Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

104 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~MAXIU~

~MAXIU~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 23:50:57

Skończą się może złote czasy dla złodzieji itp.

No np.dla tych co wysadzają nagminnie bankomaty w Kielcach.Pożyjemy zobaczymy.

#22 ~MM~

~MM~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 07:29:53

Wszyscy,którzy zastąpią ludzi tego b będą lepsi.Dosłownie każdy będzie lepszy.

Pierwszy MM. Kariera Nikodema Dyzmy.

#23 ~GOLAS!~

~GOLAS!~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 08:58:31

Może i menadżera wymieni? Cooo?

#24 ~Mewa~

~Mewa~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 09:07:39

Pozwalniałby dyrektor rodzinę, znajomków, których poprzyjmował on i poprzednik do biura i marketingu, zmniejszył administracje to kasa by się znalazła a co do pomieszczeń, to trzeba było w starej czesci ratunkowej pijaków przyjmowac

na pewno ten artykuł komentujesz???

#25 ~rocky~

~rocky~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 09:44:09

A w spadku po generale dostanie 8 niewykrytych "wysadzeń" bankomatów ! Rekord Polski i Europy jak się okazuje.No ale w nagrodę komendanci z Kielc dostają "kopa w górę " czyli nie liczy się skuteczność a układy !

#26 ~w~

~w~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 10:00:39

wymienić powiatowych trzeba

#27 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 10:32:20

A kogo to w ogóle obchodzi kto kim został ? Co za różnica jakie protegowane sługusy polityczne zasiadają na policyjnych stołkach ? Jaka to różnica dla szeregowego posterunkowego ? I tak nikomu w niczym w nie pomogą, tylko będą dokręcać śrubki, poprzeczkę wymagań podnosić, rozkradać nagrody zostawiając dla posterunkowego ochłapy i promować swoich pociotków. Po prostu kolejny, jakich wielu karierowicz na którego karierę i nagrody trzeba będzie tyrać. No, zastanówcie się ludziska, czy "wojewódzki" kiedykolwiek Wam w czymkolwiek pomógł ? Oni potrafię tylko bat nad głową zawiesić i stawiać wciąż większe wymagania przy jednoczesnym ograniczaniu sił i środków. Więc co za różnica jaki tam ekonom siedzi.

#28 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 10:33:30

A kogo to w ogóle obchodzi kto kim został ? Co za różnica jakie protegowane sługusy polityczne zasiadają na policyjnych stołkach ? Jaka to różnica dla szeregowego posterunkowego ? I tak nikomu w niczym w nie pomogą, tylko będą dokręcać śrubki, poprzeczkę wymagań podnosić, rozkradać nagrody zostawiając dla posterunkowego ochłapy i promować swoich pociotków. Po prostu kolejny, jakich wielu karierowicz na którego karierę i nagrody trzeba będzie tyrać. No, zastanówcie się ludziska, czy "wojewódzki" kiedykolwiek Wam w czymkolwiek pomógł ? Oni potrafię tylko bat nad głową zawiesić i stawiać wciąż większe wymagania przy jednoczesnym ograniczaniu sił i środków. Więc co za różnica jaki tam ekonom siedzi.

#29 ~Mommento mori~

~Mommento mori~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 11:03:33

A ja bym zaspokoił niczym nie pohamowaną rządzę władzy tych wszystkich protegowanych łoficerskich synusiów tatusia wciąż liżących polityczne tyłki w walce o stanowiska. Oni pragną władzy jak powietrza do życia. Dla władzy są gotowi "obciągnąć diabłu" byle by tylko zdobyć kolejną gwiazdeczkę na pagoniku i wyższe stanowisko. A wydłużyć im te ich pagoniki, nawalić na nich nawet po 1000 gwiazdeczek dla połechtania ich wybujałego ego. Obwiesić ich medalami niczym murzyńscy dyktatorzy, jak braknie miejsca na medale i gwiazdeczki to poprzypinać im je nawet na tyłku, nogawkach i do skarpetek, niech czują się ważni, bardzo ważni. Potem wysłać całe to towarzystwo w kosmos, każdemu przydzielić jedną planetę i nadać tytuł najgenaralniejszego z najgeneralnych super maszałków i nigdy ich już nie sprowadzić na ziemię. Niech by tak karmili się złudzeniami o swej wielkości i ważności z dala od ludzi uczciwych i normalnych, którym na co dzień zatruwają życie. Wyobraźcie sobie jak znormalniała by policja, jak wszystko było logiczne, normalne i uczciwe oraz i ile lepiej by się pracowało.     

#30 ~asdsfvsgv~

~asdsfvsgv~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 11:25:40

Nie znam chłopa ale z wyglądu trochę podobny do mojego dawnego komendanciny (już emeryt) co to zrobił karierę błyskawiczną od traktorzysty w kółku rolniczym do młodszego inspektora. A wystarczyło tylko mieć sąsiada odpowiedniej rangi i na odpowiednim stanowisku, zaprzyjaźnić się i regularnie zapraszać na grilla i wodę ognistą. Ale nie narzekałem, fajnie się z nim robiło, nie bardzo się znał a więc się nie wtrącał, tym bardziej, że rzadko był trzeźwy więc unikał wychodzenia ze swego pokoju. Jak zobaczyłem to zdjęcie to aż myślałem, że emeryta do służby przywrócili. Dopiero nazwisko mnie z błędu wyprowadziło. Hi, hi, hi.....

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 12:40:25

Od tego właśnie trzeba zacząć

#32 ~qrde~

~qrde~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 13:07:23

Tak oto podwładni witają swojego nowego przełożonego. Kim by nie był i co by nie zrobił,  to na pewno jest sługus, synek tatusia, przydupas itp. Wstyd służyć już w tej formacji bo facebook'owe pokolenie pierwszoliniowych posterunkowych z tytułami magistrów wszech-nauk, wie wszystko najlepiej i wstępując do Policji przygotowani są do objęcia intratnych stanowisk naczelników, komendantów i dowódców. Brawo dzieciaki, tak trzymajcie a sami we własnym moczu i kale się utopicie!!!!!

Ja tam będę staroświecki i nie polski i w przeciwieństwie do moich ujadających kolegów życzę Panie Komendancie, powodzenia na nowym stanowisku!!!

#33 ~Jk z Małopolski~

~Jk z Małopolski~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 17:54:39

Kielczanie - cieszcie się. Dostajecie zajeb.... go Gościa - fachowca, gliniarza a krwi i kości, z doświadczeniem. Gratulacje dla Komendanta Dzierżaka!

#34 ~lin~

~lin~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 19:32:06

Nic tu nie zrobi przyszedł po etat dodatek, stopień generała. A to co on wam p....li co tu nie narobi.To ja wam powiem nic nie zrobi będzie kontynuował ten marazm po poprzednikach. 

#35 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:57:44

Ten człowiek nic nie liznął roboty policyjnej bo po 4 latach służby w oddziałach prewencji został jego

dowódcą.Tak wynika z opisanego jego życiorysu.Żadnej praktyki tylko od razu na oficera.

#36 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:44:57

Emeryt pisze, że Ten Człowiek po 4 latach stał się oficerem.... i nie wiem czy dobrze rozumiem ale chyba nawet jakimś dowódcą. Hm, to już może wiele sugerować. Każdy uczciwy policjant, który zaorał się na śmierć w tej firmie, a po 25 latach roboty jedynie czego się dorobił to stopnia aspiranta i 5 tej grupy, dopowie sobie wiele.   Nie wiem jak jest w innych jednostkach policyjnych. Nie wie jak było w jednostkach w których On robił karierę. Ale wiem jak było w tej w której ja pracowałem i mam powody sądzić, że zostanie oficerem (w mojej jednostce) na stanowisku dowódczym po 4 latach pracy nie było możliwe. Taka sztuka udawała się tylko ludziom z "POTĘŻNYM POPARCIEM", które niczym spychacz usuwało z pod nóg kłody i głazy torując gładką drogę do przyszłej kariery. Cóż taka policja ..... 

#37 ~glina~

~glina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 00:48:58

Ukończył najłatwiejszy kierunek studiów. Karierę zrobił w OPP czyli horyzontu myślowe raczej niskie. To nie jest człowiek,który będzie zmieniał betonową policję,tylko robił co mu każą i nic ponadto.

#38 ~glina~

~glina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 01:10:21

Wstyd,żeby policjant obejmujący tak wysokie stanowisko był tak przeciętnie wykształcony i miał tak marną wiedzę i doświadczenie dochodzeniowo-śledcze. Czego uczą w OPP poza wydzieraniem się na policjantów i ich poniżaniem,chyba raczej niczego. Mentalność zamordyzmu i chamstwa.Już tutaj na publicznym portalu zaczynają się komentarze w stylu"zrobi porządek,bo stadko się rozbrykało".Podwładni to nie stado,a policja potrzebuje ludzi mądrych,odważnych,umiejących podjąć trudne,ale potrzebne,ważne decyzje. Ludzi,którzy nie wiedzą na odprawach jak trusie,bo za to są najszybsze i najwyższe awanse. Sierżant ma lepsze wykształcenie i doświadczenie policyjne niż ten człowiek i to nie jest ocenianie kogoś z góry,tylko ocenianie jego CV czyli dorobku zawodowego. Po czym niby kogoś oceniać jak nie po tym jaką uczelnie skończył,gdzie pracował,co w życiu osiągnął.

#39 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 04:01:06

Emeryt pisze, że Ten Człowiek po 4 latach stał się oficerem.... i nie wiem czy dobrze rozumiem ale chyba nawet jakimś dowódcą. Hm, to już może wiele sugerować. Każdy uczciwy policjant, który zaorał się na śmierć w tej firmie, a po 25 latach roboty jedynie czego się dorobił to stopnia aspiranta i 5 tej grupy, dopowie sobie wiele. Nie wiem jak jest w innych jednostkach policyjnych. Nie wie jak było w jednostkach w których On robił karierę. Ale wiem jak było w tej w której ja pracowałem i mam powody sądzić, że zostanie oficerem (w mojej jednostce) na stanowisku dowódczym po 4 latach pracy nie było możliwe. Taka sztuka udawała się tylko ludziom z "POTĘŻNYM POPARCIEM", które niczym spychacz usuwało z pod nóg kłody i głazy torując gładką drogę do przyszłej kariery. Cóż taka policja .....

#40 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 04:01:50

Emeryt pisze, że Ten Człowiek po 4 latach stał się oficerem.... i nie wiem czy dobrze rozumiem ale chyba nawet jakimś dowódcą. Hm, to już może wiele sugerować. Każdy uczciwy policjant, który zaorał się na śmierć w tej firmie, a po 25 latach roboty jedynie czego się dorobił to stopnia aspiranta i 5 tej grupy, dopowie sobie wiele. Nie wiem jak jest w innych jednostkach policyjnych. Nie wie jak było w jednostkach w których On robił karierę. Ale wiem jak było w tej w której ja pracowałem i mam powody sądzić, że zostanie oficerem (w mojej jednostce) na stanowisku dowódczym po 4 latach pracy nie było możliwe. Taka sztuka udawała się tylko ludziom z "POTĘŻNYM POPARCIEM", które niczym spychacz usuwało z pod nóg kłody i głazy torując gładką drogę do przyszłej kariery. Cóż taka policja .....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych