Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oceniamy burmistrza i wójtów :: zobacz komentowany artykuł

125 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~laki~

~laki~
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 10:00:07

Dla mnie musi się zmienić wójt w Grabowie, bo ta gmina to drugi PZPN,same układy i nic więcej czysty BETON!!!!!

#2 ~Łyk~

~Łyk~
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 11:34:37

Jak dla mnie obecny Wójt Głowaczowa to najgorszy wójt w historii

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 12:54:04

Nie tylko dla mnie ale dla wszystkich mieszkańców Kozienic, którym zależy na rozwoju tego miasta musi się zmienić burmistrz, który osiadł na laurach ma zawsze ważniejsze sprawy niż sprawy mieszkańców choćby spotkanie w sprawie masztu lekceważąco wyszedł i olał wszystkich, młodzi wyjeżdżają bo nie ma pracy, perspektyw...
A najlepiej żeby Nowy Burmistrz nie był Z ugrupowania do, którego należy Śmietanka czyli wszystko poza Forum...

#4 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 18:42:20

A jak dla mnie to najlepszy Wójt jaki mógł sobie Głowaczów wymarzyć, ciekawa jestem dlaczego narzekasz, drogi zrobione, mosty zrobione w szkoły inwestuje i można by wymieniać długo, za żadnego wójta w gminie Głowaczów tyle sie nie działo, to jest człowiek jakich mało, który ciągle coś robi i ciągle pozyskuje dla ludzi fundusze, nie widziałam żeby kierował sie prywatą jak większość!!!!!!!!!!!!!!! Niech inni biora z niego przykład!!!!!!!1

#5 ~Głowaczów~

~Głowaczów~
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 19:58:11

A jak dla mnie to najlepszy Wójt jaki mógł sobie Głowaczów wymarzyć, ciekawa jestem dlaczego narzekasz, drogi zrobione, mosty zrobione w szkoły inwestuje i można by wymieniać długo, za żadnego wójta w gminie Głowaczów tyle sie nie działo, to jest człowiek jakich mało, który ciągle coś robi i ciągle pozyskuje dla ludzi fundusze, nie widziałam żeby kierował sie prywatą jak większość!!!!!!!!!!!!!!! Niech inni biora z niego przykład!!!!!!!1

Drogi i mosty to akurat nie inwestycje gminne, tylko wojewódzkie, to, że inwestuje w szkołe zgoda. Tak naprawde cokolwiek zaczeło się dziać dopiero w tym roku (wiadomo kiedy mają być wybory, trzeba się czymś pochwalić), bo generalnie to nie bylo robione nic. Może jako człowiek Wójt jest ok, ale niestety ma pod sobą kupę nie kompetentnych podwładnych (może z wyjątkiem sekretarza). Brak kompetancji skutkuje brakiem jakichkolwiek decyzji no bo jak można je podejmować nie mając podstawowej wiedzy w swojej dziedzinie. Co do pozyskiwania funduszy to pierwsze słysze, gro nie wykorzystanych możliwości jakie stwarza UE (brak kompetentnych pracowników). Nie działa żadna forma kultury w gminie Głowaczów, brak zainteresowania młodzieżą - to fakt jest ORLIK niestety zamknięty na trzy spusty, ale w gazetach i na stronie www warto się pochwalić przecież to sukces. To nie są uwagi skierowane personalnie do Wójta, jednak jako gospodarz gminy odpowiada za zaistaniałą sytuacje.

#6 ~g.~

~g.~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 16:04:07

Narzekania na pana wójta w Głowaczowie to chyba jakaś pomyłka!!! Nigdy nie było jeszcze tak dobrego gospodarza w Głowaczowie jak pan Bojarski. Poprzednicy - w większości sami złodzieje. Kończyło się rządami komisarycznymi. Jak chcesz to sam kandyduj w wyborach, ale na mój głos nie licz, bo nie oddałbym go na kogoś kto jest ślepy na sprawiedliwość. Poza tym chyba obrażasz mieszkańców Gminy Głowaczów traktując ich za mało inteligentnych. Przecież ślepymi nie są. Widzieli jedną kadencję wójta, docenili jego osiągnięcia i wybrali na następną. Mam nadzieję, że nie ostatnią! Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Wspaniałej Gminy Głowaczów wraz z Jej Wójtem Panem Stanisławem Bojarskim. Nie dajcie się wmanewrować i nie słuchajcie krytykantów. Sami nic nie robią a tylko sieją zamęt. A w Głowaczowie wystarczy rozjrzeć się dokoła i zobaczyć, czy wójt nic nie robi, a jak komuś mało to niech pojeździ po okolicy i też wiele zobaczy. Postawił na szkoły, czyli docelowo młodzież, aby wyrównać szanse i dać im godne warunki nauki i rozwoju, na infrastrukturę, szczgólnie drogową, co widać gołym okiem. Ruszyło się też promocją Gminy pod względem turystyki. Liczne nagrody przyznane Gminie w dziedzinie rozwoju, wykorzystywania funduszy unijnych (nasza gmina jest jedną z najbiedniejszych w regionie i najmniejszych mimo tego zajęła bardzo dobre wyniki w tej strefie, a nawet 1 miejsce w regionie radomskim w różnych rankingach). Krytykantowi mówię - poczytaj troszeczkę prasy, pojedź do ministerstw i sejmiku mazowieckiego jak nie masz czasu to rozejrzyj się i oceń. Nie wierzę żebyś podtrzymał dotychczasową opinię.

#7 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 16:32:25

Aby podsumować chcę napisać iż nigdy nie znałam i nie widziałam bardziej pracowitego człowieka który bardziej dbałby o ludzi niż o siebie! Mieszkałam w różnych gminach i nawet nie wiedziałam jak nazywają się wójtowie poszczególnych gmin, Pana Stanisława Bojarskiego znam z najlepszej strony, poprzez to co widzę wokół całej gminy! Jest to życzliwy prwadziwy człowiek, którego celem nie jest właśnie "na...eć się" przy korycie i odejść tylko zrobić jak najwięcej dla innych, dla dzieci też! I nie jest to człowiek który robi coś przed wyborami, wręcz przeciwnie, przez całą kadencje zasuwa łącznie z Panem Sekretarzem aby zrobić jak najwięcej! A ten który krytykuje takiego wójta to na pewno konkurent, który chętnie by się usadowił na miejsce Pana wójta i nawpychał się bo mu chyba żal doopę ściska! Zgadzam się z "g"!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 16:51:08

absolutnie zgadzam się z ZADOWOLONA.takiego wójta właśnie nam trzeba jak Pan Bojarski!kytykowac mogą,go tylko jego konkurenci,żaden Wójt nie zrobił tyle za swojej kadencji,co Pan Bojarski.to nie prawda,że działa tylko wtedy,kiedy zbliżają się kolejne wybory!!!Dzięki niemu nasza gmina wreszcie zaczęła kwitnąć,ciągle budowane są drogi chodniki i tp...niestety jedna osoba wszystkim nie dogodzi,więc zawsze trafi się ktoś kto potrafi tylko krytykować!mam nadzieję,że następną kadencje również zwycięży Pan Bojarski,żeby mógł kontynuować kolejne inwestycje.3mam kciuki

#9 ~rozsądek~

~rozsądek~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 18:08:14

absolutnie zgadzam się z ZADOWOLONA.takiego wójta właśnie nam trzeba jak Pan Bojarski!kytykowac mogą,go tylko jego konkurenci,żaden Wójt nie zrobił tyle za swojej kadencji,co Pan Bojarski.to nie prawda,że działa tylko wtedy,kiedy zbliżają się kolejne wybory!!!Dzięki niemu nasza gmina wreszcie zaczęła kwitnąć,ciągle budowane są drogi chodniki i tp...niestety jedna osoba wszystkim nie dogodzi,więc zawsze trafi się ktoś kto potrafi tylko krytykować!mam nadzieję,że następną kadencje również zwycięży Pan Bojarski,żeby mógł kontynuować kolejne inwestycje.3mam kciuki

Jak widzę takie wpisy na tym forum to żal mnie ogarnia że 2000 po Chrystusie w Centrum Europy, tyle jest CIEMNYCH LUDZI, którzy nie potrafią odróżnić dobrego gospodarza od DOBREGO KRĘTACZA!!! Tak się składa że Pan Bojarski "urzęduje" w gminie od dawna, tylko że większość obywateli tej gminy albo nie ma o tym pojęcia, albo wygodnie jest im o tym nie pamiętać. Wcześniej wójtem był jego zięć - a on był przewodniczącym rady(ręka rękę myje), wystarczy usiąść i zastanowić się nad tym czym się zajmował przez ostanie kilkadziesiąt lat, łącznie z czasami komuny, jak to Nasz Pryncypał pilnował po nocy gminy w czasie stanu wojennego i nie był wtedy cieciem:P). Łatwo jest popierać pana wójta jak się ma stanowisko załatwione w gminie - bo w nie których pokojach to gnieżdżą się tam jak szczury i sami nie wiedzą co kto ma robić:) Jeśli chodzi o inwestycje - zaczyna je i nie kończy, albo zwleka z zapłatą przez co gmina - A WIEC I MY PODATNICY(także ci którzy go chwalą), płacą odsetki tylko dlatego by NASZ PRYNCYPAŁ mógł załapać kilka punktów wyborczych. Ci co go chwalą to chyba nosa poza tą zacofaną gminę nie wystawiają - i nie mają pojęcia co się na świecie dzieje - zapraszam do ościennych gmin w odwiedziny. Jeśli chodzi o fundusze z UE to warunkiem ich uzyskania jest po 1. Złożenie projektu a po 2 JEGO WYKONANIE, dopiero potem uzyskuje się zwrot poniesionych kosztów, a jak można coś zrobić ja gmina jest BANKRUTEM, nawet nie można zaciągnąć pożyczki bo jest maksymalnie zadłużona wiec zamiast zrobić 100km dróg w gminie zrobi 5km a ciemniaki się cieszą i chwalą go pod niebiosa, aż wstyd mieszkać w takiej gminie wielu z niej uciekło i jeszcze wielu ucieknie bo nadejdą kolejne wybory i nasz pan Bojarski znów wójtem zostanie, bo jak ktoś już to raz powiedział: "2 lata będzie w grobie leżał, a jeszcze ktoś jego nazwisko będzie wpisywał na karcie do głosowania" bo w Marianowie drogę zrobił <żal>

#10 ~ANTYCWANIACTWO~

~ANTYCWANIACTWO~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 18:20:34

Narzekania na pana wójta w Głowaczowie to chyba jakaś pomyłka!!! Nigdy nie było jeszcze tak dobrego gospodarza w Głowaczowie jak pan Bojarski. Poprzednicy - w większości sami złodzieje. Kończyło się rządami komisarycznymi. Jak chcesz to sam kandyduj w wyborach, ale na mój głos nie licz, bo nie oddałbym go na kogoś kto jest ślepy na sprawiedliwość. Poza tym chyba obrażasz mieszkańców Gminy Głowaczów traktując ich za mało inteligentnych. Przecież ślepymi nie są. Widzieli jedną kadencję wójta, docenili jego osiągnięcia i wybrali na następną. Mam nadzieję, że nie ostatnią! Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Wspaniałej Gminy Głowaczów wraz z Jej Wójtem Panem Stanisławem Bojarskim. Nie dajcie się wmanewrować i nie słuchajcie krytykantów. Sami nic nie robią a tylko sieją zamęt. A w Głowaczowie wystarczy rozjrzeć się dokoła i zobaczyć, czy wójt nic nie robi, a jak komuś mało to niech pojeździ po okolicy i też wiele zobaczy. Postawił na szkoły, czyli docelowo młodzież, aby wyrównać szanse i dać im godne warunki nauki i rozwoju, na infrastrukturę, szczgólnie drogową, co widać gołym okiem. Ruszyło się też promocją Gminy pod względem turystyki. Liczne nagrody przyznane Gminie w dziedzinie rozwoju, wykorzystywania funduszy unijnych (nasza gmina jest jedną z najbiedniejszych w regionie i najmniejszych mimo tego zajęła bardzo dobre wyniki w tej strefie, a nawet 1 miejsce w regionie radomskim w różnych rankingach). Krytykantowi mówię - poczytaj troszeczkę prasy, pojedź do ministerstw i sejmiku mazowieckiego jak nie masz czasu to rozejrzyj się i oceń. Nie wierzę żebyś podtrzymał dotychczasową opinię.

To się akurat zgadza - sam zięć, naszego wójta był "gospodarzem" gminy, a pan obecny wójt był, a to przewodniczącym rady i dobrze ukrywał albo i sam prowadził poczynania zięcia - chyba nikt nie uwierzy w to że działał na szkodę własnej rodziny. A to was nie zraża że większość talonów rozdawanych przez gminę jest do SKLEPU SYNA PAN WÓJTA??? Tego samego sklepu, który założył "nasz wspaniały gospodarz". Jeśli chodzi o szkoły i młodzież - to chyba więcej zlikwidował niż otworzył, a jak ktoś zorganizował TURNIEJ - za PRYWATNE PIENIĄDZE, co gminę nic nie kosztowało, to najpierw zaorał boisko w Brzózie, a potem dyrekcja w szkole w Ursynowie nie pozwoliła na dokończenie turnieju, w dziwnych okolicznościach - tak się wspomaga młodzież?? A co z internetem szerokopasmowym dla gmin wiejskich?? Nie ma bo nie ma kasy żeby go zrobić a potem uzyskać dotacje z UE - ale dla UE to trzeba dobrze rachunki prowadzić i dla siebie za dużo nie da się ukręcić wiec po co to robić?? Po co CIEMNIAKOM internet - jeszcze zaczną patrzeć jak świat wygląda i pójdą po rozum do głowy i zmienią włodarza - choć biorąc pod uwagę fakt, że po ostatnich jedna z pań gminnej komisji wyborczej WZIEŁA SOBIE WOREK Z GŁOSAMI DO DOMU, to i tak wybory nie mają znaczenia, bo kto ma wygrać jest wiadomą sprawą!

#11 ~~janek~~

~~janek~~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 21:35:03

do rozsądnego;-)
powiedz człowieku co ćię boli?na twoją nienawiśc niestety leku nie ma;-) o co ci w ogóle chodzi i po co wypisujesz te brednie na forum ?mamy ci pomóc- spadaj!nasza gmina potrzebowala kogos takiego jak Bojarski nie interesuje mnie w jaki sposób zdobył pieniadze , liczy się efekt;-) jeszcze jakis czas temu żle sie działo ludzie uciekali( nie przed wójtem, ale przed biedą) teraz powoli sie to zmienia. wystarczy przejechac sie po okolicy i zobaczyc ile nowych domów buduje sie w naszej gminie. pewnie jestes tym cwaniakiem z Brzózy który już wczesnie rozpisywał sie o wójcie, uważaj bo za wszystko co wypisujesz możesz odpowiadac, nie jestes anonimowy. pozdrawiam serdecznie

#12 ~ROBCIK~

~ROBCIK~
  • Goście

Napisano 19 październik 2009 - 11:23:23

Wójt Grabowa wybrany po raz kolejny to kolejne urzędowanie rozpoczyna od zgłoszenia radnym podwyżek a oni wierni poddani, którzy na ugiętych kolanach kolo niego się poruszają w ramach rewanżu czynią to samo!!!!!! Czy wreszcie ktoś zajmie się też samą formą wyborów tego typa na to stanowisko za blisko 10 tys zł.Wszyscy doskonale wiedzą jak ten pan organizuje agitacje wyborczą i darmowy transport swoich zwolenników. A jakie inwestycje wdraża przez te lata ha ha.Wybudował oczyszczalnie oczywiście za Unijną kasę ale żeby z kanalizować gminę to już nie bardzo mu idzie.Wykonał tylko małe odcinki tam gdzie teren był korzystny tuż przed wyborami.ŻE też nikt nie poruszy sprawy koparki gminnej która wykonuje usługi dla ludności oczywiście płatnej a ciekawe gdzie rachunki za te wykopy i podłączenia?
LUDZISKA TO O WAS ŚWIADCZY WYBIERANIE TAKICH PSEUDO GOSPODARZY

#13 ~ziomek~

~ziomek~
  • Goście

Napisano 19 październik 2009 - 11:50:19

Jak czytam jaki to Bojarski jest super wójt to mi się niedobrze robi ,ludzie czy wy macie klapki na oczach ,ktos pisze że on dobrze rządzi, on rządzi już 30 lat w gminie , on kierował swoim zięciem tak że wprowadzono zarząd komisaryczny w gminie.W obecnej chwili to gmina to bankrut.Łatwo się RZĄDZIŁO .GDY KOMISARZ POZOSTAWIŁ PEŁNE KONTO I SPŁACIŁ WSZYSTKIE DŁUGI, a teraz może zabraknąć na wypłaty dla pracowników.Piszecie ile on nie zrobił w tej gminie 80% inwestycji w gminie to zasługa powiatu, urzędu marszałkowskiego jak krajowego rejonu dróg/główna droga GŁOWACZOWIE wraz chodnikami jest robiona bez jakiejkolwiek pomocy finansowej wójta/ .wójt jest bardzo mściwym człowiekiem i wszystkich sobie podporządkował ,lubi być chwalony i hołubiony co widać jak pracownicy a ściślej mówiąc dyrektorzy szkół mało w d...... mu nie wejdą tak mu kadzą ,tylko jak władza się zmieni to pierwsi mu kopa zasuną i drugiemu będą d.... lizać,wstyd.Wójt uwielbia się chwalić i przypisywać sobie to czego nie zrobił,że jest jego zasługą, społeczeństwo dobrze wie co on robi ,bankiety głośne imprezy za podatników pieniądze a te pochlebne komentarze to wypisywane są pewnie na polecenie wójta przez pracowników ,bo przerost administracyjny w gminie jest tak duży ,że głowa mała.proszę popatrzyć jak w godzinach pracy pracownicy biegają po sklepach a w dzień targowy po targu w godzinach pracy.Wspólnota przekazała na potrzeby budowy gimnazjum piękny plac, gdzie wybudowane były już fundamenty,które kosztowały mnóstwo pieniędzy , następnie gmina odstępuje od tej lokalizacji budowy i w innym miejscu buduje gimnazjum ,to czyste marnotrawstwo pieniędzy i niegospodarność ze strony wójta, ktoś powie że to nie on zaczynał budowę szkoły przy stadionie to się myli bo on był w koalicji rządzącej w gminie był radnym i głosował za tą lokalizacją a wójtem był jego zięć co robił wszystko na polecenie teścia.jakie było zdziwienie wspólnoty ,gdy wójt sprzedał fundamenty i ani złotówka ze sprzedaży nie wpłynęła na konto wspólnoty,Mimo ,że przy przekazywanie teremu pod budowę szkoły była klauzula ,że teren ma być wykorzystany tylko pod szkołę w innym przypadku na wrócić do właściciela.Było zebranie wspólnoty na którym zapadła decyzja , ze wójt może sprzedać ten teren ale do kasy wspólnoty wpłynie określona suma pieniędzy a pieniędzy ani widu ani słychu Zresztą wójt już wszystko sprzedał w gminie co było do sprzedania tj domy nauczyciela w BRZÓZIE, dom nauczyciela w GŁOWACZOWIE ,mieszkania W MIEJSKIEJ DĄBROWIE .Ciekawe co teraz sprzeda?I takiego wójta ma gmina GŁOWACZÓW cha, cha, cha, cha, boki zrywać

#14 ~GŁOWACZÓW~

~GŁOWACZÓW~
  • Goście

Napisano 19 październik 2009 - 11:58:51

co to za wójt który wypowiadając się na temat gminy mówi"" gmina GŁOWACZEW "A NIE GŁOWACZÓW TO WSZYSTKO ZA SIEBIE MÓWI

#15 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 19 październik 2009 - 13:59:23

do rozsądnego;-)
powiedz człowieku co ćię boli?na twoją nienawiśc niestety leku nie ma;-) o co ci w ogóle chodzi i po co wypisujesz te brednie na forum ?mamy ci pomóc- spadaj!nasza gmina potrzebowala kogos takiego jak Bojarski nie interesuje mnie w jaki sposób zdobył pieniadze , liczy się efekt;-) jeszcze jakis czas temu żle sie działo ludzie uciekali( nie przed wójtem, ale przed biedą) teraz powoli sie to zmienia. wystarczy przejechac sie po okolicy i zobaczyc ile nowych domów buduje sie w naszej gminie. pewnie jestes tym cwaniakiem z Brzózy który już wczesnie rozpisywał sie o wójcie, uważaj bo za wszystko co wypisujesz możesz odpowiadac, nie jestes anonimowy. pozdrawiam serdecznie

Ty chyba myliś nienawiść z własną ślepotą, co to za pomysł z tym, że ludzie uciekali nie przed wójtem tylko przed biedą, powiedz ile jest miejsc pracy w Gminie Głowaczów ile jest zakładów - zero (jedyna dobra "firma" to Urząd Gminy ale tam praca jest tylko dla wybranych i przychylnych).
Nowe domy to efekt pieniędzy z Elektrowni i własnych inicjatyw ludzi, kórzy na pewno nie zarobili na to w Gminie Głowaczów, tylko w innych miejscowościach dających szersze perspektywy. A propo nowych domów czy wiesz kto wydaje decyzje na pozwolenie na budowe w gminie ? i jednocześnie prowadzi własną działalnośc gospodarczą jako kierownik budowy ? oczywiście rachunku i faktury nie ujrzysz-jak nie zapłacisz nie pobudujesz, czysta gotówka wpada do rączki, rachunku nie ma i to wszystko można załatwić w gminie bez problemu, US już poinformowany, zobaczymy jaki będzie efekt

#16 ~FFFFF~

~FFFFF~
  • Goście

Napisano 19 październik 2009 - 19:01:44

TEGO TYPA WÓJTA GMINY GRABÓW TRZEBA WYWIEŚĆ NA TACZCE BO TE 50 METRÓW DOROGI CO ROBI RAZ NA ROK TO SIĘ KWALIFIKUJE DO ZAŁOŻENIA SPRAWY W SĄDZIE. MAM GO JUŻ DOSYĆ. BANDA NIEUKÓW W TEJ GMINIE!!!!!!

#17 ~mysiak~

~mysiak~
  • Goście

Napisano 19 październik 2009 - 20:17:12

Garbatko obudź się! To co się teraz dzieje, a właściwie to że się nic nie dzieje, chyba całą gminę uśpiło. Miał być cud, a wyszło jak zwykle - WIELKA KLAPA. Uważajmy, żebyśmy znowu nie przespali i przestali się nabierać na stare numery.

#18 ~pewne~

~pewne~
  • Goście

Napisano 20 październik 2009 - 07:07:52

W Gminie Kozienice, która jest najdroższą biurokracją w Polsce wszystkie stanowiska burm. Śmietanka obsadził ludźmi z FORUM ZIEMI KOZIENCKIEJ i ich rodzinami. Tego nie było tu NIGDY !!

#19 ~zuzka25~

~zuzka25~
  • Goście

Napisano 20 październik 2009 - 13:05:49

TEGO TYPA WÓJTA GMINY GRABÓW TRZEBA WYWIEŚĆ NA TACZCE BO TE 50 METRÓW DOROGI CO ROBI RAZ NA ROK TO SIĘ KWALIFIKUJE DO ZAŁOŻENIA SPRAWY W SĄDZIE. MAM GO JUŻ DOSYĆ. BANDA NIEUKÓW W TEJ GMINIE!!!!!!

#20 ~OK~

~OK~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 10:21:00

Jak dla mnie obecny Wójt Głowaczowa to najgorszy wójt w historii

WÓJT Z GŁOWACZOWA TO NAJLEPSZY GOSPODARZ JAKI MOGŁ SIĘ NA TRAFIĆ I JAKIEGO MIAŁA TA GMINA. I MYŚLĘ, ŻE NAJLEPSZY Z WÓJTÓW W NASZYM REGIONIE. DROGI , SZKOŁY, STRAŻE ,BOISKA,WODOCIĄGI,OŚRODKI ZDROWIA,OCZYSZCZALNIA I WIELE INNYCH TO INWESTYCJI, KTÓRE DOKONAŁ MIMO, ŻE RZĄDZI NAJBIEDNIEJSZĄ GMINĄ W POWIECIE. TO,ŻE OPRÓCZ DRÓG GMINNYCH,RUSZYŁY SIĘ DROGI POWIATOWE,WOJEWÓDZKIE I KRAJOWE TO TEŻ JEGO ZASŁUGA, BO GMINA GŁOWACZÓW JEST WAŻNA DLA NAS MIESZKAŃCÓW, ALE W SKALI WOJEWÓDZTWA CZY KRAJU JUŻ NIE MA TAKIEGO ZNACZENIA I GDYBY NIE JEGO ZABIEGI I WKŁAD GMINY TO NIKT BY TUTAJ NIE ZROBIŁ METRA ASFALTU CZY CHODNIKA. JEŻDŻE TROCHĘ PO KRAJU I WIDZĘ GMINY PODOBNE DO NASZYCH, KTÓRE MOGĄ NAM ZAZDROŚCIĆ TEGO CO ZROBIONE (ZRESZTĄ MIESZKAŃCY Z GMIN SĄSIEDNICH CZĘSTO SIĘ MNIE PYTAJĄ JAK TO JEST ROBIONE W GŁOWACZOWIE BO U NICH TO NIE WYCHODZI). PANIE BOJARSKI - OBY TAK DALEJ, ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW JEST Z PANEM I JEŚLI PAN WYSTARTUJE TO NA PEWNO NA PANA ZAGŁOSUJĄ.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych