Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

722 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość3~

~Gość3~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 11:25:20

Skoro nie stać to się go nie robi w ogóle:)

#22 ~wYBORCA~

~wYBORCA~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 12:07:25

Ja osobiście uważam że od 16 lat w naszej gminie mało się zmieniło najwiękrzym minusem naszej gminy jest brak przedszkola i hali sportowej.Wiem że kandydat na wójta pan Murawski chce to zmienić na spotkaniu wyborczym powiedział że to jego główny cel przedszkole i hala sportowa może przyszedł czas na zmiany ja za ryzykuje i oddam głos na pana Murawskiego ponieważ mam dość żadzenia pana Gibały który mówiąc szczerze nic nierobi

#23 ~wYBORCA~

~wYBORCA~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 12:12:22

A co do poczęstunku myślę że pan Murawski pochodzi z Kowalanki tam w gronie sasiadów zrobił poczęstunek a w innych miejscowościach go niebyło ale przecież o to niechodzi żeby był poczęstunek czy nie trzeba dokonać zmiany jeśli pan Murawski zostanie wójtem to za 4 lata jęśli by nic nierobił społeczeństwo może na niego nie głosować ja uważam że trzeba dać szanse i zaufać bo chyba gorzej w naszej gminenie nie może być

#24 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 12:21:37

Ja za zmianami jestem, ale nie Pan Murawski!!! On nie nadaje się na wójta!!!:)))

#25 ~wYBORCA~

~wYBORCA~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 12:30:01

Ja się nie zgadzam myśle że pasuje niechce już żądów pana Gibały mam nadzieje że pan Murawski wygra i coś zmieni nie bójmy się zaryzykujmy i tak wiemy że obecna władza nic niezrobi uważam że 16 lat to za długo a pan Murawski ma doświadczenie ponieważ od 12 lat jest samorządowcem jak wiem mam nadzieje że wygra a co do pana Gibały dowiedziałem się że świetlica otworzona przez niego w sławnie będzie czynna 2 razy w roku poprostu jest to śmieszne

#26 ~gościo~

~gościo~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 12:37:39

16 lat rządów wielce panującego Pana Wójta odcisnęło piętno na Waszym myśleniu,jeżeli jesteście tak za sponsoringiem przecież możecie sami sponsorować kawy wyborcom i kandydatom nikt Wam tego nie zakazuje

#27 ~wYBORCA~

~wYBORCA~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 12:39:58

Doszły do mnie wiadomości że pan Murawski prowadzi w sondażach na wójta gminy Wolanów czym się bardzo cieszę

#28 ~wYBORCA~

~wYBORCA~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 12:46:38

A co myślicie o popierajacych Krzysztofa Murawskiego sa to o ile wiem :Andrzej Kosztowniak Zbigniew Kuźmiuk i Pani Wróbel a czy wiecie kto popiera pana Gibałe?

#29 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 12:49:20

Ja za zmianami jestem, ale nie Pan Murawski!!! On nie nadaje się na wójta!
Słuchaj wyborco ja uważam że pan Murawski jak najbardziej się nadaje

#30 ~WYBORCA2~

~WYBORCA2~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 12:54:26

Ja jestem pełen podziwu kampani pana Murawskiego : organizuje spotkania przedwyborcze w każdej miejscowości, założył stronę internetową http://www.krzysztofmurawski.com.pl/, ma profil na Naszej Klasie posiada nietylko plakaty lecz także banery wizę że jest to kandydat nowoczesny i także popieram go i oddam na niego głos
Niestety obecna władza boji się tak mocnego przeciwnka dlatego też zrywa plakaty czepia się że na spotkanich niema kateringu a nawet w miejscowości Wójta pewnego dnia wisiał baner zachęcający do głosowania na Pana Murawskiego następnego dnia już go nie było chyba to niebył zbieg okoliczności :)

#31 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 13:41:31

Też jestem nie zadowolona z rządzenia Pana Adama Gibały oraz pracy rady gminy dlatego 21 listopada oddam głos na Pana Krzysztofa Murawskiego oraz na nowych radnych.Wiem że właśnie pan Murawski stawia na ludzi młodych co mnie bardzo cieszy :)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 14:34:44

Ja za zmianami jestem, ale nie Pan Murawski!!! On nie nadaje się na wójta!
Słuchaj wyborco ja uważam że pan Murawski jak najbardziej się nadaje

Jak mnie cytujesz to dodaj cudzysłów. Nie podoba mi się i tyle!!!

#33 ~Wyborca5~

~Wyborca5~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 14:45:20

Doszły do mnie wiadomości że pan Murawski prowadzi w sondażach na wójta gminy Wolanów czym się bardzo cieszę

A gdzie i kto przeprowadził te sondaże? :lol:

#34 ~wYBORCA~

~wYBORCA~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 17:09:22

Jeśli chodzi osondaż to był przeprowadzany przez echo dnia przez sms wynik znajduje się lub znajdował na stronie echa dnia:)

#35 ~mieszkanka gminy Wolanów~

~mieszkanka gminy Wolanów~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 17:41:34

Uważam że Krzysztof Murawski jest kandydatem który nie chce przekupywać ludzi poprzez jedzenie czy inne środki.Namawia ludzi do poparcia poprzez swój program wyborczy.Zaciekawiło mnie jego hasło wyborcze ,,Zupełnie inny wójt'' mam nadzieje że wygra wybory gdyż nie chce kolejnej kadencji pana Gibały.

#36 ~wyborca5~

~wyborca5~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 17:48:56

Czy ktoś wie czemu pan Gibała od 16 lat nie zrobił w gminie publicznego przedszkola lub sali gimnastycznej, moje dziecko chodzi do szkoły w Wolanowie i mówi że na w-f jest 5-6 klas a sala nie jest bardzo duża więc zastanawiam się za co obecny pan wójt ma dostać ode mnie głos

#37 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 20:27:33

Drodzy Forumowicze, nie jestem mieszkańcem Waszych okolic (mieszkam w Radomiu) ale mam wielu znajomych w Kowalance, Wolanowie, Przytyku, w Sławnie. Na WQasz temat wszedłem przypadkiem bo szukałem info o kandydatach w Radomiu. Czytając Wasze posty nie moge odpędzic wrażenia deja vu. W Radomiu przez ładne kilka lat rządził Pan Marcinkowski, w Radomiu w tym okresie nic się nie działo; no może oprócz grupowych zwolnień z pracy, likwidacji zakładów, itp. Od 4 lat rządzi Pan Kosztowniak i uwierzcie - "ruszyło się": drogi, baseny, nawet jakiś prestiż tego miasta. I mimo, że nie jestem zwolennikiem PiS'u będę na niego głosował, wielu moich znajomych również. Powód jest prosty, ten Prezydent coś robi. Nie znam dokładnie "stosunków" panujacych we władzach w Waszym powiecie ale jedno jest jasne, przez 16 lat można ustawic siebie, swoją rodzinę, znajomych:) Nie chce tu wyrokowac czy tak jest, Wy wiecie lepiej.
Podsumowując swoją wypowiedz, pamiętajcie że to od Was zależy czy się coś zmieni czy nie. Nic nie ryzykujecie, najwyżej za 4 lata wybierzecie znów kogoś innego. Powodzenia i przepraszam, ze wtrącam sie w sprawy Waszej miejscowości ale ja już to przerabiałem i nie żałuje:)

#38 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 21:09:00

w pełni się z Tobą zgadzam, my nie mamy czym ryzykować bo nic nie stracimy możemy tylko zyskać ale żeby tak się stało trzeba wymienić całe towarzystwo zarówno wójta jak i radnych

#39 ~gość789~

~gość789~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 21:11:57

16 lat rządów wielce panującego Pana Wójta odcisnęło piętno na Waszym myśleniu,jeżeli jesteście tak za sponsoringiem przecież możecie sami sponsorować kawy wyborcom i kandydatom nikt Wam tego nie zakazuje

jestem zaaaaa

#40 ~wyborca6~

~wyborca6~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 23:23:34

Jeśli chodzi osondaż to był przeprowadzany przez echo dnia przez sms wynik znajduje się lub znajdował na stronie echa dnia:)

Ludzie sondaż Echa Dnia hehehe dobreeeeeee:)))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych