Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oceniamy burmistrza i wójtów :: zobacz komentowany artykuł

125 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~kolega z liceum~

~kolega z liceum~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 11:38:27

K...wa Harnaś co ty pie...dplisz za smutki ,przypomnieć ci jak z gwinta waliłeś w parku a teraz umoralniasz ,co pamięć zawodzi?

#122 ~kol.z parku~

~kol.z parku~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 20:39:28

tylko, że Pańskie wypociny nic nie znaczą... bo kim Pan/Pani jest? Każda anonimowa wypowiedź może być kłamstwem - zarówno ta, która władze chwali jak i ta, która władzę krytykuje...

czyli, reasumując - nadal nie wiem na kogo mógłbym zagłosować...

jeżeli wypowie się któryś z kandydatów i powie dokładnie jak sobie wyobraża swoją kadencję (podpisując się pod tym swoim imieniem i nazwiskiem) - ale nie mówię tutaj o liście obietnic bo obiecywać to i ja mogę gruszki na wierzbie... chciałbym wiedzieć skąd kandydat weźmie pieniądze na realizację "szczytnych celów"...

swoją drogą to nie potrafię zrozumieć co takiego ludzie widzą w tej polityce, że tak się do niej pchają?? czyżby to byli fetyszyści, którzy uwielbiają być wiecznie opluwani przez innych lub też narcyzi, którzy uwielbiają być wychwalani??

więc jak śpiewał Czesław Niemen - "dziwny jest ten świat......."

Pozdrawiam
Łukasz Cichowlas

K---a Harnaś co Ty za pierdoły tu wypisujesz i czego słuchasz ,chyba nie kapujesz o czym Czesiek śpiewał ,posłuchaj Kazika albo Big Cyc to Ci lepiej zrobi .

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 13:06:26

K...wa Harnaś co ty pie...dplisz za smutki ,przypomnieć ci jak z gwinta waliłeś w parku a teraz umoralniasz ,co pamięć zawodzi?

Harnaś dobrze piszesz ale właśnie ze względu na takie komentarze nikt tu sie nie podpisuje, po prostu zaraz staje sie źródłem ataków z ukrycia... brak odwagi albo szkoda zdrowia..

#124 ~henio~

~henio~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 14:52:59

a co sądzicie o obecnym wójcie gminy Gniewoszów?

#125 ~Kitka~

~Kitka~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 19:05:05

Po prostu kolega za dużo napisał i za długie zdania, dla niektórych to za skomplikowane najwyraźniej tyle przeczytać, lepiej od razu kogoś obrazić, żal...

#126 ~Trol~

~Trol~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:23:17

To nich sobie blog założy grafoman jeden !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych