Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Obłudnicy? z PSL podpuścili rolników.

demokracja

253 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~WLI~

~WLI~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:17:39

Żartujesz czy o drogę pytasz????? A może kolejny klient PZP? proponuję wróć się do szkoły i naucz się zasad poprawnej polszczyzny i wtedy oświecaj innych. A swoje życzenia wsadź sobie głęboko  w cztery lite

Kończyłeś   ,te  same  państwowe   szkoły a  taką   odmienność  sobą  reprezentujesz.  Mnie  nauczono   patriotyzmu,  znajomości  historii, sympatii do  ludzi.  Nauczono   mnie  znaczenia  słów;  BÓG<  HONOR> OJCZYZNA,. Nauczono ,też  tradycji. Przemyśl,,,,i właściwą  drogę  wybież, by następne  pokolenie  było  dumne z twojej  decyzji.  A  za  życzenia to nawet  pacjenciPZP  umieją  podziękować.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:32:34

Warto poczytać:

e-sadownictwo pl "../wiadomosci/ze-swiata/7085-ile-kosztuja-polskie-jablka-na-rynkach-hurtowych-w-niemczech..."

#83 ~WLI~

~WLI~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 06:41:27

I  zastanowić  się   ,zadając  pytanie   dlaczego  do  tego   doszło.  Obłudnicy,  są     odpowiedzialni  tejże  sytuacji.

#84 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 16:14:13

Kończyłeś   ,te  same  państwowe   szkoły a  taką   odmienność  sobą  reprezentujesz.  Mnie  nauczono   patriotyzmu,  znajomości  historii, sympatii do  ludzi.  Nauczono   mnie  znaczenia  słów;  BÓG<  HONOR> OJCZYZNA,. Nauczono ,też  tradycji. Przemyśl,,,,i właściwą  drogę  wybież, by następne  pokolenie  było  dumne z twojej  decyzji.  A  za  życzenia to nawet  pacjenciPZP  umieją  podziękować.

Tylko  wykształceni  "inaczej"  rozumieją  swoje   ego.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 18:37:40

Z analfabetami nie dyskutuję, naucz się pisać bez błędów ortograficznych, wstyd... I Ty piszesz o patriotyzmie, honorze, ojczyźnie, a nie znasz języka polskiego... Tak jak Ty i wielu innych, zachowywali się pseudo towarzysze partyjni za czasów komuny. Chwalili PZPR, bo byli u żłoba, a teraz chwalą Ci, którzy dostają jałmużnę wyborczą w postaci +500, itd. Historia Was towarzysze rozliczy...

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 18:38:37

Z analfabetami nie dyskutuję, naucz się pisać bez błędów ortograficznych, wstyd... I Ty piszesz o patriotyzmie, honorze, ojczyźnie, a nie znasz języka polskiego... Tak jak Ty i wielu innych, zachowywali się pseudo towarzysze partyjni za czasów komuny. Chwalili PZPR, bo byli u żłoba, a teraz chwalą Ci, którzy dostają jałmużnę wyborczą w postaci +500, itd. Historia Was towarzysze rozliczy...

#87 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 07:15:49

Tak , więc  wyznacznikiem  patriotyzmu  jest  znajomość  ortografii.  Według  Ciebie  dyslektycy,  to  gorsza  kategoria,mniej  wykształceni ,nie  są   patriotami?.    To co   sądzisz  o  popsl-owskiej  ekipie.  Dali się poznać  jako   zdrajcy,targowiczanie,oszuści,złodzieje o czym  świadczą  liczne  afery.Dobrą  zmianę   porównujesz  do  pzpr-u,bo  podzielili  budżet  nie po Twojej   myśli.Obdarowali  tych  co  im  się  prawnie  należało.  To  właśnie  Ci ludzie  wyprodukowali   jakiekolwiek  dobro,  za   grosze.  Im  się  nie   należy   ?,oni  nie  mogą   godnie  żyć,  bo  chorzy   toważysze,  dążą  do  powrotu,  Świadomy,  już   dziś   NARÓD   nigdy  już  nie  spełni  ich   marzeń,amen.                                                                                                                                        

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 07:42:35

Dobrą zmianę porównuję do PZPR-u, bo w identyczny spisów manipuluje ludźmi. Tamtych naród rozliczył i na tych przyjdzie czas. Mam swoje lata i wiele widziałem i słyszałem w swoim życiu. Więc mam do czego porównać działania i czyny obecnie rządzących. Nigdy nie byłem czerwonym, a tym bardziej POPSL czy inne... bacznie obserwuję i wyciągam wnioski. Przekonasz się już niedługo co ta Twoja uwielbiana władza wyprawiała. A tak na marginesie toważysz pisze się przez rz.

#89 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 08:55:51

Piszesz ,że   obserwujesz,,porównujesz  i  to  bdb.ale że  nie   widzisz   różnicy,to mnie  bardzo  dziwi...Dziwi  bo  Ci działają  w  granicach   prawa  w  interesie  polskiej   racji  stanu.  Tamci działali  w interesie   zaborcy  oraz licząc  na  niewątpliwe własne  prowity.{mieszkanie,talon na samochód,itp}Toż  to  zdrajcy i  historia  ich   oceniła  a nie  jak  piszesz   rozliczyła,nie  było w POLSCE  dekomunizacji  jak np. w NIEMCZECH.   Tak  więc  ,,, przemyśl  i  dołącz do  patriotycznego  ruchu  ludzi  rozumnych  dbających o  polską  rację  stanu  .Amen.   A  pro po pisowni,prześlabizuj  swoje  wypociny,,pozdrawiam.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 09:17:54

Jestem zdziwiony i to bardzo, bo kiedyś inaczej oceniałem tow. Jarosława. Nigdy nie przypuszczałem, że dla trwania u władzy będzie otaczał siè ludźmi z dawnego systemu. Dobrym przykładem jest powiat lipski. U władzy ludzie z wątpliwą reputacją i te barwy... Zbieranina farbowanych lisów... nie ma to nic wspólnego patriotyzmem, Bogiem, honorem i ojczyzną... Tylko i wyłącznie prywata i owczy pęd do władzy

#91 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 10:05:06

Pan   Jarosław  ,to  nie  towarzysz  na  litość   boską,,tych  znajdziesz  w  tęczowej  koalicji.A  , że  są i  w samorządach? .  Są   ,  ale to  obciąża  lokalnych  wyborców ,którzy to nie umieją  odróżnić  ziarna  od  plew.  CI  pomazańcy  są  znani,   ale  dlaczego, są   wybierani?.  Mamy przecież,  alternatywę.   Popaprańcom   STOP,  zadbajmy  o  to. Mamy  wokół  siebie  ludzi , którym  można  zaufać.

#92 ~WLI~

~WLI~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 07:30:04

Są, są  tyle że   mało  aktywni  i  jeszcze   małej  wiary.

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 18:46:32

Co  tu  dużo   gadać,wybory  do  PE  umocnią  sympatyków   PiS  i samą   PiS bo  jest   wzorem  odpowiedzialności i demokracji.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 19:47:47

Co  tu  dużo   gadać,wybory  do  PE  umocnią  sympatyków   PiS  i samą   PiS bo  jest   wzorem  odpowiedzialności i demokracji.

I aż się roi w niej od wątpliwych autorytetów, znam ich w Lipsku i wiem, co to za działacze... Skoczki z partii do partii, kombinatorzy, oszuści i złodzieje... Może nie wszyscy, ale liderzy mają tak dużo na sumieniu, że rzucają cień na pozostałych. Przykre to, ale prawdziwe... Polska nie dzieli się na lewicę i prawicę, ale na inteligentnych i zacofanych. Wystarczy obiecać, dać parę groszy, i to wystarcza żeby zdobyć poparcie w wyborach. Polacy niestety, ale nie mają wrodzonych cech państwowych, tych którzy je mieli wymordowali sowieci. Być może teraz PIS wygra wybory, bo jeszcze są pieniądze na różne +. Ale ta passa wkrótce się skończy i co wtedy? Wybiorą Wiosnę zboczeńców? Być może... Kiedyś Polacy wybierali piwoszy z PPPP, później Palikotowców, a teraz czas na innych zboczeńców. I to jest możliwe! Polak zawsze był, jest i bedzie naiwny...

#95 ~Granat~

~Granat~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 20:48:19

"Wybiorą Wiosne zboczeńców"- czy Ty wiesz co piszesz gościu ?Biedroń to dla Ciebie zboczeniec bo ma inną orientacje seksualną? Ty wiejski zacofany głupku,ty homofobie zaściankowy - jak można tak ludzi obrażać !To taki sam człowiek jak Ty ,tak samo żyje w Polsce,pracuje ,płaci podatki i powinien być szanowany przez innych. 1/3 PISu to "kochający inaczej" Nie obrażaj nikogo,nie masz do tego żadnego prawa!

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 20:58:46

"Wybiorą Wiosne zboczeńców"- czy Ty wiesz co piszesz gościu ?Biedroń to dla Ciebie zboczeniec bo ma inną orientacje seksualną? Ty wiejski zacofany głupku,ty homofobie zaściankowy - jak można tak ludzi obrażać !To taki sam człowiek jak Ty ,tak samo żyje w Polsce,pracuje ,płaci podatki i powinien być szanowany przez innych. 1/3 PISu to "kochający inaczej" Nie obrażaj nikogo,nie masz do tego żadnego prawa!

A kto Tobie dał prawo obrażać innych? Uderz w stół, a nożyce się odezwą... I takim dać władzę... Nieszczęście gotowe! A jeśli chodzi o szacunek, to jak najbardziej go mają, ale swoje uczucia niech demonstrują w czterech ścianach i niech nie eksponują swojej inności. Normalna rodzina, to mężczyzna i kobieta, tak było od zawsze i tak powinno być. Jeśli ma się zmienić model rodziny, to znaczy, że koniec świata już blisko. Amen!

#97 ~Granat~

~Granat~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 21:32:39

Ja obrażam innych? Ja pisze prawdę ,a tymi nożycami to stuknij sie w łeb. Nikt nie mówi że ma sie zmienić model rodziny,zmienić to ma sie Polska bo mieszkamy i żyjemy w tym kraju. I jeszcze raz napisze - nikt nie ma prawa z pogardą pisać o innych .Amen!

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 09:33:47

A kto Tobie dał prawo obrażać innych? Uderz w stół, a nożyce się odezwą... I takim dać władzę... Nieszczęście gotowe! A jeśli chodzi o szacunek, to jak najbardziej go mają, ale swoje uczucia niech demonstrują w czterech ścianach i niech nie eksponują swojej inności. Normalna rodzina, to mężczyzna i kobieta, tak było od zawsze i tak powinno być. Jeśli ma się zmienić model rodziny, to znaczy, że koniec świata już blisko. Amen!

Jak  najbardziej  popieram Owa  skrzywdzona przez naturę  marginalna  mniejszość  swoje  prawa  ma  w tym kraju  ale nie może być  eksponowana  jako rodzina,  bo nią  po prostu  być nie  może.  Adopcja  dzieci? i  jaki  przykład i kolejni  pokrzywdzeni?. To  jaka  tu  troska  o dziecko?,  Wam  leczyć  się  trzeba  ,by nie krzywdzić  innych,  niestety.

#99 ~my~

~my~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 19:22:08

Jest  WAs   dużo  za mało  by  zwycięstwo  odnieść.Tuskowaci czy  kolorowi,to  żadna  wartość  dla   POLSKI  ale i  UE. :P :D :D :wub:

#100 ~UE~

~UE~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 09:43:47

26  maja  wszyscy mieszkańcy  gminy  Chotcza    -wybierają  kandydatów z  PiS                           SĄ  najlepsi..

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: demokracja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych