Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

107 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 21:08:30

Urlopy na żądanie z 24h wyprzedzeniem,..., trzeba by jasnowidzami być by wiedzieć że np za dobę rura pęknie itp. co do kumulowania urlopu,w wielu przypadkach ma to miejsce z winny nieogaretych pracodawców...nie potrafiących planować nic od produkcji po urlopy...

#2 ~Radomir~

~Radomir~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 07:29:07

Najgłupszy minister od czasów 1 wojny światowej,idiotyzm,nie może przepaść urlop nawet nie wykorzystany,jeśli ktoś nie wykorzysta urlopu ,pracodawca musi zapłacić za urlop,i powinien się tłumaczyć agencjach lub w odpowiednich urzędach dla pracodawców dlaczego pracownik nie miał czasu na urlop.Partia PO była beznadziejna ale PiS wywołuje 3 wojnę światową w taki sposób,Głupota ludzką niema granic.To jest karalne to co robi ministerstwo pracy.

#3 ~Prawo pracy~

~Prawo pracy~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 07:39:36

Urlop nie zależy od stażu pracy tylko od wykonywanej pracy,czyli po roku czasu przepracowany przez pracownika ,obojętnie czy ma 19lat czy rok jest przed emeryturą, powinno być 30 dni w roku ,ciężki przemysł jak budowlańcy na maszynach w fabrykach produkcja na taśmieitp itp,reszta niezależnie od wieku 26 dni w roku jak urzędnicy itp,tak jest w każdym normalnym demokratycznym kraju.Ten minister pracy powinien być pozbawiony praw publicznych,to skandal i wstyd w 2018 roku że wogole taki ktoś ma prace a dotego jest.ministrem.

#4 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 10:38:11

Zdarzalo mi się że ciężko było uzyskać urlop bo plan, ale jak brakło materiału i wyganiano na na urlop bo roboty nie było to o ile pamiętam to też z mojego urlopu było liczone.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 12:36:21

Przestańcie pisać te bzdury te przepisy nie wejdą

#6 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:08:51

Przepadający urlop, już to kiedyś przeżyłem. Ładnych parę lat wstecz urlop należał się pracownikowi po przepracowanym roku teraz od razu. Któregoś, pięknego roku ten urlop za pierwszy rok pracy przepadł. Jestem teraz właśnie na urlopie za 2018 rok a powinienem za 2017. Co na to dobra zmiana, chce mnie też pozbawić części urlopu ?

#7 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:09:10

Przepadający urlop, już to kiedyś przeżyłem. Ładnych parę lat wstecz urlop należał się pracownikowi po przepracowanym roku teraz od razu. Któregoś, pięknego roku ten urlop za pierwszy rok pracy przepadł. Jestem teraz właśnie na urlopie za 2018 rok a powinienem za 2017. Co na to dobra zmiana, chce mnie też pozbawić części urlopu ?

#8 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:09:47

#9 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:10:19

#10 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:10:58

#11 ~Kumatosc~

~Kumatosc~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 15:50:43

Faktycznie ta kobieta kierujaca resortem nie jest nastawiona na rozwoj cywilizacji i nie wykorzystywanie czlowieka, wrecz przeciwnie sklada uklon i laduje swoimi ustami pomiedzy nogami pracodawcy. Chapaj dzide barani mozdzku.

#12 ~Pl~

~Pl~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 10:30:04

Tak beczy pracodawca jak musi dać urlop a teraz to wcale nie da bo mu przepis na to pozwalać będzie.. Co za zjeby to wymyslają

#13 ~dd~

~dd~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:33:48

głupota... rodo sprowadza pracownika to numeru statystycznego zakładu pracy a kodeks pracy robi z człowieka niewolnika bez prawa do decyzji...gorzej niż prl

#14 ~dd~

~dd~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:34:22

głupota... rodo sprowadza pracownika to numeru statystycznego zakładu pracy a kodeks pracy robi z człowieka niewolnika bez prawa do decyzji...gorzej niż prl

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 13:16:24

Ich juz calkiem pojebało jak nie 500+ to przepada uslop.Przyjdzie taki młody i ma mieć tyle urlopu co stary pracownik a jak trzeba bedzie dostać urlop to człowiek nie dostanie a juz nie muwie o wypłacie za urlop co niby piszecie.Najlepiej to robić dzieci i siedzieć na 500+ mieć to wszystko w du*** i nie martwić się o urlopy tylko rodzić.No tak wszystko cuiule wymyslą żeby na nich głosować.ku*** brak słów z tym je***ym rządem.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 13:45:06

Bujdy na resorach !

#17 ~obiektywnie~

~obiektywnie~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 14:05:45

Bo nie chodzi o to aby było lepiej tylko o to aby było inaczej. Wtedy ta pseudo praca tych którzy to wymyślają ma pseudo sens.

#18 ~Zmartwiona~

~Zmartwiona~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 20:56:33

Kiedy można uzyskać konkretną interpretację przepisów. Co w przypadku gdy po macierzyńskim lekarz wystawia mi L4 bo jestem w drugiej zaawansowanej już ciąży. Nie wykorzystam należnego mi urlopu za 2018 więc co...przepadanie? Nie będę w stanie wrócić do pracy w 1 kwartale 2019r.

#19 ~Zmartwiona~

~Zmartwiona~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 20:57:06

Kiedy można uzyskać konkretną interpretację przepisów. Co w przypadku gdy po macierzyńskim lekarz wystawia mi L4 bo jestem w drugiej zaawansowanej już ciąży. Nie wykorzystam należnego mi urlopu za 2018 więc co...przepadanie? Nie będę w stanie wrócić do pracy w 1 kwartale 2019r.

#20 ~Podatnik~

~Podatnik~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 07:25:48

Jak to mam urlop za 215 rok za 2016 i 2017 !Kiedy chciałam urlop mój szef mi go nie dal napisał proszę wziąść L4 nie rozumie skoro mam urlop mam brać l4 ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych