Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OCENA WLADZY GLOWACZOWA

340 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:15:33

[quote name="Gość" post="4705107" timestamp="1573153764"]
Nie kpij, obniżył sobie. Co bez wiedzy radnych zmienił uchwałę RADY? Co za myślenie![/quot
Mniej ma niż poprzedni przewodniczący

#322 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:24:44

Przewodniczący bardzo rozsądnie podszedł do swojej diety na początku kadencji i ma mniej niż poprzednik

#323 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:32:01

Przewodniczący bardzo rozsądnie podszedł do swojej diety na początku kadencji i ma mniej niż poprzednik

On podszedł? To rada uchwaliła, a on to przyjął. Tak na marginesie spytaj się ile zarabia za noszenie papierków i coś tam jeszcze na miesiąc. Porównaj jego zarobki do wynagrodzenia jako spikera. Policz ile godzin pracuje tam, a ile tu! Gdzie rozsądek? Gdzie skromność? Bez doświadczenia sarzorzadowego i taka KASA?

#324 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:45:45

Prześledź sobie ile razy i w ilu miejscach jest poza sprawami zwianymi z sesją...Myślę że mylisz się w swojej ocenie. Mnie guzik obchodzi ile zarabia i co robi on czy jaki kolwiek inny radny z obeznej kadencji.

#325 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:45:58

Prześledź sobie ile razy i w ilu miejscach jest poza sprawami zwianymi z sesją...Myślę że mylisz się w swojej ocenie. Mnie guzik obchodzi ile zarabia i co robi on czy jaki kolwiek inny radny z obeznej kadencji.

#326 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:47:50

Gucio wiesz jak się ustala diety, czy pensje wójta

#327 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:49:03

Rada większością klepnie wszystko

#328 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:53:04

Focie na drogach liczysz jako pracę? Czy opłatek u koła gospodyń? Niech się zajmie budżetem gminy bo niedługo to będą robić 2,5 metrowe drogi by tylko wstegę przeciąć!

#329 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:55:41

Mnie natomiast interesuje co robi i jak robi, bo to są w części moje pieniądze. Mówię oczywiście o jego funkcji w samorządzie.

#330 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 21:06:23

Gucio wiesz jak się ustala diety, czy pensje wójta

l
Może i nie wiem jak, ale wiem że są zbyt wysokie dla obydwóch. Znacznie! Nie adekwatne do ich pracy i WYNIKÓW!

#331 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 21:11:30

Myślę ze byś nie chciał jego diety i jego obowiązków. Co do Tej osoby to myślę że jak narazie jest niesjazitelna, znam go rozmawiam i spotykam często i widzę że potrafi wiele. Mimo przeciwności i przeciwników potrafi rozmawiać z każdym.

#332 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 22:38:57

Myślę ze byś nie chciał jego diety i jego obowiązków. Co do Tej osoby to myślę że jak narazie jest niesjazitelna, znam go rozmawiam i spotykam często i widzę że potrafi wiele. Mimo przeciwności i przeciwników potrafi rozmawiać z każdym.

Jakie obowiązki to tylko spiker! Uchwały przygotowują merytorycznie pracownicy. On stawia ich pod głosowanie. Nic nowego nie wymyślił. O.... Ma jeszcze "pozorne" dyżury we wtorki. I wielki obowiązek podpisać uchwały!

#333 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 10:50:44

A jakie on ma obowiązki chce się lansować to jeżdzi z wójtem i robi sobie fotki ale w statucie rady nic na ten temat nie ma, tak więc to jego sprawa a nie obowiązki. Chce być wielkim politykiem to jeżdzi może kolejny wójt nam się klaruje

#334 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 11:18:32

A jakie on ma obowiązki chce się lansować to jeżdzi z wójtem i robi sobie fotki ale w statucie rady nic na ten temat nie ma, tak więc to jego sprawa a nie obowiązki. Chce być wielkim politykiem to jeżdzi może kolejny wójt nam się klaruje

Marnizna!

#335 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 11:53:43

Marnizna!

Z przytupem!

#336 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 12:32:09

Ćwierć mili na Wąskiej już zostało wykonane?

#337 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 13:13:24

Ćwierć mili na Wąskiej już zostało wykonane?

Ten długi( nie całe 400mb} i szeroki odcinek(3mb) drogi będzie mierzył "spiker"?

#338 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 13:31:29

Ten długi( nie całe 400mb} i szeroki odcinek(3mb) drogi będzie mierzył "spiker"?

Kolowrotkiem?, ale się nachodzi.

#339 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:57:23

Bla bla bla

#340 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 21:29:28

Bla bla bla

Tak oni się zachowują bla bla bla. Porażka Chłopczyku Porazka!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych