Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

104 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~glina~

~glina~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 20:33:39

Kiedy przesłuchuje się sprawców przestępstw od nienawiści,wszystko jedno czy na tle etnicznym,rasowym czy religijnym,oni zawsze zachowują się tak samo.Najpierw są zdziwieni:"jak to?Ja dostaję za coś takiego zarzuty?"Kiedy odpowiadam: tak proszę Pana,tak nie wolno,to jest przestępstwo" są oburzeni:"Ale jak to,przecież ja ma prawo do wyrażania własnych poglądów! Kiedy odpowiadam"to co Pan powiedział,nie jest wyrażeniem poglądów,tylko nienawiścią wobec drugiego człowieka,to jest karalne" odpowiadają,że są patriotami,że Polska jest tylko dla Polaków. Ci wszyscy sprawcy mają jedną wspólną cechę: bardzo niskie wykształcenie. Myślę sobie tak: politycy manipulują ludźmi,bo taki mają zawód,działają na emocjach,bo tak najłatwiej zdobyć popularność,ale my przecież możemy się przed tym bronić,mamy przecież własny rozum.Im lepiej będzie nasze społeczeństwo wykształcone,tym łatwiej obroni się przed robieniem sobie sieczki z mózgu. Możemy się obronić przed świrami. Róbmy tak,żeby było ich jak najmniej,czyli dbajmy o edukację. Człowiek słabo wykształcony jest bardziej podatny na głupoty,niż ten,który się uczył i nie da sobie tak łatwo wcisnąć kitów. Może zamiast uchodźcami należy straszyć Polaków brakiem wykształcenia.Psychicznie chory zawsze się znajdzie,nie mamy na to wpływu. Morderca Adamowicza zaplanował swój czyn. Mi osobiście nie analogia z Narutowiczem,tylko z Breivikiem z Norwegii. Zarówno Breivik jak i morderca Adamowicza mieli jeden cel:zabłysnąć w świetle kamer,nawet za cenę spędzenia reszty życia w więzieniu. Przerażające,ale na nawiedzonych świrów tak działają media. Tylko,czy to oby tylko wina samych mediów i osób publicznych. Przecież to my tworzymy media,decydujemy co chcemy oglądać i to my wybieramy ludzi,którzy reprezentują nas publicznie. Za mało aktywny jest też Kościół. Przestał walczyć o człowieka,bo sam ma problemy,których nie rozwiązywał przez lata. Nie każdy potrafi sam odróżnić dobro od zła,a kiedy dostaje zarzuty jest już za późno.Za późno dla nas wszystkich.

#102 ~babcia~

~babcia~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 15:32:45

fajny awans- zomol od tuptania po placu i zabierania kazdej premii jakiej tylko się da policjantom np za brak na chwile czapki na głowie... i taki pacjent ma rzadzić całym granizonem,skandal !

#103 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 01:58:40

Po 15 latach został dowódcą Oddziału.... Niezły żagiel za plecami

#104 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 11:12:05

Jak zwykle.Ukończył najłatwiejszy kierunek studiów z możliwych. Typowy komendant polskiej policji.

#105 ~Żanpoltu~

~Żanpoltu~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 21:01:28

Po 15 latach został dowódcą Oddziału.... Niezły żagiel za plecami

Nazwisko Dziwisz coś Ci mówi?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych