Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Obiecanki na,konwencji PiS

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~stary ubek~

~stary ubek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:32:08

Czy widział ktoś inteligentnego ubeka na dodatek jeszcze starego?

To jeszcze mało w życiu widziałeś, posrańcu......

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 11:08:16

Czy widział ktoś inteligentnego ubeka na dodatek jeszcze starego?

Ubeka tak i to nie jednego ale mądrego polityka ani jednego.

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 16:37:11

To jeszcze mało w życiu widziałeś, posrańcu...…

Trwa wymiana uprzejmości między panami , dawniej kłócono się na ulicy teraz przyszedł postęp i słowne utarczki przeniosły się do internetu brawo panowie,

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 17:53:23

[quote name="Gość" post="4653060" timestamp="1567950194"]Ten kraj nigdy nie wyjdzie z biedy ponieważ :1) Nie produkujemy niczego co moglibyśmy eksportować, zero technologii ( przeznaczamy bajońskie kwoty na IPN a na PAN śladowe ilości)........wszystkie firmy są Niemieckie albo Amerykańskie. 2) Dogonienie Niemiec nie jest możliwe ponieważ oni cały czas mają nadwyżki budżetowe a dodatkowo cały czas mocno idą w rozbudowę robotyki i automatyki, u nas to nie istnieje. 3)Ten kraj jest kolonią w którym szuka się urojonych wrogów![/quote Diagnoza prawidłowo postawiona w oparciu o fakty jakie są w życiu codziennym. ] Znając sytuację jaka występuje codziennie należy wybrać odpowiednich ludzi do parlamentu,nie tych co obiecują i dają nędzne datki najpierw zabierając w różnej wysokości podwyżkach,tylko takich którzy myślą i są odpowiedzialni w podejmowaniu mądrych decyzji dla dobra społeczeństwa. Obecnie z przedstawionych kandydatów bez względu na partie polityczne trudno wybrać odpowiedniego i odpowiedzialnego człowieka godnego uwagi do reprezentowania społeczeństwa w danym regionie.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 06:32:46

Co robić,jak postępować podczas wyborów do parlamentu,aby dobrze wybrać,odpowiedniego człowieka który będzie realizował potrzeby dla społeczeństwa ,a nie wytyczne partii i ich liderów i klakierów.???

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 14:26:23

Co taka cisza podczas tych konwencji, nikt słowem nie wspomni o katastrofie smoleńskiej.Gdzie ta prawda, która miała być ogłoszona niebawem. Gdzie te trzy wybuchy o których bredził Antek?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 14:49:45

Co taka cisza podczas tych konwencji, nikt słowem nie wspomni o katastrofie smoleńskiej.Gdzie ta prawda, która miała być ogłoszona niebawem. Gdzie te trzy wybuchy o których bredził Antek?

Idź pajacu z koniem podyskutuj.

#28 ~psychiatra Boguś Klich~

~psychiatra Boguś Klich~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 15:54:29

Tonący brzydko się chwyta , żałosny człowieczku .

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 19:49:11

Jak długo jeszcze ludzie dadzą się kupić za nędzne datki i obiecanki bez pokrycia. Czy w naszym społeczeństwie brak jest ludzi którzy są odpowiedzialni za to co mówią i robią i mają przede wszystkim kulturę osobistą i honor.??? To co jest przedstawiane i obiecywane przez dobrą zmianę jest w praktyce nie zrozumiałe i nie do przyjęcia w obecnej sytuacji finansowej kraju i polityce jako członek unii europejskiej i w działalności gospodarczej i politycznej na świecie,.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 21:10:58

Jak długo jeszcze ludzie dadzą się kupić za nędzne datki i obiecanki bez pokrycia. Czy w naszym społeczeństwie brak jest ludzi którzy są odpowiedzialni za to co mówią i robią i mają przede wszystkim kulturę osobistą i honor.??? To co jest przedstawiane i obiecywane przez dobrą zmianę jest w praktyce nie zrozumiałe i nie do przyjęcia w obecnej sytuacji finansowej kraju i polityce jako członek unii europejskiej i w działalności gospodarczej i politycznej na świecie,.

Idź z koniem podyskutuj.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 21:25:52

Cały pisior

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:41:45

Rządzą już 4 lata i nic jeszcze nie zbudowali. Tylko ble.ble i rozdawanie naszych pieniędzy

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:52:12

Rozdawnictwo pis-u dobije małe polskie firemki których nie stać płacić  4000 zł na pracownika i drakońska podwyżka składek ZUS i całą masę podwyżek podatków będą musieli zwalniać pracowników i zwijać interes, zostaną tylko wielkie korporacje na rynku 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:47:53

z pisiorami nie ma co gadac.. poprostu nie glosujemy i wypad z włoszczowy

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:08:29

Od razu widać, że dysponujesz dużą władzą i możliwościami. Tylko pozazdrościć i aż strach pomyśleć jaki los zgotujesz PISowi.

#36 ~stary ubek~

~stary ubek~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 16:22:09

Rządzą już 4 lata i nic jeszcze nie zbudowali. Tylko ble.ble i rozdawanie naszych pieniędzy

A co mieli zbudować ? a jeżeli chodzi o to rzekome rozdawnictwo 

naszych pieniędzy ,otóż to są również moje pieniądze ( wcale nie małe) i akceptuję wreszcie sprawiedliwy podział. 

A jeżeli chodzi  o te ble.ble  to wątpię czy ktoś tobie dorówna .

#37 ~stary ubek~

~stary ubek~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 16:24:00

Obyś z tej odwagi nie popuścił w majtory ,pajacyku malutki .

#38 ~stary ubek~

~stary ubek~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 16:36:56

Rozdawnictwo pis-u dobije małe polskie firemki których nie stać płacić  4000 zł na pracownika i drakońska podwyżka składek ZUS i całą masę podwyżek podatków będą musieli zwalniać pracowników i zwijać interes, zostaną tylko wielkie korporacje na rynku 

Wystarczy tylko dokładniej  zapoznać  się z propozycjami wyborczymi PiS-u  a nie tylko słuchać TVN i tym podobnych wynalazków .  Ja właśnie jestem jednym z tych o których tak się martwisz   i według tych zapowiedzi będę płacił mniej to znaczy od dochodu netto jednak nie więcej  niż obecnie  a obecnie czy mam dochód czy nie muszę bulić 1300 zł .z kawałkiem . 

Czy byłbyś łaskaw wymienić  kilka z masy proponowanych podwyżek podatku dla mikro przedsiębiorców ,jestem tym zainteresowany ,będę miał okazję podjąć decyzję w pażdzierniku, niecierpliwie czekam.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 16:39:18

Miałem głosować a PiS-przejrzałem na oczy po obejrzeniu filmu Polityka

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:15:18

Miałem głosować a PiS-przejrzałem na oczy po obejrzeniu filmu Polityka

Brak twojego głosu, to tragedia dla PISu. I co teraz będzie ? Ja też przejrzałem na oczy i zagłosuję na PiS.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych