Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

obowiązkowy stosunek homoseksualny w ramach szkolnych zajęć z seksu to bardzo dobry pomysł

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 16:30:57

w tajnym sejmowym głosowaniu projekt przejdzie 2/3mi

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 16:35:07

jak myślisz czy kaczyński jest kryptogejem czy bardziej go podnieca władza i upokarzanie przeciwników???

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 16:40:43

jak ciebie wyjebią to może spokorniejesz

#4 ~beret~

~beret~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:05:26

A czy będzie mozna odpytywać i czy to trzeba na lekcji

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:11:27

jak myślisz czy kaczyński jest kryptogejem czy bardziej go podnieca władza i upokarzanie przeciwników???

nie znam Kaczyńskiego osobiście ale z wypowiedzi osób które się znają na tym, czyli psychologów albo osób z dużą wiedzą z zakresu psychologii wynika, że Kaczyński jest pederastą, jakkolwiek nasze UB działało tak jak działało wszystko w naszym państwie to chyba nie na darmo Kaczyńskiego objęto obserwacją w ramach jakiejś akcji inwigilacji środowisk homoseksualnych. Chyba nie bez powodu Wałęsa kazał mu przyjść z mężem. Nikt z heteroseksualnego tak nie żartuje. Sugestie co do jego orientacji pojawiały się od dawna. A być może jest pierdołowatym starym kawalerem. Jesli jest homoseksualistą to robi sobie krzywd e ukrywając to, powinien się ujawnić i machać stringami gdzieś na majorce.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:12:58

jak ciebie wyjebią to może spokorniejesz

Jak już mam to za sobą, gorąco polecam takim jak ty. Wyluzujesz się.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:19:29

A czy będzie mozna odpytywać i czy to trzeba na lekcji

jako najbardziej doświadczonym w seksualizacji dzieci zadanie ma być powierzone duchownym. być może powstanie jakiś nowy sakrament na tę okazję.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:34:29

śmierdzi pedałami tutaj na odległość leczyć się zboki  :angry:

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:34:55

Powiem ci tak twórco tematu. Twój Prezes przelicytował. Niezdecydowany elektorat  ewidentnie odstraszają jego nienawistne teksty. Być może celem Prezesa było wzmocnienie twardego elektoratu ale i tutaj straszenie LGBT i seksualizacją dzieci nie bardzo działa. Zwłaszcza jego słowa "wara od naszych dzieci" brzmią groteskowo w jego ustach. Na dodatek wcześniej  były występy biskupów Jędraszewskiego i  Gądeckiego na temat pedofilii w polskim kościele. Słuchać spokojnie tego bredzenia nie dało się.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:37:27

śmierdzi pedałami tutaj na odległość leczyć się zboki  :angry:

homoseksualizm to dar boży taki sam jak zdrowie, nawróć się pókiś

młody i atrakcyjny

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:41:13

młody i atrakcyjny

wal się w srake cwelu 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:47:05

Jak już mam to za sobą, gorąco polecam takim jak ty. Wyluzujesz się.

d*** bolała?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:01:50

młody i atrakcyjny

wal się w srake cwelu 

Nieładnie tak mówić o polskim duchowieństwie. Na kolana synu i ukorz się.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:04:56

d*** bolała?

Ja byłem po drugiej stronie , tam gdzie stało ZOMO z pałami. A Ciebie bardziej interesuje ta druga pozycja rozumiem.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:05:48

d*** bolała?

po miesiącu będziesz się śmiać z tego, wypnij się

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:21:18

O! Założyciel tematu dobrze poinformowany. Czyżby był blisko kręgów kościelnych? Kolega był na prezentacji kościelnego raportu o pedofilii w Kościele. I potem we własnym kościelnym gronie to uradziliście. Stosunki homoseksualne będą na lekcji religii a szkolił księży nauczycieli będzie arcybiskup Paetz?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:32:38

Powiem ci tak twórco tematu. Twój Prezes przelicytował. Niezdecydowany elektorat  ewidentnie odstraszają jego nienawistne teksty. Być może celem Prezesa było wzmocnienie twardego elektoratu ale i tutaj straszenie LGBT i seksualizacją dzieci nie bardzo działa. Zwłaszcza jego słowa "wara od naszych dzieci" brzmią groteskowo w jego ustach. Na dodatek wcześniej  były występy biskupów Jędraszewskiego i  Gądeckiego na temat pedofilii w polskim kościele. Słuchać spokojnie tego bredzenia nie dało się.

Rozumiem że słów o dzieciach które wypowiadał bezdzietny wiceprezydent Warszawy, który znany jest jedynie  z tego że jest zadeklarowanym pederastą w taki sposób nie odebrałeś, prawda? Ja też nie, bo odebrałem je złowróżbnie. Hasło "Idziemy po wasze dzieci" zaczęło bć realizowane

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:37:09

Osoby które promują homoseksualizm i namawiają do tego innych  powinni powinni być ekskomunikowani przez papieża powinno się tego całkowicie zabronić i karać więzieniem to samo powinno dotyczyć lekarzy naukowców  którzy pracują nad tym aby mężczyżni zachodziły w ciąże zaprawdę powiadam wam że pedalstwo nigdy nie zaowocuje nigdy nie stanie się owocem winnego krzewu  

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:38:01

po miesiącu będziesz się śmiać z tego, wypnij się

czyli jesteś prawdziwy cwel

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:41:44

Rozumiem że słów o dzieciach które wypowiadał bezdzietny wiceprezydent Warszawy, który znany jest jedynie  z tego że jest zadeklarowanym pederastą w taki sposób nie odebrałeś, prawda? Ja też nie, bo odebrałem je złowróżbnie. Hasło "Idziemy po wasze dzieci" zaczęło bć realizowane

musieli cię w dzieciństwie bardzo straszyć, ze mamusia cię odda jak bedziesz niegrzeczny i stąd to twoje przewrażliwienie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych