Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ggt~

~Ggt~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 17:02:23

Niech pokaze czy sie utrzyma za socjal rente 750. Klamstwo.i tak beda premie i ten usmiech

#2 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 18:05:37

A dlaczego nie obniżyli sobie pensji kilka lat wcześniej, tylko tuż przed wyborami???

#3 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 18:39:19

A dlaczego ma się utrzymać za 750 zł , skoro pracuje, jest wykształcony , ma stanowisko. Przecież byle jaki poseł ma więcej i żadnej odpowiedzialności ani obowiązków, tylko podnosi rękę nigdy na mównicę nie wychodząc?

#4 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 19:25:33

Czy kolesie z mafii PO-ZSL przez 8 lat bycia przy korycie nie brali premii? A komu  obecnie samorządowcy zadzieczają  groszowe  obniżki? Czy nie jest to  poklosie  pyskówki współkoalicjanta z PO z uszkodzonym przez  boks mózgiem?

#5 ~ja was wybiorę~

~ja was wybiorę~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 19:40:55

ZSL won, banda nieudaczników, za to co robią dla województwa świętokrzyskiego i dla Polski powinni zarabiać nie więcej niż 800 zł, a nie obniżyć sobie z 14 tys te 800 zł, jeszcze raz napiszę ZSL won

#6 ~OMG~

~OMG~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 20:50:18

ŚWINIE BEDA ŻARŁY MNIEJ Z KORYTA ___ NIEMOŻLIWE 

#7 ~prus~

~prus~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 21:21:20

Nie, nie brali premii pisowski trolu!

Czy kolesie z mafii PO-ZSL przez 8 lat bycia przy korycie nie brali premii? A komu  obecnie samorządowcy zadzieczają  groszowe  obniżki? Czy nie jest to  poklosie  pyskówki współkoalicjanta z PO z uszkodzonym przez  boks mózgiem?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 21:58:46

Gdybym brał taką pensję to po cholerę jakieś premie jeszcze? Z takiej pensji można y w rzeczywistości zrobić ze 3 przyzwoite etaty. No, w taki marszałek jest przecież że trzy razy bardziej mądry, ładny i uśmiechnięty od przeciętnego Kowalskiego. Też bym się uśmiechał jakbym taką kasę miesięcznie przytulał. Nie trzeba być wsiowym filozofem, tzn. z PSLu, żeby zrozumieć powód do wiecznego zadowolenia.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 07:50:16

...ale ekwiwalenty za zaległy urlop już tak.

#10 ~zbr~

~zbr~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 08:24:33

...ale ekwiwalenty za zaległy urlop już tak.

...ty byś pewnie nie wziął, nie? hipokryta. 

#11 ~coś wiem to powiem~

~coś wiem to powiem~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 08:45:51

ZSL won, banda nieudaczników, za to co robią dla województwa świętokrzyskiego i dla Polski powinni zarabiać nie więcej niż 800 zł, a nie obniżyć sobie z 14 tys te 800 zł, jeszcze raz napiszę ZSL won

Człowieku skąd ty się urwałeś?! To co mówisz zakrawa o kpinę. Znasz trochę historii ? Wiesz co to ZSL? Dlaczego utożsamiasz dzisiejszych ludowców z ZSL'em czyli z ustrojem PRL-owskim? Czy się to komuś podoba czy nie od 1989 mamy III RP w której już wszystkie partie były u steru i zlewa i z prawa. Jak widać po wynikach kolejnych wyborów samorządowych, ludowcy są obdarzani zaufaniem społecznym. Powiesz won komu będziesz chciał ale w lokalu wyborczym oddając swój głos!

Szanujmy się !!! a nie obrzucajmy inwektywami. Tyle w temacie.

Pozdrawiam 

#12 ~qioq~

~qioq~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 09:38:22

O co się kłócicie?

przecież ten siwek i reszta jego mafii z peezel nawet za darmo by pracowała

wy myślicie, że on tych pieniędzy wypatruje na koncie co miesiąc? frajerzy

#13 ~nierozłączne siostry dwie~

~nierozłączne siostry dwie~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 10:13:27

Człowieku skąd ty się urwałeś?! To co mówisz zakrawa o kpinę. Znasz trochę historii ? Wiesz co to ZSL? Dlaczego utożsamiasz dzisiejszych ludowców z ZSL'em czyli z ustrojem PRL-owskim? Czy się to komuś podoba czy nie od 1989 mamy III RP w której już wszystkie partie były u steru i zlewa i z prawa. Jak widać po wynikach kolejnych wyborów samorządowych, ludowcy są obdarzani zaufaniem społecznym. Powiesz won komu będziesz chciał ale w lokalu wyborczym oddając swój głos!

Pozdrawiam 

To jest ZSL .Ciekawe ,że uważasz to za inwektywę.Całe rzesze ich przywódców to stary sprawdzony ZSL jak np. Piechociński czy Pawlak.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 10:44:10

Dokładnie. Taki właśnie ich rodowód. A oprócz tych wymienionych to jeszcze np. Sawicki, a poza tym setki mniej znanych i lokalnych działaczy dawnego ZSL-u rozsianych w całym kraju, obecnie jako PSL-owcy. 

#15 troll

troll

Hrabia

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2344 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 10:46:56

Przecież to Kaczyński przed wyborami znów chce się podlizać i obniżył uposażenie samorządowcom. Szkoda, że ministrom nie obniżył, biorą milionowe premie i śmieją się z baaaranów na nich głosujących,

#16 ~try~

~try~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 11:14:19

A Żołądek oddał 50 000 zł które wziął jako ekwiwalent za niewykorzystany urlop? <_<

#17 ~ja was wybiorę~

~ja was wybiorę~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 11:21:42

Pozdrawiam 

oj historyku zsl-owski, tak wiem co to jest ZSL to jest obecny PSL.PSL to rak, który toczy polskie państwo. To nie jest partia, która walczy o dobro kraju. To jest partia, która dba tylko i wyłącznie o swoje i swoich ludzi interesy. Opanowali do perfekcji sztukę manipulowania i krętactwa, stąd zasłużona powszechna opinia, że PSL to pasożyt na ciele państwa. I jako taki powinien raz na zawsze zniknąć z polskiej sceny politycznej.

#18 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 11:27:01

Ja jak widzę najwiekszego znawce pierogow w drodze do Kielc to mi się rz...ć chce .Ciekawe jak zakończyła się sprawa wypadku jego synusia w którym zginął motocyklista

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 11:28:18

Ja jak widzę najwiekszego znawce pierogow w drodze do Kielc to mi się rz...ć chce .Ciekawe jak zakończyła się sprawa wypadku jego synusia w którym zginął motocyklista

#20 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 00:19:32

Czyli kto bo nie czaje...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Olo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych