Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

107 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~halina janik~

~halina janik~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 23:44:05

urlopu sie nie dostaje na brak pracownikow a nie z winy pracownika ktory nie chce isc na urlop to powazny bład pani rafalskiej  która to przeoczyła ze w dalszym ciagu jest brak pracownkow i nie ma szans wziazc urlopu kiedy pracownik chce to istotna sprawa tej debaty z szacunkiem i powazaniem

#102 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 16:31:05

Pomysł przesunięcia terminu wykorzystania zaległego urlopu z 30 września na I kwartał roku następującego oceniam jako szczególnie anty-pracowniczy.

Przecież to nie jest tak, że pracownik złośliwie nie chce iść na urlop, ale może po prostu pracować w branży, w której w pewnych okresach pójście na urlop nie jest możliwe.

Moim zdaniem skrócenie czasu wykorzystania zaległego urlopu jest dla pracowników krzywdzące i może prowadzić do brania urlopu dla zasady, a nie w okresie kiedy ma to rzeczywiście sens.

Przy tak kuriozalnym zapisie ekwiwalent za niewykorzystany urlop jest konieczny, bo inaczej pracownicy, którzy podchodzą do swoje pracy w obowiązkowy sposób, a ich zadania nie pozwalają na branie urlopu są poszkodowani.

#103 ~Dydek~

~Dydek~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 16:41:29

ku*** pisowskie :)

#104 ~Diss pl~

~Diss pl~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 23:31:08

Naucz się pisać,artykuł spoko, ale gubisz literki

#105 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 18:44:17

Najpierw musiałem wypracować sobie 26 dni urlopu, a teraz mogę go nie otrzymać. Do tego urlop na żądanie zglaszany 24 godziny wcześniej. Rafalska powinna się leczyć, przynajmniej zrezygnować ze stanowiska. Totalna niekompetencja

#106 ~lucek~

~lucek~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 10:02:34

ku*** pisowskie :)

...celnie i na temat :)

#107 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 20:00:14

Zmiany w kodeksie

#108 ~Alina~