Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~dd~

~dd~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 21:07:23

ja i moja rodzina głosujemy na pana wójta walaska ponieważ stawiamy na młodych mądrych i wykształconych ludzi, a starej sitwie klimków ,wójcików itp.mówimy stop i wynocha z urzędów.

#42 ~do kk~

~do kk~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 22:36:06

wójt z Moskorzewa za swój błąd już zapłacił. Skoro ciągle jest to wypominane tzn. że nie macie się do czego doczepić.

tak za błąd (albo popijawe )wójta zapłaciła gmina moskorzew!!! za nasze pieniądze szofer woził go przez 6 miesięcy i nikt sie tym nie zainteresował! te pieniadze mozna było przeznaczyć na dzieci , biednych itp a nie na wożenie extra gościa który pochlał i jeździł na gazie powodując zagrożenie dla wszystkich normalnych ludzi! my sie nie mamy do czego doczepić ale sąd tak : np sprawa o drogę na damianach? jak wójt taki niewinny to czemu to sie tyle ciągnie? w każdym normalnym kraju już dawno by go ukarali bo wszyscy wiedzą ze drogi nie było a kasa wydana!! kolejna droga na przybyszowie? miało być medialne otwarcie a tu przez te przekręty nikt o niej nawet nie napisze i podobno nawet odebrać i podpisać sie pod tym nie ma kto.. mam wymieniać dalej? chyba nie trzeba po prostu mściwośc doprowadzi klimka do tego że nawet nauczycielem nie będzie mógł być a co dopiero wójtem , będzie tak jak jego kolega od butelki ( przypomnijmy ponad 1 promil za kólkiem )wójcik świnie chodował i na tym sie zakonczy jego kariera polityczna

#43 ~kokos~

~kokos~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 22:57:25

tak właśnie niech sobie klimek z wójcikiem warchlaki po podwórku ganiają i tam mogą pić do woli!!! ale jak to się mówi ich władza ciągnie jak świnie do koryta

#44 ~magister politologii~

~magister politologii~
  • Goście

Napisano 02 październik 2010 - 09:16:48

też to kiedyś widziałem gdy przyszłem załatwić sprawę u wójta

Zaskakujące...Zastałem tą samą sytuację...Nie będę dalej komentował

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych