Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nowe władze w Głowaczowie: Hubert Czubaj wójtem, Piotr Marek przewodniczącym Rady Gminy.

1904 odpowiedzi w tym temacie

#1421 ~m k~

~m k~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 20:35:34

Prawdę mówiąc WW nie ma już na karku wielu osób. Wymieńmy niektórych: Bojarski, Stompor - nie wiem jak zapisać, Kozłowski, Małaśnicki i inni. Nawet tą biedną Zośkę dopadł. Potrafi też posłużyć się ludźmi jak lalkami i wstawić wszędzie swoich ludzi.
Co gorsza on nigdy nie zapomina. Czasami mam wrażenie, że on to wszystko zaplanował.

#1422 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 20:46:09

To fakt G.M bardzo brzydko sie zachowywał. Taki jakiś odrealniony,  był taki "nijaki". Lodzia to przeszła samą  siebie i wiele innych osób :P

Niestety poprzedni wójt przegrał wybory z chwilą, gdy doprowadził do anulowania budowy oczyszczalni ścieków. Podał do sądu marszałka województwa Struzika i przegrał proces. Nie znam szczegółow, ale mój kolega z sejmiku chciał nam pomóc. Pamiętam WW się wściekł na sesji i poprzysiągł zemstę na tym głupku udającym wójta. Powiedział mi też, że ta obiecana moja droga bedzie za nowego wójta.

#1423 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 21:31:10

Niestety poprzedni wójt przegrał wybory z chwilą, gdy doprowadził do anulowania budowy oczyszczalni ścieków. Podał do sądu marszałka województwa Struzika i przegrał proces. Nie znam szczegółow, ale mój kolega z sejmiku chciał nam pomóc. Pamiętam WW się wściekł na sesji i poprzysiągł zemstę na tym głupku udającym wójta. Powiedział mi też, że ta obiecana moja droga bedzie za nowego wójta.

Tak się zapedził ,że go wywalono z radnego??? :D Z kim przegrał? cha cha cha .

#1424 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 21:37:31

Jak to WW nie dał rady przecież to WW walczył z pieczarką tyle lat i to on pozbył się go z gminy robiąc go burmistrzem to tylko dzięki niemu tak się stało. Gdyby nie przenikliwość i strategie WW byłby bez szans a tak jest burmistrzem no i nie ma go na karku Wojtuś Brawo panie WW.

wole żarty - to Pieczara wywalił tych mośków z Głowcaewa na cacy. Jakby przegrał, to dalej byłby sekretarzem, jakby wygrał - to jest burmistrzem, co WW do tego?? Pieczara jeździł sobie po różnych ludziach we gminie do domów, grzecznie "pomaga" - bajował, w gazetach artykuły zrobiły swoje, "FACHOWIEC", a jaką opinie ma WW??Nie potrafi zbudować drużyny, a samemu się nie da, bo powiedz mu coś co nie po jego myśli to nie patrzy. Także nie porównywać mi tu WW do pieczary, bo jakby pieczara wystartował na wójta to by wygrał taką opinie miał we gminie. Cała polityka na kłamstwie oparta jest także to dobry przykład takiego polityka

#1425 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 21:40:54

będziesz widział drogę jak świnia niebo - albo prędzej świnie zobaczysz w rynku we Brzózie, jak wyjdą na spacerniak z gospodarstwa chachacha

#1426 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 22:35:56

Prawdę mówiąc WW nie ma już na karku wielu osób. Wymieńmy niektórych: Bojarski, Stompor - nie wiem jak zapisać, Kozłowski, Małaśnicki i inni. Nawet tą biedną Zośkę dopadł. Potrafi też posłużyć się ludźmi jak lalkami i wstawić wszędzie swoich ludzi.
Co gorsza on nigdy nie zapomina. Czasami mam wrażenie, że on to wszystko zaplanował.

Biedny,  gruby człowiek.  Grubość można wybaczyć, głupoty nie.

#1427 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 23:18:33

O czym Ty mówisz...a kim jest ww nawet marnym radnym...nigdy ten człowiek nie był brany pod uwagę lazł wszedzie jak prosiak bez zaproszenia i tylko śmiech robił. Ura bura szef podwóra z pempolem na wierzchu. Łoj ale słynny może Siekielski film o nim zrobi

#1428 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 16:49:34

Gruby co sobota przy wódce opracowuje strategię podbicia świata  :)

#1429 ~Rychu~

~Rychu~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 17:11:48

Cha cha cha przy lusterku bo nikt nie chce mieć z nim do czynienia

#1430 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 22:47:16

I taki piesek do auta z NRD co przytakuje
:)

#1431 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 22:48:03

I taki piesek do auta z NRD co przytakuje
:)

#1432 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 23:38:56

Jednym słowem porażka!

#1433 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 09:52:32

Każdy kto poznał tego osobnika to wie że to porażka

#1434 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:05:43

Każdy kto poznał tego osobnika to wie że to porażka

Potwierdzam Józef Grzegorz Małaśnicki to człowiek porażka. Ludzie się na nim poznali i go nie wybrali.

#1435 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:11:02

Potwierdzam Józef Grzegorz Małaśnicki to człowiek porażka. Ludzie się na nim poznali i go nie wybrali.

To na Grubasie się poznali i nawet na radnego  nie wybrali. Na Grzegorzu się poznali i na Wice-Starostę wybrali.

#1436 ~m k~

~m k~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:16:40

będziesz widział drogę jak świnia niebo - albo prędzej świnie zobaczysz w rynku we Brzózie, jak wyjdą na spacerniak z gospodarstwa chachacha

Gówno wiesz i gówno masz do gadania . Tak mężowi głupio radziłaś , ze wyleciał ze stołka . Z Kozienic tez go wywiozą na taczkach . Droga do mnie będzie i to dzieki Hubertowi a tobie nic do tego poje***a babo. ta gruba świnia z UG wyleci z roboty za donosicielstwo . i to dzieki tobie głupia babo .

#1437 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:22:31

To na Grubasie się poznali i nawet na radnego  nie wybrali. Na Grzegorzu się poznali i na Wice-Starostę wybrali.

długo ten nadęty łyk tym wice-pionkiem nie będzie . Wojtek już taczki dla niego kupił . na święta będziesz miała w domu bezrobotnego . udław się tymi pierogami Danka .

#1438 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:23:46

Gówno wiesz i gówno masz do gadania . Tak mężowi głupio radziłaś , ze wyleciał ze stołka . Z Kozienic tez go wywiozą na taczkach . Droga do mnie będzie i to dzieki Hubertowi a tobie nic do tego poje***a babo. ta gruba świnia z UG wyleci z roboty za donosicielstwo . i to dzieki tobie głupia babo .

Odezwała się człekokształtna świnia? Będziesz jeździł tą drogą, ale na ośle.

#1439 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:24:53

Odezwała się człekokształtna świnia? Będziesz jeździł tą drogą, ale na ośle.

#1440 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:40:51

Już ci pokazał gdzie twoje miejsce. Buduje droge w Cecylówce, piesku z NRD.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych