Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czesio~

~czesio~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 13:38:42

Jakże to rodzinnie teraz będzie.
Pan Rafałek odchodzi a zastąpi go konkubina ???

SUPER wybór. Chyba osobiście pójdę do starostwa i złoże gratulacje Bogusiowi :)

ha ha ha ha ha

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 14:54:56

ha?ha?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 17:13:24

W imie Oja..no widzisz i nie grzmisz..

#4 ~AS~

~AS~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 17:25:06

Teraz tam będzie dopiero "MEKSYK" Ha, Ha ,Ha,

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 17:44:25

Teraz tam będzie dopiero "MEKSYK" Ha, Ha ,Ha,

:lol: takie hahaha

#6 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 18:47:18

juz nie mozna na to wszystko patrzec , czy jest ktos kto wstrzyma tą nieprawosc

#7 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 18:54:50

haha ciekawe za ile sie odbedzie konkurs smieszne to wszystko taka ołuda ze szok ale poczekajmy kiedy starosta ogłosi konkurs kidy wreszcie zrobi cos zgodnie z własnym sumieniem

#8 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 19:56:13

haha ciekawe za ile sie odbedzie konkurs smieszne to wszystko taka ołuda ze szok ale poczekajmy kiedy starosta ogłosi konkurs kidy wreszcie zrobi cos zgodnie z własnym sumieniem

Nie licz na konkurs. Wzorem innych podległych jednostek będzie wieczne p.o. dyrektora i knonkurs niepotrzebny a stanowisko obejmie ten co pasuje mocodawcy. A swoją drogą ciekawe jak długo jeszcze w innych jednostkach zarządzanie bedzie się odbywało przez p.o. i co na to przepisy. Czy p.o. dyrektora może trwać wiecznie? Hm...

#9 ~nie z mafii~

~nie z mafii~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 11:44:57

mafia

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 13:48:29

Ludzie jednak wstydu nie mają !!!

#11 ~OPATKA~

~OPATKA~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 19:27:01

Problem w tym,ze do tej pory wszystko co robi-robi zgodnie z wlasnym sumieniem.

#12 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 21:11:35

czy to jest ta pani z pzu

#13 ~Lion Eye~

~Lion Eye~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 23:34:16

A ci zaslepieni, wierzacy nadal w transparentnosc i brak nepotyzmu u starosty i wszystkich zielonych szkodnikow z PSL ludzie nadal wierza w uczciwosc Wlodarczyka. I dalej boja sie nosa wychylic, bo sie nie daj Boze sultan zdenerwuje i... no wlasnie, i co???
Co on wam ludzie tak naprawde moze zrobic? A nic. Zeruje tylko na waszym strachu. Pora sie ocknac i pokazac zielonej zarazie drzwi.

#14 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 12:06:33

to nie ta Pani z PZU, zbieżność danych

#15 KrzysztofS

KrzysztofS

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1340 postów

Napisano 14 wrzesień 2012 - 15:12:49

A ci zaslepieni, wierzacy nadal w transparentnosc i brak nepotyzmu u starosty i wszystkich zielonych szkodnikow z PSL ludzie nadal wierza w uczciwosc Wlodarczyka. I dalej boja sie nosa wychylic, bo sie nie daj Boze sultan zdenerwuje i... no wlasnie, i co???
Co on wam ludzie tak naprawde moze zrobic? A nic. Zeruje tylko na waszym strachu. Pora sie ocknac i pokazac zielonej zarazie drzwi.

Wszyscy się boją tylko czego?

Moje strony www: Stowarzyszenie: Powiat Opatowski - "Lepsze Jutro" , Gminy Tarłów

Wolność nie doskonali się przez posłuszeństwo tyranom. Posłuszeństwo nie jest samo dla siebie celem. Słusznie też moja natura bun­tuje się przeciwko wszelkiej tyranii. Czemuż by moja wola dostała przywilej wolności, jeślibym nie miał nigdy go używać?

Thomas Merton

#16 ~OLIWIA~

~OLIWIA~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 18:07:34

Wszystkie Twoje wypowiedzi sa obiektywne i madre,pozdrawiam.

#17 ~heh~

~heh~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 19:33:41

Wszyscy się boją tylko czego?

Ja sądzę, że to raczej zwykłe lenistwo.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2012 - 10:31:37

A zakładacie się, że konkurs wygra Walas?

#19 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2012 - 12:01:07

Panie Krzysztofie S, chciałbym zadać Panu pytanie dalczego wiekszość swojego czasu spedza Pan na tym forum które stało sie najbardziej propagandowym , zrodlem z jakiego mieszkancy regionu czerpią informacje , kreowane przez nich samych , te obłudne historie i pomawiające , wrecz uwłaczające plotki, są rozsiewane niczym pył na polnej ścieżce, czy zadziała Pan tym coś , ja nie jestem za PSL-em ale my nic nie zrobimy czemu Pan tego nie zrozumie , mozemy sb pisać te farmazony do woli a gang PSL-u w mieście, powiecie, i tak pozostanie . Wazne kto bd nowym Dyrektorem PUP człowiek PSL-u , to pewne ...i już i czy bd on z maturą czy bez i czy bd pił wodke z włodarem czy z kotem czy nie , i czy bd jezdził pod wplywem , czy bd palił trawke to nie istotne ....bo nie mamy na to wpływu ...po co tak sie tym zameczac i pisać wkolo macieju o czyms co jest bylo i bedzie. A mieszkancy teraz pisza a jak przychodzą wybory to znowu cala rada powiatu w niezmienionym skladzie powroci tak juz bylo i tak jest. Choć każdy mowi ze na nich nie głosuje ...no ktos musi sami sie nie wybrali.

#20 KrzysztofS

KrzysztofS

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1340 postów

Napisano 16 wrzesień 2012 - 13:34:52

Panie Antoni

Ponieważ wiem, że będzie lepiej jeśli otworzy się ludziom oczy na to co się wokół nich dzieje i pokarze że można to zmienić.

Często ludzie dokonują błędnego wyboru ponieważ są oszukiwani i okłamywani.

Moje strony www: Stowarzyszenie: Powiat Opatowski - "Lepsze Jutro" , Gminy Tarłów

Wolność nie doskonali się przez posłuszeństwo tyranom. Posłuszeństwo nie jest samo dla siebie celem. Słusznie też moja natura bun­tuje się przeciwko wszelkiej tyranii. Czemuż by moja wola dostała przywilej wolności, jeślibym nie miał nigdy go używać?

Thomas Merton

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych