Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~terefere~

~terefere~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2009 - 16:03:12

brawa dla tego kaplana taki trzeba wiecej,pozdrawiam z Panem Bogiem

#2 ~CC~

~CC~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 13:34:40

Dołączona grafika
I wszystko na temat :D

#3 ~bella~

~bella~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 11:39:37

Oby wszyscy mówili o seksie tak jasno i pięknie! Bo to jet piękne wierzę w to! Za miesiąc ślub:)

Dla tych , którzy obrażają Autora - to zachowanie żałosne! Można mieć inne zdanie i nie obrażać innych...

#4 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 10:29:53

Szukałam odpowiedzi na moje wątpliwościi tutaj je znalazłam. Dziękuję Bogu za takich księży!!!. Dziękujęz zat ąs tronkę.

#5 ~franek~

~franek~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 17:39:59

A sex analny jest grzechem ?

#6 ~Mrozu~

~Mrozu~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 20:21:44

Przyznam się że często podchodzę szorstko do niektórych nauk głoszonych przez Kościół Katolicki ale dziś naprawde zaskoczył mnie ten artykuł. Ciesze się że w dzisiejszym swiecie jest jeszcze paru księży którzy potrafią rozmawiać z ludźmi na poziomie czasów w jakich żyjemy. Większość księży to idealne kopie wzorców które zostały stworzone w ubiegłym stuleciu,nie potrafią oni podejść ze zrozumieniem a przykładowo strefe SEXU traktują jako temat tabu. Mam nadzieje że się to zmieni...

Pozdrawiam

#7 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 21:59:40

Tylko pytanie... skąd pewność, że jest to NAPRAWDĘ KSIĄDZ i w dodatku katolicki... bo z katolicką nauką niewiele ma wspólnego

#8 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 09:55:40

Tylko pytanie... skąd pewność, że jest to NAPRAWDĘ KSIĄDZ i w dodatku katolicki... bo z katolicką nauką niewiele ma wspólnego

Bo jest po święceniach kapłańskich. Masz w tytule "O. Ksawery Knotz...". A tytuł ojca otrzymują wyłącznie bracia zakonni po święceniach kapłańskich. Więc jest katolickim duchownym. Ale widzę, że łatwo mówić o czyjejść wiedzy na temat nauki Kościoła, podczas gdy własną ma się płytką jak kałuża.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 10:12:09

Szukałam odpowiedzi na moje wątpliwościi tutaj je znalazłam. Dziękuję Bogu za takich księży!!!. Dziękujęz zat ąs tronkę.

Wszystkie odpowiedzi na Twoje wszystkie wątpliwości masz w Ewangelii i w sobie. Nie watro iść na łatwiznę, słuchając wątpliwej wiedzy jakiegoś kapłana, bo cena za to jest za wysoka, świętokradztwo i wieczne potępienie.

#10 ~Antoś~

~Antoś~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 17:53:12

A sex analny jest grzechem ?

Franku, jeśli go uprawiasz z kolegą to nie jest grzechem! :wub:

#11 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 14:25:28

Nie ma sie z czego cieszyć ze tak napisał ten "ala kapłan" on z wiarą nie ma nic wspolnego wypisujac takie bzdury sprzeczne z wiarą. Tragedia dosłownie a ci ktorzy chca w te bajki wierzyc to i szybko uwierzą

#12 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 22:09:36

18 niech źródło twe świętym5 zostanie,
znajduj radość w żonie młodości.
19 Przemiła to łania i wdzięczna kozica,
jej piersią upajaj się zawsze,
w miłości jej stale czuj rozkosz!
Prz 5:18, 19

#13 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 14:16:19

Czy przez sex analny można zajść w ciąże ?

#14 ~Mat~

~Mat~
  • Goście

Napisano 27 maj 2017 - 23:15:53

Jeśli, ktoś ma wątpliwości, czy sex oralny jest grzechem, to znaczy, że z jego sumieniem jest wszystko w porządku. Kim jest ksiądz, żeby dawać zezwolenie na grzech? 
Usta mają być czyste, kiedy przyjmujemy do nich Pana Jezusa. Szczotka i pasta do zębów to za mało.

#15 ~sexuolog amator~

~sexuolog amator~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 11:49:13

Czy przez sex analny można zajść w ciąże ?

Można, jeśli będzie jakiś prześwit (dziurka) między jelitem a pochwą. No i wtedy, kiedy męska śmietanka wypłynie z jelita na srom. Wtedy plemniki znajda swoja drogę. 

#16 ~julua~

~julua~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 23:44:43

Jeśli, ktoś ma wątpliwości, czy sex oralny jest grzechem, to znaczy, że z jego sumieniem jest wszystko w porządku. Kim jest ksiądz, żeby dawać zezwolenie na grzech? 
Usta mają być czyste, kiedy przyjmujemy do nich Pana Jezusa. Szczotka i pasta do zębów to za mało.

A usta, które dotykają ciała ukochanego stają się brudne? Kto tak powiedział? Seks jest czymś brudnym dla Ciebie? Ludzkie ciało jest czymś brudnym? Czasem komunię bierze się najpierw do ręki, ręka, która pieściła ciało ukochanego jest brudna? Niby dlaczego? Kto dał Ci prawo do głoszenia takich teorii?

#17 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2017 - 13:35:32

Według mnie to ksieza są troche zacofani bo uważają ze przez milosc francuską nie mozna sobie sprawic dziecka w taki sposob ktory nie jest naturalny a ja osobiscie uwazam ze czlowiek jak sie zapyla w taki czy inny sposob to co za roznica praktycznie zadna to tak jakby kwiat sie zapylil przez silny wiatr a nie przez pszczołę wazne jest ze kwiat sie rozmnozyl a to jakie sposoby akceptuje kosciol katolicki to musialby troche blizej poznac przypadkowosc bo jak sie niechcąco wezmie sperme na usta to mozna tak samo zajsc w ciaze i nikt nie wyklucza ze pyłek nie jest taki sam 

#18 ~Aslan~

~Aslan~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 17:47:05

Jak może wypowiadać na temat sexu osoba, które sexu nie doświadczyła.

#19 ~homo niewiadomo~

~homo niewiadomo~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 17:11:54

Otóż to, księża na ten temat w ogóle nie powinni się wypowiadać, no najwyżej na temat homoseksualizmu.  :blush:

#20 ~homo niewiadomo~

~homo niewiadomo~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 17:13:16

Otóż to, księża na ten temat w ogóle nie powinni się wypowiadać, no najwyżej na temat homoseksualizmu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych