ????????)

#27 ~JAN-US~

~JAN-US~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 02:06:34

[quote name='Gość' date='16.11.2009, 00:30:36' post='299848']
NIEKTÓRZY SĄ NAWT PEWNI ZE NA TEGO JANUSA GŁOSOWALI, A TU INNY JANUS. CZYLI NIEZLE ZORIENTOWANI PO 3 LATACH

#28 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 07:56:16

KTOŚ KTO TO PISZE NIE WIE, ŻE NIE O TEGO BYŁEGO RADNEGO CHODZI, KTÓRY MA ZDOLNEGO SYNA, ALE O DRUGIEGO, KTÓRY .............. O KURDE ALE SIĘ ZAKAMUFLOWAŁ, CIEKAWE DLACZEGO SKORO MA ZDOLNEGO SYNA TO DO DZIŚ JEST KAWALEREM ( A ALIMENTY PŁACI ????????)

Są rodziną. Poprzedni radny jest wujem obecnego radnego.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 16:59:59

Uważam, że radni się wykazują. kiedy trzeba zabierają głos. Są kulturalni i rozważni. Nie są kłótliwymi gburami. bardzo podoba mi się zachowanie Pana Leszka Śmigasa, Pani Krystyny Chojnackiej, Pana Jana Czai czy Pana Mirosława Kowalika. Spokój, kultura i rozwaga kieruje tymi osobami. A kiedy trzeba potrafią zawalczyć. TAK TRZEBA! ( Nadmieniam, że nie są moimi znajomymi!!!!!) Obserwuję i podziwiam!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 18:45:45

radny janus - czyli kolejny lider, specjalizujący się w trzymaniu swoim głosem w szachu cała rade. nigdy nie wiadomo jak zagłosuje ..................
swoją drogą Radny powinien świecić przykładem a nie zapominać o tych którym jest coś winien, skoro jest biznesmenenem to chyba ma dziurawe kieszenie i nie ma honoru

#31 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 19:32:12

czy ty naprawde mowisz o tych samych osobach ktore i ja znam? czy jestes jednym z dyrektorow gminnych placowek wlazacych w tylek?

#32 ~F63B95~

~F63B95~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 19:38:30

Uważam, że radni się wykazują. kiedy trzeba zabierają głos. Są kulturalni i rozważni. Nie są kłótliwymi gburami. bardzo podoba mi się zachowanie Pana Leszka Śmigasa, Pani Krystyny Chojnackiej, Pana Jana Czai czy Pana Mirosława Kowalika. Spokój, kultura i rozwaga kieruje tymi osobami. A kiedy trzeba potrafią zawalczyć. TAK TRZEBA! ( Nadmieniam, że nie są moimi znajomymi!!!!!) Obserwuję i podziwiam!

Trudno odpisać przez te kody z obrazka, ale nie mogę się powstrzymać. pan dyrektor dróg powiatowych, a wasz radny to typowy arogant. a kto ma wątpliwości niech się zapozna z lekceważącym stosunkiem do kierowców, innych wójtów z gmin, gdzie pan radny z wachocka zarządza ulicami.

#33 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 19:41:46

Przepraszam bardzo, jak to radni nic nie robią. Radny"zbuduje boisko" z Parszowa kupił pierwszakom po komplecie kredek glinianek i wręczył im przy pełnej sali potencjalnych wyborców. Radny od drogi na cmentarz aż sie zawstydził ze był tam i nic dzieciom nie kupił.

Masz racje -Radny z Parszowa za wywiezione wywrotki ziemi na boisko i za komplet plastikowych kredek zaplacil ze swojej kieszeni. Masz tez racje ,ze dal przyklad innem ,zeby tez wsperali tych ,ktorzy sa w potrzebie. Tylko mu pogratulowac !!!!!!!!!!!!!!

Wydaje mi sie ,ze czesc naszego kochanego spoleczenstwa- wylaczylo krytyczne myslenie i jedzie na wolnym biegu- co mu tylko do glowy przydzie...

#34 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 20:03:32

[quote name='Obywatel' date='16.11.2009, 19:41:46' post='300369']
Masz racje -Radny z Parszowa za wywiezione wywrotki ziemi na boisko i za komplet plastikowych kredek zaplacil ze swojej kieszeni. Masz tez racje ,ze dal przyklad innem ,zeby tez wsperali tych ,ktorzy sa w potrzebie. Tylko mu pogratulowac !!!!!!!!!!!!!!

Ten radny z Parszowa nigdy nie zrobil niczego dla swojej satysfakcji! pomaga wtedy kiedy ktos to widzi!! oj.... nie jest bezinteresowny, zreszta jak i inni. Sadze ze ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Niestety od gory do samego dolu w naszych urzedach siedza ludzie, ktorzy tak naprawde mysla tylko o sobie.

#35 ~Mieszkaniec Parszowa~

~Mieszkaniec Parszowa~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 20:14:58

Mirek nie poddawaj się, pracuj tak dobrze jak do tej pory a nawet lepiej, z góry dziękuje w imieniu mieszkańców za oddanie diety na cele szkoły w Parszowie. Jesteśmy z Tobą.
Mamy nadzieje że będziesz kandydował na Burmistrza - tak trzymać.

#36 ~WACHOCK~

~WACHOCK~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 20:58:22

Mirek nie poddawaj się, pracuj tak dobrze jak do tej pory a nawet lepiej, z góry dziękuje w imieniu mieszkańców za oddanie diety na cele szkoły w Parszowie. Jesteśmy z Tobą.
Mamy nadzieje że będziesz kandydował na Burmistrza - tak trzymać.

Niech kandyduje, ale najlepszym kandydatem będzie pan Tomasz szczykutowicz z Wąchocka. to najlepsze rozwiązanie dla Wąchocka i Parszowa.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 21:04:30

Trudno odpisać przez te kody z obrazka, ale nie mogę się powstrzymać. pan dyrektor dróg powiatowych, a wasz radny to typowy arogant. a kto ma wątpliwości niech się zapozna z lekceważącym stosunkiem do kierowców, innych wójtów z gmin, gdzie pan radny z wachocka zarządza ulicami.

Przepraszam bardzo, a co mają do siebie te dwie posady? Nie oceniamy tu Pana Śmigasa pod względem dyrektora dróg, tylko jako wąchockiego radnego. A na czym polega ten lekceważący stosunek do kierowców? Z tego, co mi wiadomo, posada ta polega na zajmowaniu się utrzymaniem dróg we wzlędnie dobrym stanie, nie zaś obsłudze kierowców... Co do Pana Mirosława, przynajmniej chłop ma gest!

#38 ~PŁUG ŚNIEŻNY~

~PŁUG ŚNIEŻNY~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 21:21:02

Przepraszam bardzo, a co mają do siebie te dwie posady? Nie oceniamy tu Pana Śmigasa pod względem dyrektora dróg, tylko jako wąchockiego radnego. A na czym polega ten lekceważący stosunek do kierowców? Z tego, co mi wiadomo, posada ta polega na zajmowaniu się utrzymaniem dróg we wzlędnie dobrym stanie, nie zaś obsłudze kierowców... Co do Pana Mirosława, przynajmniej chłop ma gest!

mówią ze\ stoja w korkach, bo tak im rondo zmajstrował, a on że nie potrafią jeździć. snieg leży na drodze, a pan smigas opowiada bajki ze ulice sa czarne i piaskarki stoją w bazie. więc źle się wyraziłem. nie kierowców, a użytkowników dróg. jaki on dyrektor taki i radny moim zdaniem.

#39 ~bałwan śnieżny~

~bałwan śnieżny~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 21:28:25

mówią ze\ stoja w korkach, bo tak im rondo zmajstrował, a on że nie potrafią jeździć. snieg leży na drodze, a pan smigas opowiada bajki ze ulice sa czarne i piaskarki stoją w bazie. więc źle się wyraziłem. nie kierowców, a użytkowników dróg. jaki on dyrektor taki i radny moim zdaniem.

Gdzie ten śnieg leży? Bo mi troszkę potrzeba dolna kulka mi się roztapia.

#40 ~KULA ŚNIEŻNA~

~KULA ŚNIEŻNA~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 21:42:15

Gdzie ten śnieg leży? Bo mi troszkę potrzeba dolna kulka mi się roztapia.

JAK LEŻAŁ 3 TYGODNIE TEMU. ALE NIE WIDZIAŁEŚ GO "BAŁWANIE SNIEZNY" WTEDY TO PALISZ GŁUPA I TERAZ.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych