Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~skit~

~skit~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 13:28:52

Uważam, że to super pomysł na pewno tak kiedyś wpadnę :)

#2 ~AVO~

~AVO~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 13:45:57

Tyle to ma wspólnego z PRL-em, co Tusk z uczciwością. To po prostu jakiś bajzel jest, a nie knajpa. Takich śmietników w Polsce Ludowej nie było.

#3 ~lalala~

~lalala~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 14:59:38

w porównaniu do Komitetu, który znajduje się w Kielcach na ul. Warszawskiej to jest jakaś melina. Sami sprawdźcie tam jest dopiero klimat PRL- u:)

#4 ~Kas~

~Kas~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 18:44:48

LIPA

#5 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 22:32:11

Knajpy z minionej epoki to na pewno nie przypomina, ale melinę jak najbardziej. Tylko że takie meliny są do dziś więc co to ma wspólnego z PRLem? Jeszcze parę lat pod rządami złodziei i zatęsknicie za spokojem Polski Ludowej!

#6 ~Uczciwy~

~Uczciwy~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 22:34:42

Zastanawiam się skąd w ludziach taki sentyment do czasów,ogromnych kolejek,pustych półek i alkoholu od 13??????
Nie przeżyłem komunizmu osobiście ale moja rodzina była bardzo skrzywdzona przez komunistów,dziwię się że można jeść jakieś danie gapiąc się na mordy Gierka,Gomułki, jeszcze brakuje tam Jaruzela i Kiszczaka ciekawy jestem czemu ich portretów się nie wiesza???? nie wróże dobrze tej knajpie,nie byłem i mam nadzieję że nigdy nie będę,głupia moda narodziła się w tym kraju na oszustwo,krętactwo,i bylejakość,ludzie się fascynują kłamcami i kłamstwami,zamiast popierać prawdę i szczerość..........
PRL=DNO (mam na myśli epoke prl)
Pozdrawiam

#7 ~ok~

~ok~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 10:43:06

Super:)

#8 Marlon

Marlon

VIP

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12338 postów

Napisano 07 sierpień 2011 - 14:42:14

PRL=DNO (mam na myśli epoke prl)

Skoro nie przeżyłeś PRL to jak możesz krytykować minione czasy?

#9 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 14:07:48

wspanialy pomysl, ja jak i wiele osob z sentymentem wspominamy te lata, dla wielu bieniejsze dla wielu nie, ale czasy inne bo ludzie inni byli, a Ci ktorzy urodzili sie pozniej nie powinni zabierac glosu, taraz mamy wolność ale JAKĄ? wieczorem nie mozna wyjsc z domu, mnostwo zaginionych dzieci i mlodziezy, ja w tamtzch czasach /Polski socjalistycznej/ wracalam z pracy pieszo o 23,oo i nie balam sie bandziorow a dzisiaj? Ale gratuluje pomyslu i zycze duzo klientow /jestem jednym z nich.

#10 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 04 maj 2012 - 15:23:48

Tyle to ma wspólnego z PRL-em, co Tusk z uczciwością. To po prostu jakiś bajzel jest, a nie knajpa. Takich śmietników w Polsce Ludowej nie było.

Bywały gorsze, np. "Pod rybką", albo "Bar Kapturski". Tylko skąd Ty to możesz wiedzieć skoro pewnie PRL znasz tylko z bajań dziadków?

#11 ~HTP~

~HTP~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 14:15:16

Skoro nie przeżyłeś PRL to jak możesz krytykować minione czasy?

może zaocznie, a ty przeżyłeś i co, fajnie było??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych