Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

NOWY DYREKTOR TECHNIKUM - ZSP-NR1

1001 odpowiedzi w tym temacie

#541 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2011 - 13:56:51

Tak, ale Pan prokurator powiedział,żeby dać jeszcze jemu około dwa tygodnie czasu na przygotowanie dokumentacji w tej sprawie /podobno Policja jeszcze nie zakończyła procedur/.

Kiedy będzie coś wiadomo w tej psrawie?

#542 ~anzet~

~anzet~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2011 - 15:04:28

Jak napisałem wcześniej, Pan prokurator poprosił o odczekanie jeszcze do połowy listopada. W przyszłym tygodniu znów będę chciał się z Policją i Prokuratura skontaktowac w tej sprawie.

#543 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2011 - 12:55:03

Jak napisałem wcześniej, Pan prokurator poprosił o odczekanie jeszcze do połowy listopada. W przyszłym tygodniu znów będę chciał się z Policją i Prokuratura skontaktowac w tej sprawie.

Dziś mamy połowę listopada i co wiadomo w sprawie?

#544 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 14:31:47

Ale mędzicie ludzie.

#545 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 16:08:50

O co chodzi z tym Jasińskim? O tą 1/2etatu, czy coś jeszcze?

#546 ~anzet~

~anzet~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 20:42:54

Wiadomo tyle,że jestem umówiony z rzecznikiem prasowym Policji na rozmowę w poniedziałek. Spróbuję także w tym samym dniu spotkać się z Panem prokuratorem.

#547 ~qwas~

~qwas~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 10:32:20

Wiadomo tyle,że jestem umówiony z rzecznikiem prasowym Policji na rozmowę w poniedziałek. Spróbuję także w tym samym dniu spotkać się z Panem prokuratorem.

I co słychać w tej sprawie?
Może czas już zainteresować tą sprawą media ogólnopolskie, gdyż te lokalne zbyt szybko odpuszczają.

#548 ~anzet~

~anzet~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 12:20:45

I co słychać w tej sprawie?
Może czas już zainteresować tą sprawą media ogólnopolskie, gdyż te lokalne zbyt szybko odpuszczają.

Słychać tyle,że Pan prokurator do końca tego tygodnia jest bardzo zajęty i zaproponował spotkanie dopiero w przyszły poniedziałek. Mam nadzieję,że tym razem dojdzie do spotkania i rozmowy przed kamerą z Prokuratorem i rzecznikiem Policji w sprawie rzekomych pomówień Pana Jasińskiego na tym forum. Będę równiez chciał porozmawiac o tym z Panem K.Jasińskim.

#549 ~anzet~

~anzet~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 16:06:15

Słychać tyle,że Pan prokurator do końca tego tygodnia jest bardzo zajęty i zaproponował spotkanie dopiero w przyszły poniedziałek. Mam nadzieję,że tym razem dojdzie do spotkania i rozmowy przed kamerą z Prokuratorem i rzecznikiem Policji w sprawie rzekomych pomówień Pana Jasińskiego na tym forum. Będę równiez chciał porozmawiac o tym z Panem K.Jasińskim.

Wczoraj odbyła się rozmowa przed kamerą z oficerem prasowym KP Policji i rozmowa tylko telefoniczna z Prokuratorem Rejonowym. Dzisiaj odbyła sie kolejna rozmowa przed kamerą z panem K.Jasińskim. Po godzinie 22,00 na You Tube i później na stronie ITV Końskie wyemitowany będzie program także i na ten temat. Zachęcamy Państwa do oglądania.

#550 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 20:35:55

Wkrótce wypowiem się szeroko na tym forum. Jestem jedną z osób ściganych o rzekome pomówienia Jasińskiego!

#551 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 20:49:06

Wkrótce wypowiem się szeroko na tym forum. Jestem jedną z osób ściganych o rzekome pomówienia Jasińskiego!

Czekamy z niecierpliwością na Twoją wypowiedź.
Ile jest tych osób?

#552 ~anzet~

~anzet~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 07:04:30

W ostatnim wydaniu Koneckiej Kroniki Tygodnia, podczas rozmowy z Panem K.Jasińskim, zacytowałem pewien wpis z forum, mylnie podając jego autora /"ciekawski"/.Otóż autorką tego wpisu jest osoba określona jako "skruszona". Za pomyłkę przepraszam.

#553 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 07:59:38

Wczoraj obejrzałam ostatni odcinek ITV Końskie, w którym K.Jasiński wymienił moje nazwisko jako osoby, która rzekomo go ,,pomówiła".
Panie Jasiński!
Jest mi Pana bardzo żal! Tak bardzo żal!....
Barbara Odrowąż-Kietlińska

#554 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 08:03:20

Obejrzałem i uśmiałem się serdecznie, jednym słowem kabaret. A czy czasem p. Jasiński nie zapędził się trochę wymieniając z nazwiska te osoby i dodając swój komentarz na ich temat, dając tym samym powód nie do podważenia ścigania go za pomówienie?

#555 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 08:13:09

#556 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 08:55:42

Obejrzałem i uśmiałem się serdecznie, jednym słowem kabaret. A czy czasem p. Jasiński nie zapędził się trochę wymieniając z nazwiska te osoby i dodając swój komentarz na ich temat, dając tym samym powód nie do podważenia ścigania go za pomówienie?

O to te osoby powinny koniecznie spytać jakiegoś prawnika skoro p.Jasiński zamierza im wytoczyć procesy cywilne, ale chyba powinien dokładnie jeszcze przeczytać ten wątek bo z tego co mówił do kamery to wynika że nie zapoznał się jeszcze ze wszystkimi wpisami tu umieszczonymi, także może takich procesów wytoczy więcej.
Tylko trzeba pamiętać że kij ma dwa końca B)

#557 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 09:03:49

O to te osoby powinny koniecznie spytać jakiegoś prawnika skoro p.Jasiński zamierza im wytoczyć procesy cywilne, ale chyba powinien dokładnie jeszcze przeczytać ten wątek bo z tego co mówił do kamery to wynika że nie zapoznał się jeszcze ze wszystkimi wpisami tu umieszczonymi, także może takich procesów wytoczy więcej.
Tylko trzeba pamiętać że kij ma dwa końca B)

Trzeba pamiętać przede wszystkim, że w Polsce obowiązuje prawo, które stanowi, że póki komuś nie zostanie udowodniona wina, prawomocnym wyrokiem, to ten ktoś jest niewinny. Myślę, że te osoby mają pełne podstawy do zgłoszenia tego wystąpienia jako dowód na ich publiczne pomówienie. Dodatkowo chodzi jeszcze o nauczyciela, który jest w polskim prawie chroniony, jako zawód zaufania publicznego. I nie na drodze cywilnej, ale na drodze karnej. Wyrok na korzyść tych osób niesie za sobą nieciekawe konsekwencje dla pomawiającego, o czym ktoś chyba zapomniał.

#558 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 12:11:05

Wczoraj obejrzałam ostatni odcinek ITV Końskie, w którym K.Jasiński wymienił moje nazwisko jako osoby, która rzekomo go ,,pomówiła".
Panie Jasiński!

A czemu jest Pani żal, tak bardzo żal p.Jasińskiego?

#559 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 12:22:23

Prosze uruchomić swoją inteligencję i się domyślić :rolleyes:

#560 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 15:07:57

Panie Jasiński!

Czy w związku z podaniem Pani nazwiska przez K. Jasińskiego oraz "określeniami" użytymi w tym wywiadzie przez niego w stosunku do osób które go rzekomo "pomówiły" zamierza Pani wystąpić na drogę sądową przeciwko niemu lub złożyć w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych