Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Obiecanki na,konwencji PiS

42 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 17:37:31

Na ostatniej konwencji PiS był dalszy ciąg obietnic w zasadzie bez pokrycia w rzeczywistości. Suweren jeżeli nie pomyśli i wybierze tych co obiecują to srodze się zawiedzie. Faktycznie to ci którzy są przedstawieni jako kandydaci do parlamentu to się nie nadają i nie mają żadnych predyspozycji aby zostali wybrani,im zależy tylko na kasie dla siebie i najbliższych. Ostatnie lata obecnej ,dobrej zmiany, chyba dały ludziom dużo do myślenia i zastanowienia się nad tym co się dzieje w kraju i jak nasz kraj jest szanowany w unii europejskiej i światowej polityce. . Dalsze roztrząsanie tego tematu bez dogłębnej analizy obecnej sytuacji w kraju jest bezsensowne, wystarczy zaapelować o rozsądek w społeczeństwie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 19:55:04

Na ostatniej konwencji PiS był dalszy ciąg obietnic w zasadzie bez pokrycia w rzeczywistości. Suweren jeżeli nie pomyśli i wybierze tych co obiecują to srodze się zawiedzie. Faktycznie to ci którzy są przedstawieni jako kandydaci do parlamentu to się nie nadają i nie mają żadnych predyspozycji aby zostali wybrani,im zależy tylko na kasie dla siebie i najbliższych. Ostatnie lata obecnej ,dobrej zmiany, chyba dały ludziom dużo do myślenia i zastanowienia się nad tym co się dzieje w kraju i jak nasz kraj jest szanowany w unii europejskiej i światowej polityce. . Dalsze roztrząsanie tego tematu bez dogłębnej analizy obecnej sytuacji w kraju jest bezsensowne, wystarczy zaapelować o rozsądek w społeczeństwie.

Nadajesz się na polityka. Mówisz długo i to co ci pasuje. A życie jest, jakie jest suwerenie.  PiS i tak wygra, a dlatego, gdyż nie ma realnego i dobrego przeciwnika niestety.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:11:37

Nadajesz się na polityka. Mówisz długo i to co ci pasuje. A życie jest, jakie jest suwerenie.  PiS i tak wygra, a dlatego, gdyż nie ma realnego i dobrego przeciwnika niestety.

Nieszczęście dla POLSKI

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:19:01

Prawdziwym nieszczęściem dla Polski jest istnienie antypolskich partii politycznych:

1. PO - unijnej agentury.

2. PSL - organizacji przestępczej.

3. SLD - zbieraniny komunistów i zboczenców

Ewentualne rządy powyższej kliki byłyby TRAGEDIĄ dla Polaków i kpiną ze zdrowego rozsądku.

#5 ~Bóg ma zawsze rację~

~Bóg ma zawsze rację~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:22:35

Od powietrza, głodu, ognia i wojny zachowaj nas Panie !
Od rządów PO, PSL, SLD i "tęczowej zarazy" wybaw nas Panie !

#6 ~stary ubek~

~stary ubek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 21:21:15

Ostatnie lata obecnej ,dobrej zmiany dały ludziom nie tylko dużo do myślenia , ale również poprawę życia , zrozumieli że jest ktoś kto jeżeli obiecuje to  się z tego wywiązuje . Spadek bezrobocia (rynek pracownika) , to tylko jeden  z aspektów   lepszego funkcjonowania.  Dalsze roztrząsanie tego tematu nawet bez dogłębnej analizy obecnej sytuacji  w kraju jest bezsensowne ,każdy nawet średnio rozgarnięty  człowiek widzi kolosalną różnicę  poziomu życia i pewnie ze strachem myśli o powrocie poprzedniej  ekipie a że lewactwo z Francem Timmermansem jako pomocnikiem  stara się szkodzić interesom  naszego kraju tylko dlatego że suweren dał im   kopa  i pozbawił ich koryta . 

Jestem  pełen podziwu dla roztropności elektoratu ,który żyje tu i widzi efekty obecnie rządzących a pohukiwania tzw. elity ma po prostu w du*** ,BRAWO tak trzymać .

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 22:19:38

Od rządów PO, PSL, SLD i "tęczowej zarazy" wybaw nas Panie !

Zawsze się zstanawialem o co kaman z tym powietrzem?To zznaczy życie na bezdechu?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 07:52:47

Ostatnie lata obecnej ,dobrej zmiany dały ludziom nie tylko dużo do myślenia , ale również poprawę życia , zrozumieli że jest ktoś kto jeżeli obiecuje to  się z tego wywiązuje . Spadek bezrobocia (rynek pracownika) , to tylko jeden  z aspektów   lepszego funkcjonowania.  Dalsze roztrząsanie tego tematu nawet bez dogłębnej analizy obecnej sytuacji  w kraju jest bezsensowne ,każdy nawet średnio rozgarnięty  człowiek widzi kolosalną różnicę  poziomu życia i pewnie ze strachem myśli o powrocie poprzedniej  ekipie a że lewactwo z Francem Timmermansem jako pomocnikiem  stara się szkodzić interesom  naszego kraju tylko dlatego że suweren dał im   kopa  i pozbawił ich koryta . 

Jestem  pełen podziwu dla roztropności elektoratu ,który żyje  tu i widzi efekty obecnie rządzących a pohukiwania tzw. elity ma po prostu w du*** ,BRAWO tak trzymać .

Wychwalasz tutaj dobre zarządzanie przez pis, czy u nas w powiecie też?.............................Na pis to głosują ci co nie pracują! Bezrobocie jest mniejsze bo tacy jak ja, zostali zmuszeni do emigracji w poszukiwaniu chleba

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 09:32:57

Jednak są ludzie którzy logicznie myślą,nie obrażają innych użytkowników, mają swoje zdanie i umieją go uzasadnić . Gość w pierwszym wpisie napisał prawdę,że brak jest kandydatów o odpowiednich predyspozycjach do parlamentu,dotyczy to wszystkich partii politycznych które aby dostać się do przysłowiowego ,,koryta,, obiecują wszystko co tylko społeczeństwo by chciało, a powtarzane wielokrotnie obietnice ,,głupi to kupi,, jak powiedział jeden klasyk.

#10 ~stary ubek~

~stary ubek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 10:08:28

Wychwalasz tutaj dobre zarządzanie przez pis, czy u nas w powiecie też?.............................Na pis to głosują ci co nie pracują! Bezrobocie jest mniejsze bo tacy jak ja, zostali zmuszeni do emigracji w poszukiwaniu chleba

Co masz na myśli ,mówiąc o zarządzaniu w powiecie ,konkrety proszę ? ja też mogę ci zarzucić populizm czy głupotę nie uzasadniając tej tezy ,prawda .

Powtarzasz slogany głoszone przez pożal się Boże ekspertów czy celebrytów jakoby elektorat PiS-u to osoby nie pracujące ,może posłużę się swoim przykładem otóż prowadzę działalność gospodarczą ,zatrudniam ludzi ,nieżle prosperuję i mam moc znajomych ,ludzi  bardzo operatywnych ,którzy myślą i głosują podobnie ,więc twoją tezę można odłożyć do lamusa. 

Mówisz że tzw. wyjazd za chlebem zmniejszył bezrobocie ( około miliona osób z Ukrainy zasila nasz rynek) ,pewnie masz rację ,ale widocznie  byłeś słabym słuchaczem  liberalnej doktryny twoich ulubieńców by swoje sprawy brać w swoje ręce . No i okazało się że Ty sobie z tym nie poradziłeś i wybrałeś  emigrację zarobkową ja zwolennik obecnie rządzących zaryzykowałem  i jest ok. Dlatego proszę o nie posiłkowaniu się takimi pogardliwymi stwierdzeniami o elektoracie PiS  ja też mógłbym powiedzieć o tobie że brakło rozumku i wybrało się zmywak ,co zapewnie jest nieprawdą 

pozdrawiam.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 10:13:27

Festiwal obietnic trwa,gdy zbliża się termin wyborów,to ilość i wysokość obietnic dla poszczególnych grup społecznych wygłaszanych na konwencjach wyborczych przez liderów i ich klakierów jest coraz większą i trudna do ogarnięcia przez myślącego trzeźwo człowieka. Zastanawiające jest tylko skąd będzie kasa na te wszystkie obietnice,myślę że w pierwszej kolejności to będzie dla tych co obiecują i ich najbliższych, przykładów na takie sytuacje w dobrej zmianie jest dużo ,że wymienianie ich jest zbyteczne.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 10:43:28

Od rządów PO, PSL, SLD i "tęczowej zarazy" wybaw nas Panie !

Dużo Ci płacą

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 11:46:01

Prawdziwym nieszczęściem dla Polski jest istnienie antypolskich partii politycznych:

1. PO - unijnej agentury.

2. PSL - organizacji przestępczej.

3. SLD - zbieraniny komunistów i zboczenców

Ewentualne rządy powyższej kliki byłyby TRAGEDIĄ dla Polaków i kpiną ze zdrowego rozsądku.

dlaczego nie podoba Ci się klepanie po plecach swego partnera przez całuśnego Biedronia?

dlaczego nie podoba Ci się wyniosły wzrostem Kamysz który klepnął bez problemu wyższy wiek emerytalny?

dlaczego nie podoba Ci się szczerzy uśmiech Schetyny który poleciał do Timenmarsa ze skargą na Polskę?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 14:43:14

Festiwal obietnic trwa,gdy zbliża się termin wyborów,to ilość i wysokość obietnic dla poszczególnych grup społecznych wygłaszanych na konwencjach wyborczych przez liderów i ich klakierów jest coraz większą i trudna do ogarnięcia przez myślącego trzeźwo człowieka. Zastanawiające jest tylko skąd będzie kasa na te wszystkie obietnice,myślę że w pierwszej kolejności to będzie dla tych co obiecują i ich najbliższych, przykładów na takie sytuacje w dobrej zmianie jest dużo ,że wymienianie ich jest zbyteczne.

Ten kraj nigdy nie wyjdzie z biedy ponieważ :1) Nie produkujemy niczego co moglibyśmy eksportować, zero technologii     ( przeznaczamy bajońskie kwoty na IPN a  na PAN śladowe ilości)........wszystkie firmy są Niemieckie albo Amerykańskie. 2) Dogonienie Niemiec nie jest możliwe ponieważ oni cały czas mają nadwyżki budżetowe a dodatkowo cały czas mocno idą w rozbudowę robotyki i automatyki, u nas to nie istnieje. 3)Ten kraj jest kolonią w którym szuka się urojonych wrogów!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 14:51:22

Jestem  pełen podziwu dla roztropności elektoratu ,który żyje tu i widzi efekty obecnie rządzących a pohukiwania tzw. elity ma po prostu w du*** ,BRAWO tak trzymać .

Polska to nie jest kraj dla inteligentnych ludzi

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 15:26:18

Różnicę widać,szczególnie przy kasie oraz w opłatach

#17 ~stary ubek~

~stary ubek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 15:46:51

Polska to nie jest kraj dla inteligentnych ludzi'

Ale mnie rozbawiłeś! ,pewnie ty "zaliczasz" się do tej elity i jesteś zmuszony wybrać się na zmywak a tam potrzebują oj potrzebują tak inteligentnych .

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:29:50

Ale mnie rozbawiłeś! ,pewnie ty "zaliczasz" się do tej elity i jesteś zmuszony wybrać się na zmywak a tam potrzebują oj potrzebują tak inteligentnych .

Czy stary ubek jest  nieinteligentny, skoro  wszystko zło tak zachwala?

#19 ~stary ubek~

~stary ubek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 17:33:41

Czy stary ubek jest  nieinteligentny, skoro  wszystko zło tak zachwala?

Zło jest pojęciem  względnym ,to  co dla ciebie jest złem dla mnie akceptowalnym (czyt.dobrem) a czy brak mi inteligencji , nie mnie to osądzać , choć myślę że nie odbiegam od średniej .

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 19:11:07

Zło jest pojęciem  względnym ,to  co dla ciebie jest złem dla mnie akceptowalnym (czyt.dobrem) a czy brak mi inteligencji , nie mnie to osądzać , choć myślę że nie odbiegam od średniej .

Czy widział ktoś inteligentnego ubeka na dodatek jeszcze starego?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych