Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oceniamy burmistrza i wójtów :: zobacz komentowany artykuł

125 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 13:06:34

I tak uważam iż ten,który tak surowo krytkuje wójta Głowaczowa jest jego pewnie konkurenetm, i dość sporo wie ile i czego wójt sprzedał, pewnie ma ochotę na posadkę! Ale nic z tego zawsze będziemy głosować na ludzi, którzy robią coś dla innych i oczernianie tu Pana wójta jest nadaremne, jak masz tyle żalu do wójta to idz i powiedz mu to w oczy a nie myślisz że go tu obsmarujesz i nagle wszyscy ślepo uwierzą. Jeszcze jedno, w naszym kraju jest masa pięknie wykształconych ludzi którzy świetnie mówią i mają piękną wymowę, i co z tego????????????????? Wójt to człowiek pochodzący ze wsi i rozumiejący problemy ludzi zwyczajnych!!! Ciekawa jestem ile pomogli wam w życiu intelektualiści, którzy pięknie mówią????

#22 ~ttt~

~ttt~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 15:13:02

tak,gmina GLOWACZOW jest tak znana nawet w Radomiu,ze nawet tu sie z niej smieja,a najbardziej wlasnie z tego wspanialego wojta. Mydli wam oczy, a wy wierzycie,ze to,ze droga jest zrobiona przez powiat,to jego zasluga! Powiat dostaje pule pieniedzy,i na kazda gmine musi przeznaczyc jakas kwote,i tylko dlatego w glowaczowie jest droga i nowe chodniki itd. On po prostu czyjes zaslugi uwaza za swoje,i takie rzeczy wmawia ludziom,a wy wierzycie!!!!!! Ale nie ma mu sie co dziwic,bo jak Wy go nie wybierzecie,to jego kariera w "polityce" jest skonczona,bo wszedzie ma tak zjechana opinie,ze nawet na ciecia go nie przyjma,wiec robi wszystko,zeby wygrac.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 15:46:07

Nie wiem po jakim kraju jeździcie że Głowaczów wypada lepiej od sąsiednich gmin ? Rumunii albo Etiopii może ?
Proszę sobie porównać infrastrukturę krańcowej wioski Gminy Głowaczów - Łukawy i leżącej zaraz obok wioski Brody.
A co z obietnicami wyborczymi ? I gdzie wreszcie ten zalew obiecywany od wielu lat.Zamiast zalewu są gigantyczne kałuże po każdym większym deszczu i to nawet w centrum koło kościoła.Dalej nie bierzcie udziału w wyborach żeby znowu wójt mógł wybrać sam siebie na następną kadencję.

#24 ~~SEBA~~

~~SEBA~~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 16:02:15

[quote name='OK' date='21.10.2009, 11:21:00' post='281164']
WÓJT Z GŁOWACZOWA TO NAJLEPSZY GOSPODARZ JAKI MOGŁ SIĘ NA TRAFIĆ I JAKIEGO MIAŁA TA GMINA. I MYŚLĘ, ŻE NAJLEPSZY Z WÓJTÓW W NASZYM REGIONIE. DROGI , SZKOŁY, STRAŻE ,BOISKA,WODOCIĄGI,OŚRODKI ZDROWIA,OCZYSZCZALNIA I WIELE INNYCH TO INWESTYCJI, KTÓRE DOKONAŁ MIMO, ŻE RZĄDZI NAJBIEDNIEJSZĄ GMINĄ W POWIECIE. TO,ŻE OPRÓCZ DRÓG GMINNYCH,RUSZYŁY SIĘ DROGI POWIATOWE,WOJEWÓDZKIE I KRAJOWE TO TEŻ JEGO ZASŁUGA, BO GMINA GŁOWACZÓW JEST WAŻNA DLA NAS MIESZKAŃCÓW, ALE W SKALI WOJEWÓDZTWA CZY KRAJU JUŻ NIE MA TAKIEGO ZNACZENIA I GDYBY NIE JEGO ZABIEGI I WKŁAD GMINY TO NIKT BY TUTAJ NIE ZROBIŁ METRA ASFALTU CZY CHODNIKA. JEŻDŻE TROCHĘ PO KRAJU I WIDZĘ GMINY PODOBNE DO NASZYCH, KTÓRE MOGĄ NAM ZAZDROŚCIĆ TEGO CO ZROBIONE (ZRESZTĄ MIESZKAŃCY Z GMIN SĄSIEDNICH CZĘSTO SIĘ MNIE PYTAJĄ JAK TO JEST ROBIONE W GŁOWACZOWIE BO U NICH TO NIE WYCHODZI). PANIE BOJARSKI - OBY TAK DALEJ, ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW JEST Z PANEM I JEŚLI PAN WYSTARTUJE TO NA PEWNO NA PANA ZAGŁOSUJĄ.
[/quo Widze, ze zerwałeś się z księżyca a twoja wiedza jest zerowa ,a mianowicie po pierwsze gmina Głowaczów to po Kozienicach największa gmina w powiecie ,po drugie żadna zasługa Bojarskiego , że powiat bardzo dużo zrobił na terenie gminy to tylko zasługa rady powiatu jak i wicestarosty który pochodzi z Głowaczowa. bo on wywalczył drogi w Głowaczowie ul.długą i stromiecką , drogę w Stanisławowie drogę w Przejeżdzie ponadto powiat dał pieniądze na okna w szkole w Ursynowie i wielu innych sprawach pomógł gminie i jemu trzeba dziękować a nie Bojarskiemu , bo przez 8 lat powiat tyle nie zrobił w gminie Glowaczów niż teraz przez 3 lata mimo że w poprzednich kadencjach w powiecie rządził kolega Bojarskiego Wysocki Roman to dlaczego wtedy u kolegi swojego nic nie załatwił Bojarski dla gminy?A dlatego że ten rządzi co płaci a Bojarski nie ma nic do gadania w powiecie ,dlatego nie chwal go jak nic nie rozumiesz, po trzecie drogi krajowe robione są wszędzie i żadna w tym zasługa Bojarskiego. po czwarte przeczytaj swój tekst i zobacz coś nawypisywał ,piszesz że jestes mieszkańcem gminy cytat "bo gmina Głowaczów jest ważna dla nas mieszkańców" a póżniej że " na pana zagłosują" ,piszesz tak jakbyś teraz nie był mieszkańcem gminy. I taką ciemnotę chcesz wciskać ludziom ,szukaj głupszych od siebie a my nie nabierzemy się na podstawionych pismaków którzy piszą posty na zamówienie.Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#25 ~~piotr~~

~~piotr~~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 16:32:31

Boże jaki Ty człowieku jesteś słaby!!! o co Ci w ogóle chodzi, wytłumacz nam proszę. podpisujesz się róznymi nickami a wszyscy wiemy że to jedna i ta sama osoba wypisuje te brednie( IP) TEN SAM;-) idz do wójta proponuję, i powiedz że chcesz pracowac w gminie i może twój problem zniknie. lecz sie na nienawiśc bo zaczyna ci odbijac! przez takie kanalie jak Ty z człowieka czynu robi się przestępce! już nie mogę sie doczekać kiedy wójt założy ci sprawę o zniesławienie i będziemy o tym czytać w echu i śmiac sie z ciebie, może wreszcie sie opanujesz . zastanów się co cię boli, to że są budowane drogi, ze się gmina rozwija??? nie interesuje nas kto dał na to pieniądze, wiem też że gdyby wójt nie walczył o te pieniądze nie byłoby nic, bo kogo w powiecie interesuje głowaczow? chciałbyś zapewne żeby wójt dał pieniądze ze swojego portfela ??? polepszyło by ci się trochę co??

#26 ~ok~

~ok~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 16:50:37

DO SEBY, ROZSĄDNEGO (INACZEJ) ITP. CO JESZCZE NIE ZESZLI Z DRZEWA
MOŻE Z GAŁĘZI NIE ROZRÓŻNIACIE TEGO, IŻ GMINA GŁOWACZÓW JEST NAJBIEDNIEJSZA A NIE NAJMNIEJSZA W REGIONIE. O TYM NIE DECYDUJE WIELKOŚĆ, ALE WSKAŹNIKI DOCHODOWE GMINY, KTÓRE MOŻNA ZOBACZYĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ. BEZ ZGODY GMINY TO CI Z POWIATU NA JEJ TERENIE MÓGLIBY SOBIE NAJWYŻEJ... POJEŹDZIĆ ROWERAMI. DO KAŻDEJ DROGI POWIATOWEJ GMINA DOKŁADA KASĘ, CHOCIAŻ NIE MUSI. A JAK UDA JEJ SIĘ COŚ POZYSKAĆ Z POWIATU TO CHWAŁA WÓJTOWI. JEŚLI CHODZI O TWOJE ZROZUMIENIE ZWROTU "NA PANA ZAGŁOSUJĄ" TO MUSZĘ STWIERDZIĆ, ŻE CHYBA JESTEŚ MŁODYM CZŁOWIEKIEM, BO POZIOM ZNAJOMOŚCI JĘZYKA POLSKIEGO WSKAZUJE NA UKOŃCZENIE DWÓCH LUB TRZECH KLAS PODSTAWÓWKI (Z MOŻLIWĄ POWTÓRKĄ, KTÓREŚ Z KLAS). PANIE BOJARSKI NIECH PANI ROBI SWOJE A MY OCENIAMY PANA TAK JAK POPRZEDNIO. A TE PISMAKI WIELCE OBURZONE,ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE - ZAWSZE ZNAJDĄ SIĘ TACY CO SAMI NIC W ŻYCIU NIE ZROBILI I DLATEGO BOLI ICH JAK TYLE INNI ROBIĄ.

#27 ~rozsądny~

~rozsądny~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 17:18:32

do rozsądnego;-)
powiedz człowieku co ćię boli?na twoją nienawiśc niestety leku nie ma;-) o co ci w ogóle chodzi i po co wypisujesz te brednie na forum ?mamy ci pomóc- spadaj!nasza gmina potrzebowala kogos takiego jak Bojarski nie interesuje mnie w jaki sposób zdobył pieniadze , liczy się efekt;-) jeszcze jakis czas temu żle sie działo ludzie uciekali( nie przed wójtem, ale przed biedą) teraz powoli sie to zmienia. wystarczy przejechac sie po okolicy i zobaczyc ile nowych domów buduje sie w naszej gminie. pewnie jestes tym cwaniakiem z Brzózy który już wczesnie rozpisywał sie o wójcie, uważaj bo za wszystko co wypisujesz możesz odpowiadac, nie jestes anonimowy. pozdrawiam serdecznie

Po pierwsze nie jestem z Brzózy - jeśli myślisz ze Nazywam się Marcin Kłos - bo pewnie jego masz na myśli to się grubo mylisz. Jeśli uważasz że tak się w gminie dobrze dzieje to powiedz czemu mamy największe podatki i długi chyba w całej Polsce - ja podałem FAKTY a ty mi piszesz o nienawiści - ale mylisz nienawiść z poczuciem buntu wobec kłamstwa i sprzedawania naszego kraju przez ludzi takich jak "nasz pryncypał". W przeciwieństwie do Ciebie wychowywano mnie że nie CEL uświęca środki, że Państwowe nie znaczy NICZYJE, że sumienie to "dziwka" której pieniędzmi usta zamkniesz, ale widać że dla ciebie nie mają takie wartości żadnego znaczenia - byle ktoś ci dał robote w gminie co???A jeśli chodzi o nowe domy - jak nie zauważyłeś to jest bum budowlany w całej POLSCE i wierz mi ten w gminie Głowaczów to chyba jest najmniejszy. A co do osób które rzekomo tam zostają - zmartwię cię większość osób która ma minimum średnie wykształcenie i NIE PRACUJE w Urzędzie Gminy w Głowaczowie nie wiąże przyszłości z obecnym włodarzem, poza PODATKIEM od metra kwadratowego mieszkań, bo takie plany Rada(czytaj pan Bojarski) już miała(Poszperaj w uchwałach to znajdziesz) a teraz jak w radzie nie ma silnej opozycji to na pewno się zmieni - ale to kolejny fakt o którym pojęcia nie masz, do momentu aż przyjdzie nakaz płatności i będzie za późno. Powodzenia pozostaje życzyć w realnym świecie, bo ten w którym żyjesz "Janku" to raczej świat bajek opowiadanych przez ludzi pokroju Pana Bojarskiego.

#28 ~rozsądek~

~rozsądek~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 17:36:07

DO SEBY, ROZSĄDNEGO (INACZEJ) ITP. CO JESZCZE NIE ZESZLI Z DRZEWA
MOŻE Z GAŁĘZI NIE ROZRÓŻNIACIE TEGO, IŻ GMINA GŁOWACZÓW JEST NAJBIEDNIEJSZA A NIE NAJMNIEJSZA W REGIONIE. O TYM NIE DECYDUJE WIELKOŚĆ, ALE WSKAŹNIKI DOCHODOWE GMINY, KTÓRE MOŻNA ZOBACZYĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ. BEZ ZGODY GMINY TO CI Z POWIATU NA JEJ TERENIE MÓGLIBY SOBIE NAJWYŻEJ... POJEŹDZIĆ ROWERAMI. DO KAŻDEJ DROGI POWIATOWEJ GMINA DOKŁADA KASĘ, CHOCIAŻ NIE MUSI. A JAK UDA JEJ SIĘ COŚ POZYSKAĆ Z POWIATU TO CHWAŁA WÓJTOWI. JEŚLI CHODZI O TWOJE ZROZUMIENIE ZWROTU "NA PANA ZAGŁOSUJĄ" TO MUSZĘ STWIERDZIĆ, ŻE CHYBA JESTEŚ MŁODYM CZŁOWIEKIEM, BO POZIOM ZNAJOMOŚCI JĘZYKA POLSKIEGO WSKAZUJE NA UKOŃCZENIE DWÓCH LUB TRZECH KLAS PODSTAWÓWKI (Z MOŻLIWĄ POWTÓRKĄ, KTÓREŚ Z KLAS). PANIE BOJARSKI NIECH PANI ROBI SWOJE A MY OCENIAMY PANA TAK JAK POPRZEDNIO. A TE PISMAKI WIELCE OBURZONE,ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE - ZAWSZE ZNAJDĄ SIĘ TACY CO SAMI NIC W ŻYCIU NIE ZROBILI I DLATEGO BOLI ICH JAK TYLE INNI ROBIĄ.

Do Piotra - WYKSZTAŁCIUCHA - któremu wydaje się że jak pisze z CAPS LOCK'iem to jest ważniejszy niż inni, w przeciwieństwie do Ciebie, "Seba" podał fakty, a to że gmina dokłada do każdej inwestycji pieniądze - to chyba tylko w twoim mniemaniu - POKAŻ NO MI TO PALCEM jak komuś kto skończył więcej niż 2 klasy, gdzie w sprawozdaniu z budżetu gminnego masz tyle "twoich dopłat do inwestycji" o których wspomniał "Seba" , choć ty pewnie nie masz pojęcia to budżet, sprawozdania, fakty rozliczeniowe gminy - dla ciebie liczy się to CO POWIEDZIAŁ WÓJT, powodzenia. I nie wydaje się wam podejrzane że głównie tylko na wójta z Głowaczowa taka dyskusja się ciągnie, żadnego innego wójta o którym mowa w tym artykule nikt nie broni, a ni nie chwali - a ty taka dyskusja, co specjalnie?Ktoś sobie coś wymyśla??Dziwne że inni wójtowie nie mają tylu obrońców co "nasz pryncypał" ciekawe dlaczego??A może to nie obrońcy tylko pracownicy Gminy, bo wiedzą że jak się zmieni władza - to razem z nową władzą może się okazać że 50% pseudo pracowników wyleci z pracy.

#29 ~Geniusz~

~Geniusz~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 18:56:49

Hm.....ciekawy wątek o tym P. wójcie z Głowaczowa, nierozumie tylko ludzi co go tak namiętnie chwalą bo cóz on zrobil takiego, wszystkie inwestycje to zasługa dotacji UE i naszych podatków, wkońcu część trzeba wydać na słuszne cele, a ogólnie cała gmina to ciemnogród, niema tam nikogo na poziomie a ten sekretarzyk.... macho z brazylijskiego serialu hehe, życia chłopaczyna prawdziwego niewidzial, umie się mądrzyc i nic więcej.
Mam nadzieje że znajdzie sie ktoś wkoncu nie z tego jeb.... układu:)

Ps. i niejestem z tych co kandydują, bo mam inną profesję:) niż ludziom kit rzenić

#30 ~Geniusz~

~Geniusz~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 19:00:48

I żeby się nikt nieczepiał , wiem że rzenić powinno być przez 'ż'

No ale jestem z polibudy i mnie tego nieuczono:)

#31 ~jamzgłowaczowa~

~jamzgłowaczowa~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 19:43:03

Kto tutaj mówi o drogach? Władza właśnie zamknęła nam drogę. Jaką drogę? Otóż jestem współwłaścicielką majątku, który gmina nam sprzedała - Domu Nauczyciela. Kiedy nam sprzedawano obiecano drogę, a jakże, nawet mamy to zapisane. Niestety realia się zmieniły, drogę zamknięto, wyznaczono kawałek rumowiska. Męczymy się my, a także użytkownicy Orlika, którzy muszą parkować na naszym podwórku, bo im też władza zamknęła...w myśl zasady „jak orliki, to przefruną”. Piszę do Pana Wójta w tej sprawie maile, ale tam wciąż „pytań 0, odpowiedzi 0”...ja wciąż pytam, a władza milczy. Są dwa wyjaśnienia, albo władza arogancka, w co mi trudno uwierzyć, bo Pan Wójt zawsze w rękę całuje, albo władza nie umie borykać się z tym Internetem. Chyba jednak to drugie, bo moja znajoma ś.p. nadal na stronach Urzędu Gminy w ławach radnych zasiada.
My tutaj w Głowaczowie zapóźnieni jesteśmy co najmniej 20 lat. Brak nam dialogu społecznego, nic tutaj się nie dzieje. Dobrze że chociaż drogi i mosty mamy to można się przeprawić do stolicy, oby tylko z podwórka dało się wyjechać.
Może z tego forum zapytam (z nadzieją, że Pan je pilnie śledzi) Panie Wójcie co z obiecaną nam na piśmie drogą?
Z poważaniem Danuta Kwaśnik

#32 ~rozsądny~

~rozsądny~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 20:49:00

Kto tutaj mówi o drogach? Władza właśnie zamknęła nam drogę. Jaką drogę? Otóż jestem współwłaścicielką majątku, który gmina nam sprzedała - Domu Nauczyciela. Kiedy nam sprzedawano obiecano drogę, a jakże, nawet mamy to zapisane. Niestety realia się zmieniły, drogę zamknięto, wyznaczono kawałek rumowiska. Męczymy się my, a także użytkownicy Orlika, którzy muszą parkować na naszym podwórku, bo im też władza zamknęła...w myśl zasady „jak orliki, to przefruną”. Piszę do Pana Wójta w tej sprawie maile, ale tam wciąż „pytań 0, odpowiedzi 0”...ja wciąż pytam, a władza milczy. Są dwa wyjaśnienia, albo władza arogancka, w co mi trudno uwierzyć, bo Pan Wójt zawsze w rękę całuje, albo władza nie umie borykać się z tym Internetem. Chyba jednak to drugie, bo moja znajoma ś.p. nadal na stronach Urzędu Gminy w ławach radnych zasiada.
My tutaj w Głowaczowie zapóźnieni jesteśmy co najmniej 20 lat. Brak nam dialogu społecznego, nic tutaj się nie dzieje. Dobrze że chociaż drogi i mosty mamy to można się przeprawić do stolicy, oby tylko z podwórka dało się wyjechać.
Może z tego forum zapytam (z nadzieją, że Pan je pilnie śledzi) Panie Wójcie co z obiecaną nam na piśmie drogą?
Z poważaniem Danuta Kwaśnik

Jako że zakupiła Pani dom nauczyciela - to wnoszę że jest lub była Pani nauczycielem. Jak wiadomo edukacja podlega pod gminę,a wiadomość ta ( lekko krytyczna_) może skutkować tym, że jeśli jest Pani aktywnym zawodowo nauczycielem to NICI Z PREMII, a jeśli już emerytem, to nie dostanie Pani talonów świątecznych na zbliżające się święta, a drogi jak nie było tak nie będzie:P
Obym się mylił :P

#33 ~~mieszkanka~~

~~mieszkanka~~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 22:40:34

Przez ponad 50 lat nie było takiego, któryby wybudował szkołę w Głowaczowie. Dzięki naszemu obecnemu Wójtowi ta wymarzona przez mieszkańców Głowaczowa szkoła powstała, a więc mamy jedną z najpięknięjszych szkół, mamy piękne boisko ,,ORLIK,, , mamy piękne ulice, kanalizacje; sanitarną i deszczową, mamy piękne lampy uliczne i jeszcze można by wiele wyliczać. Wiem o tym nie tylko ja , ale wszyscy mieszkańcy Głowaczowa , że to zasługa naszego Wójta. Takie warunki jakie stworzył nam Pan Bojarski Stanisław, to warunki XXI wieku. Także ja z całą rodziną i wszystkimi znajomymi będę głosować na P. Stanisława Bojarskiego za piękny nasz Głowaczów, który bardzo kochami, który podziwiają wszyscy przyjezdni moi znajomi. Innego zdania są tylko ``oszołomy,,, którzy mają zamiar kandydować w najbliższych wyborach. Dziwię się jak takiego pokroju OSZOŁOMY mogą krytykować najlepszego gospodzrz w powiecie.
Panie WÓJCIE głowa do góry jesteśmy z Panem za to wszystko Ci dziękujemy.

#34 ~agentTomek~

~agentTomek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 08:08:04

Ludzie! spokojnie, nie ma o co szat drzeć, będziecie mieć niedługo nowego wójta. Chłopina już słabowity, osobisty lekarz towarzyszy mu na każdym kroku. Nawet na imprezach okolicznościowych z okazji Dnia Nauczyciela, w dowód wdzięczności za sumienną pracę dostaje prezenty.

#35 ~jest~

~jest~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 08:20:12

Również bardzo dobrym wójtem jest Henryk PLak w Magnuszewie. Gmina się rozwija a Magnuszew się bardzo zmienił wyglądem na plus nie mówiąc już o wielkiej poprawie bezpieczeństwa. Gratulacje panie wójcie. Z szacunkiem były mieszkaniec gminy Magnuszew

#36 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 08:50:50

Na Bojarskiego zagłosuję, bo dzięki niemu w Brzózie sołtysem jest kobieta i dobrze sobie radzi - na szczęści nie ma już Flipa i Flapa, bo to dopier był opciach .

#37 ~~SEBA~~

~~SEBA~~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 09:52:52

JESTEŚ W WIELKIM BŁĘDZIE ŻE GMINA MUSI DAĆ POZWOLENIE NA ROBIENIE DRÓG POWIATOWYCH W GMINIE ,GMINA NIE MA NIC DO POWIEDZENIA W POWIECIE ,ONA MUSI ZABIEGAĆ O PIENIĄDZE I WCALE ICH NIE MUSI ICH DOSTAĆ . DAJĄC PRZYKŁADOWO NA SZPITAL 100000 ZŁ TO OD POWIATU DOSTAJE W PRZELICZNIKU 150000, I TAKA JEST PRAWDA.MOŻE JESZCZE NAPISZESZ ,ZE GMINA ROBI ŁASKĘ ŻE W GMINIE BUDUJE SIĘ DUŻO DRÓG POWIATOWYCH? KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ.CO BOJARSKI TAK SIĘ UŚWIADOMIŁ . TO POJĘTNYM JESTEŚ UCZNIEM , MOŻE DOSTANIESZ WIĘKSZĄ PREMIE NA ŚWIĘTA CHA,CHA,CHA,TAK WÓJT POWINIEN SIĘ CIESZYĆ ŻE W POWIECIE MA RADNEGO JAK I WICESTAROSTE Z GŁOWACZOWA KTÓRZY ZROBILI KAWAŁ DOBREJ ROBOTY DLA GMINY A ON NIE MOŻE TEGO ZBOLEĆ BO CIĄGLE KARKULUJĘ CZY TO NIE PRZESZKODZI MU W NASTĘPNEJ KADENCJI , TO CAŁA PRAWDA O KIEPSKIM WÓJCIE .CIEKAWE CZY JAK ZMIENI SIĘ WÓJT CZY TAK NASTĘPNEMU BĘDZIESZ D... LIZAŁ ?,MYŚLĘ , ŻE TAK. A KONIEC WÓJTA JEST BLISKI!!!!!!!!!!!! COŚ NA TEN TEMAT WIEM CHA,CHA,CHA,CHA

#38 ~perełka~

~perełka~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 09:58:56

co to za wójt który wypowiadając się na temat gminy mówi"" gmina GŁOWACZEW "A NIE GŁOWACZÓW TO WSZYSTKO ZA SIEBIE MÓWI

Co mówi????
Wójt, jak wiadomo, wybierany jest spośród ludu i nie musi się pięknie wysławiać!
Ważne, jest to, że podejmuje właściwe decyzje dotyczące funkcjonowania Gminy Głowaczów!!!!!

#39 ~megi33~

~megi33~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 10:17:35

Ludzie! spokojnie, nie ma o co szat drzeć, będziecie mieć niedługo nowego wójta. Chłopina już słabowity, osobisty lekarz towarzyszy mu na każdym kroku. Nawet na imprezach okolicznościowych z okazji Dnia Nauczyciela, w dowód wdzięczności za sumienną pracę dostaje prezenty.

Agencie Tomku:)

Czyżbyś był zazdrosny? O osobistego lekarza?
No widzisz.....A Tobie musi wystarczyć tylko lekarz rodzinny, ha ha ha!!!!
Lub sanitariusz z Łodzi:)))

Trzymaj się ciepło i dbaj o siebie, bo nie wiesz, kiedy po Ciebie zapuka ta z kosą......

#40 ~marakana~

~marakana~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 11:11:33

Wójt Grabowa wybrany po raz kolejny to kolejne urzędowanie rozpoczyna od zgłoszenia radnym podwyżek a oni wierni poddani, którzy na ugiętych kolanach kolo niego się poruszają w ramach rewanżu czynią to samo!!!!!! Czy wreszcie ktoś zajmie się też samą formą wyborów tego typa na to stanowisko za blisko 10 tys zł.Wszyscy doskonale wiedzą jak ten pan organizuje agitacje wyborczą i darmowy transport swoich zwolenników. A jakie inwestycje wdraża przez te lata ha ha.Wybudował oczyszczalnie oczywiście za Unijną kasę ale żeby z kanalizować gminę to już nie bardzo mu idzie.Wykonał tylko małe odcinki tam gdzie teren był korzystny tuż przed wyborami.ŻE też nikt nie poruszy sprawy koparki gminnej która wykonuje usługi dla ludności oczywiście płatnej a ciekawe gdzie rachunki za te wykopy i podłączenia?
LUDZISKA TO O WAS ŚWIADCZY WYBIERANIE TAKICH PSEUDO GOSPODARZY

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych