Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nowy burmistrz już jest

kazimierza powiat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 05:41:26

Gratulować już można. Mamy burmistrza już zaprzysiężonego. Dobrze się stało bo powiat bez burmistrza, był
słabiutki. Może teraz będzie lepiej.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 07:47:26

Gratulować już można. Mamy burmistrza już zaprzysiężonego. Dobrze się stało bo powiat bez burmistrza, był

Naiwny ?

#3 ~TONY~

~TONY~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 08:02:50

Co ty człowieku piszesz???.... czy ty wogóle wiesz kogo wybierano w ostatnich wyborach... zastanów się co ma burmistrz do powiatu!!! albo udajesz głupa...albo.... no nie wierzę że tego nie wiesz....

#4 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 18:26:01

Co ty człowieku piszesz???.... czy ty wogóle wiesz kogo wybierano w ostatnich wyborach... zastanów się co ma burmistrz do powiatu!!! albo udajesz głupa...albo.... no nie wierzę że tego nie wiesz....

Nie wiem . A czym się to różni? Jak dla mnie to niczym

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 18:45:21

I ze tez tacy ludzie maja prawo glosowac... brak podstawowej wiedzy czyni ten kraj ubogim...

#6 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 19:14:38

Oświecony "gościu" Ty masz za to ogromną wiedzę w tym temacie. Jeśli możesz to wyjaśnij mi o co tu chodzi..

#7 ~pelikan~

~pelikan~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 20:32:05

Prawidłowa odpowiedż.

#8 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 06:10:31

Słyszałem że p, Szczypiór zostaje u nas w gminie.Stała praca, nie jakieś tam zastępstwo.

#9 ~oburzony~

~oburzony~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 12:43:25

Na drodze wojewódzkiej 776 Kazimierza Wielka-Busko masakra sam śnieg i ani grama piasku a nie mówiąc juz o soli w godz od 10 do ok 12.30 odśnieżając podwórko nie widziałem ani jednego pługu żeby przejeżdżał tą trasą ani w jedną ani w drógą stronę... To juz chyba jakś kpina panie Burmistrzu... A słuchy mnie doszły ze jakieś półtora miesiąca temu mieli zwalniać ludzi co tam na pługach pracują bo zimy nie ma i pracy nie ma. A teraz i śnieg jest i i tak piaskarki nie jeżdżą. KPINA

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 20:21:51

Na drodze wojewódzkiej 776 Kazimierza Wielka-Busko masakra sam śnieg i ani grama piasku a nie mówiąc juz o soli w godz od 10 do ok 12.30 odśnieżając podwórko nie widziałem ani jednego pługu żeby przejeżdżał tą trasą ani w jedną ani w drógą stronę... To juz chyba jakś kpina panie Burmistrzu... A słuchy mnie doszły ze jakieś półtora miesiąca temu mieli zwalniać ludzi co tam na pługach pracują bo zimy nie ma i pracy nie ma. A teraz i śnieg jest i i tak piaskarki nie jeżdżą. KPINA

popieram

#11 ~ot tak~

~ot tak~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 22:36:19

popieram

a ja widzę że wam NIKT nie dogodzi!!!....... NIKT!!! nie masz jeden z drugim najmniejszego pojęcia o tym co piszesz... jak wam zima sprawia problem t proponuję emigrację ... afryka... australia... itp... LUDZIE wam się w d...ach poprzewracało jeden dzień opadów i po...ć się chcecie ... przypomnij sobie jeden z drugim jak było kiedyś... tylko nie piszcie bzdur...że czasy się zmnieniają....
dla zastanowienia

i ośmieszenia :P

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 05:49:08

a ja widzę że wam NIKT nie dogodzi!!!....... NIKT!!! nie masz jeden z drugim najmniejszego pojęcia o tym co piszesz... jak wam zima sprawia problem t proponuję emigrację ... afryka... australia... itp... LUDZIE wam się w d...ach poprzewracało jeden dzień opadów i po...ć się chcecie ... przypomnij sobie jeden z drugim jak było kiedyś... tylko nie piszcie bzdur...że czasy się zmnieniają....
dla zastanowienia

i ośmieszenia :P

Jak się to ma do naszej gminy?

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 05:51:58

Panie burmistrzu czy drogi są przejezdne? A może trzeba by w tym temacie zadziałać?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 23:03:22

Jak się to ma do naszej gminy?

ma się tak że wam się w dup...ach przewraca.......

#15 ~gadzina~

~gadzina~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 01:06:02

PRAWDZIWE SŁOWA....
TAK Z wami jest......
peudoforumowicze......

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 08:25:11

ma się tak że wam się w dup...ach przewraca.......

W d..ie to się Tobie przewraca. Jak podobają Ci się szlaki lodowe, Jak się tym podniecasz tak bardzo , to w drogę. My mieszkamy w kraju gdzie zim raczej srogich nie ma. Jednak płacimy podatki i chcemy dojechać bezpiecznie do pracy. Niech sypią więc piasek na drogi, gdy trzeba. A Ty nie wyjeżdżaj ze szlakiem lodowym. Śmiechu warte.

#17 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 23:18:45

Trzeba facetowi dać szanse. Moim zdaniem gorzej być już nie może. Także bądźmy dobrej myśli.

#18 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 06:14:06

Ja myślę że będzie tylko gorzej. Z takim podejściem do tematu, olbrzymie przebicie mamy , nie ma co. Dzisiaj znowu szklanka na drodze. Trzeba dojechać do pracy, szkoły, itd. Czy wrócimy? nie wiadomo. Zapraszam drogowców do pracy! ! !

#19 ~-R-~

~-R-~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 16:24:11

burmistrza wiec mamy, wiec Panie Burmistrzu rozmowy przedwyborcze sie juz zakonczyly, pomysly jakie pan nam proponowal czas realizowac to ze sie wszystkiego nie da zrobic co pan mowil do wiedomosci mojej nie dochodzi bo przeciesz pan jest osoba ksztalcona ,to wie co mowi, a z internetem jest pan obcykany ,tak pan mowil wiec moze decyzjie bedziemy jakie pan dodejmie beda widziane w internecie by mozna je poznac i ocenic

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 17:10:20

proszono w internecie o ekspoze ,juz nie obiecanki przedwyborcze ale twarde swoje propozycjea nie malpowane z poprzednikow. Czekam i czekam a tu nic i chyba trzeba samemu sobie napisac oczekiwania,czy ekspoze bylo tak malo zjawiskowe ze trudno tu je wklepac . Nie kazdy byl zaproszony na koronacje jak napisal pewien pan.i nie kazdy je zna.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kazimierza, powiat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych