Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

104 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 07:22:23

Emeryt pisze, że Ten Człowiek po 4 latach stał się oficerem.... i nie wiem czy dobrze rozumiem ale chyba nawet jakimś dowódcą. Hm, to już może wiele sugerować. Każdy uczciwy policjant, który zaorał się na śmierć w tej firmie, a po 25 latach roboty jedynie czego się dorobił to stopnia aspiranta i 5 tej grupy, dopowie sobie wiele.   Nie wiem jak jest w innych jednostkach policyjnych. Nie wie jak było w jednostkach w których On robił karierę. Ale wiem jak było w tej w której ja pracowałem i mam powody sądzić, że zostanie oficerem (w mojej jednostce) na stanowisku dowódczym po 4 latach pracy nie było możliwe. Taka sztuka udawała się tylko ludziom z "POTĘŻNYM POPARCIEM", które niczym spychacz usuwało z pod nóg kłody i głazy torując gładką drogę do przyszłej kariery. Cóż taka policja ..... 

I teraz wiadomo dlaczego 01 KWP od wielu lat nie pochodzi z Kielc. Gdyby ktoś taki został to pewnie zostałby "zagryziony" przez drugą część niezadowolonych z takiego wyboru. 

Ciekawe czy autor tego postu zna osobiście lub służył razem z nowym 01? 

To że poszedł do Szczytna po 4 latach służby wcale nie oznacza "obciążenie genetyczne" . 

W OPP Kielce też są policjanci którzy przed ukończeniem 5 lat poszli do Szczytna. 

A ja znam wielu policjantów z 25 letnim stażem, którzy tylko narzekają jak im źle i nikt ich nie docenia - ale żeby dać coś od siebie to nie.

Zresztą teraz będzie już tylko gorzej bo współczesna młodzież w ogóle ma inne priorytety, które są zawarte m.in. na portalach społecznych.  

#42 ~glina~

~glina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:03:58

Tak,to prawda,współczesna młodzież jest inna i nie będzie brała udziału w ogłoszonych przez generałów konkursach na najlepszy anonim. Starzy policjanci też nie będą inwigilować młodych,bo pan generał każe.W tej pogoni za kasą i przymilaniu się politykom zapomniano o honorze i etosie policyjnym. Policjanci są przerażeni poziomem lizusostwa,brakiem jakiegokolwiek wstydu. Jeden generał wszczyna drugiemu generałowi dyscyplinarkę i to za co?Za skandaliczną wypowiedź uderzającą w niezależność policji i jej apolityczność. To taki przykład idzie z góry? Kogo chcecie inwigilować?100tys policjantów?Już sam fakt,że policjanci biegają do mediów i proszą o pomoc posłów świadczy o tym,że wewnętrzne wydziały kontrolne policji nie spełniają swojej funkcji. Wszyscy piszą na wszystkich anonimy,zastraszają się nawzajem,inwigilują się i wszystko wychodzi na zewnątrz.Tak nie powinno być.

#43 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:07:45

Tak,to prawda,współczesna młodzież jest inna i nie będzie brała udziału w ogłoszonych przez generałów konkursach na najlepszy anonim. Starzy policjanci też nie będą inwigilować młodych,bo pan generał każe.W tej pogoni za kasą i przymilaniu się politykom zapomniano o honorze i etosie policyjnym. Policjanci są przerażeni poziomem lizusostwa,brakiem jakiegokolwiek wstydu. Jeden generał wszczyna drugiemu generałowi dyscyplinarkę i to za co?Za skandaliczną wypowiedź uderzającą w niezależność policji i jej apolityczność. To taki przykład idzie z góry? Kogo chcecie inwigilować?100tys policjantów?Już sam fakt,że policjanci biegają do mediów i proszą o pomoc posłów świadczy o tym,że wewnętrzne wydziały kontrolne policji nie spełniają swojej funkcji. Wszyscy piszą na wszystkich anonimy,zastraszają się nawzajem,inwigilują się i wszystko wychodzi na zewnątrz.Tak nie powinno być.

A jak?Niech  pracują jak trzeba to nikt na nikogo niebędzie donosił,że robi coś żle.Dibry glina niepowinien się niczego bać,oile ma sam czyste sumienie.

#44 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:16:03

A jak?Niech pracują jak trzeba to nikt na nikogo niebędzie donosił,że robi coś żle.Dibry glina niepowinien się niczego bać,oile ma sam czyste sumienie.

"nie" z czasownikami pisze się oddzielnie.To jest byk ortograficzny,za który powinien pan oblać maturę,ale w technikum zawodowym umiejętności poprawnego pisania nie wymagano.Jak pan zostanie generałem,to niech pan samodzielnie niczego nie pisze,tylko dyktuje sekretarce,bo wstyd pan policji przyniesie.

#45 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:29:40

Tak błąd.Przez niego nie potrafisz wyciągnąć sensu z wypowiedzi?Przeczytaj inne posty bez błędów i powiedz szczerze kto tu komu przynosi wstyd.Sami sobie przynosicie tym kim jesteście wypowiadając się w ten sposób o innych,których nie znacie.Zresztą pies cie.....

#46 ~glina~

~glina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:36:58

Przepraszam,a co dzisiaj oznacza "policjant,który dobrze pracuje?" Czyli co robi? Donosi na innych policjantów i podlizuje się na każdym kroku przełożonym,sprzedaje się za judaszowe srebrniki?Nie każdemu sumiennie pozwala tak się zachowywać.Każdy chce awansować,ale nie za cenę zeszmacenia się. Policjanci potrzebują autorytetów moralnych,generałów odważnych,których nie złamie pierwszy lepszy polityk. Nie szanują nas,bo nie bronimy twardo naszych racji. Dlaczego w wojsku żaden generał nie ogłasza publicznie konkursu na najlepszy anonim? Bo ich generałowie mają trochę inne CV.U nich są jasne zasady,kto jest wysyłany na oficerkę,a kto nie. Liczy się wykształcenie. To dlatego mają kadrę,która się publicznie nie kompromituje. Jeżeli główny wreszcie się postawi i wyjdzie zwycięsko z konfrontacji z generałem z Białegostoku to 100tys policjantów będzie nosiło go na rękach,ale tak się nie stanie.Diabli wiedzą czy ta dyscyplinarka,to tylko tak dla picu,żeby uspokoić nastroje w policji.Mamy bardzo poważny kryzys autorytetów moralnych w policji. Policjanci to są ludzie szczególni,mają szczególną wrażliwość na honor. Jeżeli się policjantom odbierze honor,to policja się zawali. Na cito potrzebne jest silne przywództwo. Silne kwalifikacjami,wykształceniem,doświadczeniem,odwagą cywilną. Generał to jest ktoś kto broni policjantów,a nie polityków.

#47 ~glina~

~glina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:58:42

Tak błąd.Przez niego nie potrafisz wyciągnąć sensu z wypowiedzi?Przeczytaj inne posty bez błędów i powiedz szczerze kto tu komu przynosi wstyd.Sami sobie przynosicie tym kim jesteście wypowiadając się w ten sposób o innych,których nie znacie.Zresztą pies cie.....

Pana agresja słowna,na którą Pan sobie pozwala nie świadczy o Panu najlepiej. Nie tylko nie tylko potrafi Pan pisać bez byków ortograficznych,ale ma Pan bardzo niski poziom dyskusji.Nie miał się Pan gdzie tego nauczyć?Cóż Pana problem,nie mój. Pana umiejętność czytania ze zrozumieniem jest na tak samo żenującym poziomie jak Pana ortografia.Takie określenia jak"pies ci.." w domyśle:mordę lizał,to właśnie poziom,który Pan sobą reprezentuje.Jest Pan oficerem,a zachowuje się jak zwykły prostkach.Nie muszę znać osobiście przełożonych.Nawet tego nie chcę.Oni wydają mi polecenia,ja je wykonuje.Nie chcę poznawać ich osobiście,czytać ich CV,bo po co?Żeby się przestraszyć?Wiadomo jak ludzie są selekcjonowani na oficerkę.Każdy to wie. W tym konkretnym przypadku podano CV Pana generała.Uważam,że jest bardzo słabe i proszę nie atakować też autora artykułu. Napisał to co miał.Osobiste predyspozycje są ważne.Nie każdy nadaje się na stanowisko kierownicze i żadne tytuły tu nie pomogą,ale generał to już raczej powinien mieć lepsze wykształcenie od sierżanta. Tyle.Teraz może Pan wyzywać ile Pan chce.Jak Pan zauważył,ja nie zwracam się do Pana na per "ty". To jest ta różnica między nami Panie oficerze. Zna Pan osobiście Pana generała,to niech Pan napisze o nim coś mądrego,czego nie wiemy. Tylko proszę:niech Pan korzysta ze słownika ortograficznego.Jeżeli Pan tego nie zrobi,posterunkowi będą się z Pana śmiać,Pan się będzie wściekał i dyskusja zejdzie na boczne tory.Proszę dbać o formę swojej wypowiedzi i kulturę osobistą,w końcu jest Pan oficerem. Ludzie patrzą.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:03:15

Spieszcie się poznawać 01 KWP bo tak szybko odchodzą. 

Ilu policjantów poznało swoich komendantów wojewódzkich? Z którym tak na luzie mogli porozmawiać? 

Z tym jako funkcjonariusz zgadzam się w 100% "Policjanci to są ludzie szczególni,mają szczególną wrażliwość na honor. Jeżeli się policjantom odbierze honor,to policja się zawali" - zapewniam, że tacy jeszcze są (tylko przyćmili ich właśnie lizusy i ci ze złamanym kręgosłupem, którzy poszli na skróty" )

#49 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:14:27

Dobry to taki,który rzetelnie pracuje (nie tylko w stadystykach).Powinien też mieć podobne podejście do wartości,które cenisz i Ty...Co do donosów to zależy czego one dotyczą i czemu (komu) mają one służyć.Szacuneczek.

#50 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:20:31

Pana agresja słowna,na którą Pan sobie pozwala nie świadczy o Panu najlepiej. Nie tylko nie tylko potrafi Pan pisać bez byków ortograficznych,ale ma Pan bardzo niski poziom dyskusji.Nie miał się Pan gdzie tego nauczyć?Cóż Pana problem,nie mój. Pana umiejętność czytania ze zrozumieniem jest na tak samo żenującym poziomie jak Pana ortografia.Takie określenia jak"pies ci.." w domyśle:mordę lizał,to właśnie poziom,który Pan sobą reprezentuje.Jest Pan oficerem,a zachowuje się jak zwykły prostkach.Nie muszę znać osobiście przełożonych.Nawet tego nie chcę.Oni wydają mi polecenia,ja je wykonuje.Nie chcę poznawać ich osobiście,czytać ich CV,bo po co?Żeby się przestraszyć?Wiadomo jak ludzie są selekcjonowani na oficerkę.Każdy to wie. W tym konkretnym przypadku podano CV Pana generała.Uważam,że jest bardzo słabe i proszę nie atakować też autora artykułu. Napisał to co miał.Osobiste predyspozycje są ważne.Nie każdy nadaje się na stanowisko kierownicze i żadne tytuły tu nie pomogą,ale generał to już raczej powinien mieć lepsze wykształcenie od sierżanta. Tyle.Teraz może Pan wyzywać ile Pan chce.Jak Pan zauważył,ja nie zwracam się do Pana na per "ty". To jest ta różnica między nami Panie oficerze. Zna Pan osobiście Pana generała,to niech Pan napisze o nim coś mądrego,czego nie wiemy. Tylko proszę:niech Pan korzysta ze słownika ortograficznego.Jeżeli Pan tego nie zrobi,posterunkowi będą się z Pana śmiać,Pan się będzie wściekał i dyskusja zejdzie na boczne tory.Proszę dbać o formę swojej wypowiedzi i kulturę osobistą,w końcu jest Pan oficerem. Ludzie patrzą.

A kto tu się podawał za oficera?Gdzie to Pan wyczytał?Ja tylko broniłem nowego szefa,a Pan wywnioskował,że to ja nim jestem.Nie dyskutuje z Panem bo niemam nato czasu,ani ochoty.Proszę czytać ze zroumieniem i nieoceniać nikogo,a jeśli już to najlepiej zacząć od siebie.

#51 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:21:18

A kto tu się podawał za oficera?Gdzie to Pan wyczytał?Ja tylko broniłem nowego szefa,a Pan wywnioskował,że to ja nim jestem.Nie dyskutuje z Panem bo niemam nato czasu,ani ochoty.Proszę czytać ze zroumieniem i nieoceniać nikogo,a jeśli już to najlepiej zacząć od siebie.

#52 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:43:08

Zatem przepraszam Pana za ten niefortunny zwrot,którym Pana uraziłem.Oczywiście świadczy to o mojej kulturze,a nie o pewnych wartościach,które mamy jednak podobne.Najwyrażniej żle się zrozumieliśmy,a ja jestem dość bezpośredni.Chodziło oto by przywitać człowieka z należytym szacunkiem,a nie tak jak zrobili to niektórzy forumowicze nieznając go tak naprawde.Proszę się postawić na jego miejscu.Zresztą .....Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:54:19

"nie" z czasownikami pisze się oddzielnie.To jest byk ortograficzny,za który powinien pan oblać maturę,ale w technikum zawodowym umiejętności poprawnego pisania nie wymagano.Jak pan zostanie generałem,to niech pan samodzielnie niczego nie pisze,tylko dyktuje sekretarce,bo wstyd pan policji przyniesie.

Pomimo, iż to cytat, to zdanie rozpoczynamy wielką literą, zaś po znakach interpunkcyjnych stawiamy spację. To tak gwoli ścisłości.

#54 ~CYRK Zaleswskich~

~CYRK Zaleswskich~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 13:18:59

Czyli jednak nie potraficie pisać nawet na komputerze. Znaki interpunkcyjne są dla Was kosmosem. Barany. 

#55 ~glina~

~glina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 13:55:49

Spoko,spoko nie uraził mnie Pan.Ja się tak łatwo nie obrażam,po prostu uważam,że mundur policyjny do czegoś zobowiązuje,zwłaszcza oficerski.Nadal uważam,że jest Pan oficerem,ale jeżeli pomoże to Panu jakoś wyjść z twarzą,to mogę udawać,że nie jest Pan oficerem i proszę pamiętać o jednym:jeżeli Pana przełożony jest tak dobry jak Pan mówi,to są się obroni,nie musi Pan go bronić.Obroni się swoją kompetencją i wiedzą,czego życzę jemu,Panu i nam wszystkim.Pozdrawiam. A teraz muszę kończyć,bo zaczynam pracę.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 14:28:10

Ten człowiek nic nie liznął roboty policyjnej bo po 4 latach służby w oddziałach prewencji został jego

dowódcą.Tak wynika z opisanego jego życiorysu.Żadnej praktyki tylko od razu na oficera.

Nie bo 4 tylko po 15 latach. Przeczytaj dobrze artykuł i komentuj.

#57 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 16:43:26

To świetny policjant, porządny i sprawiedliwy przełożony. Świetny fachowiec od tematów prewencyjnych. Gratuluję Panie Komendancie. Gratuluję Kielcom.

#58 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 22:41:16

Spoko,spoko nie uraził mnie Pan.Ja się tak łatwo nie obrażam,po prostu uważam,że mundur policyjny do czegoś zobowiązuje,zwłaszcza oficerski.Nadal uważam,że jest Pan oficerem,ale jeżeli pomoże to Panu jakoś wyjść z twarzą,to mogę udawać,że nie jest Pan oficerem i proszę pamiętać o jednym:jeżeli Pana przełożony jest tak dobry jak Pan mówi,to są się obroni,nie musi Pan go bronić.Obroni się swoją kompetencją i wiedzą,czego życzę jemu,Panu i nam wszystkim.Pozdrawiam. A teraz muszę kończyć,bo zaczynam pracę.

Tkwi Pan w wielkim błędzie biorąc mnie za oficera policji,ale jeśli tak Pan uważa to niech i tak będzie:)Ja jestem zwykłym obywatelem,który poprostu szanuje dobrych ludzi w tym i policjantów,którzy też nimi są przecież.Przypuszczam,że to właśnie mósiało wydać się Panu dziwne stąd ta pomyłka.Niemam nic wspólnego z tym Panem i wątpie bym kiedykolwiek miał,niepracuje na awans czy punkty.Był bym jednak daleki od oceniania tego Pana na podstawie fotki,czy treści artykółu napisanej przez półgłówków z ed.Gdybym miał ku temu okazje stanołbym również i w Pana obronie czy kogokolwiek innego,gdyby zaistniała sytuacja analogicznie podobna do zaistniałęj tu na forum.W takim razie miłej i efektownej pracy.p.s.a ja ciągle myślałem,że na komendzie jest internet...

#59 ~glina~

~glina~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 10:27:19

Rany Boskie!Panie oficerze z OPP! "Musiało"pisze się przez "u"zwykłe!!!.Człowieku przestań łżeć,że niby nie jesteś łoficerem OPP.Widać na kilometr.Po czym?Po poziomie słownictwa,po wulgaryzmach,po lizusostwie przełożonym,po kłamstwach. Wam powinno się oprócz kursu nauki posługiwania się sztućcami dodatkowo robić dyktanda w Szczytnie. Zamiast tytuły magistrów kupujcie sobie lepiej słownik ortograficzny. Przestać ściemniać matole i udawać cywila,bo zaczynasz mi prostaku działać na nerwy.Każdy cywil potrafi lepiej od ciebie.Jak można napisać"musiało"przez "ó" kreskowane!!!!!!!! Łoficerem jesteś na 1000%,cymbale!!;

#60 ~glina ma rację~

~glina ma rację~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 10:40:44

Zamiast kłamać dorób sobie wieczorowo jakąś szkołę. Musieć przez ó z kreską i "nie"z czasownikami razem to dno i dwa metry mułu.Tytuł magistra czy doktora może sobie każdy głupek kupić,ale pusto we łbie i tak dalej będzie miał. Podobnie jak Glina nie mam wątpliwości,że jesteś oficerem.Najpierw się wydzierasz jak burak,potem nie masz argumentów,potem kłamiesz,że nie jesteś oficerem.Po co to wszystko? Żeby kompleksy leczyć.Byłeś osłem w szkole,to teraz nadrabiaj swoje braki edukacji na poziomie podstawówki i nie ośmieszaj się dalej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych